Ladies weekend!

No to mamy pierwszą w tym roku promocję. Tym razem z okazji Dnia Kobiet specjalnie dla naszych Pań 🙂
Wszystkie dziewczynki, dziewczyny i kobiety, które zapiszą się na nasze imprezy w ciągu najbliższego tygodnia (czyli do 15go marca) zapraszamy na darmowy rejs na weekend 6-8 czerwca!

UWAGA – promocja dotyczy też Pań już teraz zapisanych 🙂

Mało tego – możecie wziąć ze sobą chłopaka jeśli tylko jest żeglarzem, a jeżeli macie mniej niż 16 lat pełnoletnią koleżankę, ciocię, siostrę…

Żeby skorzystać z promocji należy być zapisanym na dowolną imprezę Róży Wiatrów nie później niż do 15 marca i zadzwonić do biura (42-630-73-01) nie później niż do 17 marca w celu zapisania się na listę.

Zapraszamy również nasze sterniczki!

UWAGA!
Promocja nie jest ofertą imprezy turystycznej. Oddajemy do dyspozycji Pań za darmo jachty w czarter. Nie zapewniamy opieki pedagogicznej dla osób niepełnoletnich. Osoby poniżej 16 roku życia MUSZĄ przyjechać z pełnoletnią opiekunką.

Każda z Pań przed rozpoczęciem rejsu wpłaca kaucję w wysokosci 100 zł, która zostanie zwrócona w dniu wyjazdu na ogólnych zasadach dotyczących czarteru.

 

 

Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze na stronie odzwierciedlają poglądy autorów, a niekoniecznie portalu internetowego Róża Wiatrów. Prosimy o powstrzymanie się od obelg, przekleństw i wulgarnych wypowiedzi. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia każdego komentarza bez wyjaśnienia przyczyn.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone za pomocą *

*
*