Nasza kadra

Poznaj załogę Róży Wiatrów!

W tym miejscu chcielibyśmy pokrótce przedstawić ludzi, którzy są odpowiedzialni za planowanie i organizację naszych imprez. Różnorodność charakterów i osobowości tworzących niepowtarzalną i wyjątkową atmosferę naszych rejsów, obozów, kolonii i wycieczek.

 • <strong data-lazy-src=

  Bartosz Milewski

  Prezes
  Założyciel i obecny szef firmy. Zapalony żeglarz, który swoje hobby zamienił na sposób na życie.
 • <strong data-lazy-src=

  Piotr Doliński

  Wiceprezes
  Odpowiada za przygotowanie ofert naszych imprez, zarządza sprzedażą i nadzoruje pracę biura. W firmie od 2000 roku.
 • <strong data-lazy-src=

  Małgorzata Klepacz

  Specjalistka ds. obsługi klienta.
  Twarz naszego biura w kontaktach biznesowych z klientem i naszymi partnerami. Zna na pamięć każdą ofertę i odpowie na każde pytanie. Wyjątkowo mocno ceni sobie swoją prywatność. :)
 • <strong data-lazy-src=

  Anna Lebkuchen

  Specjalistka ds. obsługi klienta.
  Chętna do pomocy w każdej kwestii, ale specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych. Morze, góry, Mazury - powiedz tylko dokąd chcesz jechać ze swoją klasą, a o resztę się nie martw.
 • <strong data-lazy-src=

  Jakub Zabuski

  Specjalista ds. obsługi klienta.
  Nowy członek zespołu. Odpowiedzialny za przyjmowanie zamówień w tempie błyskawicznym, chętnie odpowie na pytania dotyczące oferty.
 • <strong data-lazy-src=

  Aleksandra Jacak

  Kierownik kolonii i obozów
  Odpowiada za całokształt spraw związanych z organizacją i prowadzeniem wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Zarządza kadrą, opracowuje programy zajęć i dba o ich realizację. W firmie od 7 lat.
 • <Strong data-lazy-src=

  Joanna Konda

  Dyrektor Ośrodka Róży Wiatrów
  Dba o to, żeby wszyscy goście wyjechali z Ośrodka zadowoleni i chcieli do nas wrócić. Człowiek orkiestra - zna się na remontach jachtów, prawie budowlanym, prowadzeniu gastronomii i nie tylko. Uwielbiana przez współpracowników i podwładnych, w kuluarach zwana Królową Subtelności. :)
 • <Strong data-lazy-src=

  Cezary Szyszko

  Szef Działu Technicznego
  Budzi postrach zarówno pośród podległych mu bosmanów, jak i pośród sterników odbierających jachty. Odpowiada za to, żeby na Waszym jachcie wszystko było sprawne, czyste i żebyście dostali go na czas. A jak na czas go nie oddacie....
 • <Strong data-lazy-src=

  Karolina Grabska-Dylik

  Social Media Manger
  Specjalnie fotografuje, specjalnie nagrywa, puszcza wielkie bańki mydlane i kręci pochodniami, podkręca atmosferę na fejsie i wrzuca fotki na Instagrama. Choć wygląda podobnie do człowieka, uważa się za Poodla...
 • <Strong data-lazy-src=

  Regina Flis

  Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego
  Nauczy żeglować każdego! Posiada nieograniczone zasoby cierpliwości, ogromny talent dydaktyczny i wieloletnie doświadczenie żeglarskie.
 • <Strong data-lazy-src=

  Kordian Łysak

  Komandor rejsów PCM
  Jest "absolwentem" Róży, po wielu latach pływania jako uczestnik i sternik dzieli się swoją pasją i umiejętnościami z nową kadrą żeglarską. Uważa, że czas poza Wielkimi Jeziorami jest stracony. Ponoć uwielbiany przez wszystkich swoich załogantów :)
 • <Strong data-lazy-src=

  Mateusz Jacak

  Instruktor szkolenia motorowodnego
  Doświadczony sternik przez wiele lat zatrudniony na rejsach Przez Całe Mazury a od trzech lat szkoli naszych kandydatów na sternika motorowodnego.
 • <Strong data-lazy-src=

  Piotr Szybiński

  Instruktor optymistyczny :) na obozach letnich,
  Instruktor narciarstwa na obozach zimowych
  Każdego nauczy jak sunąć do przodu czy to na falach czy na śniegu. Niejeden uczestnik wraca co sezon aby pod opieką Pana Piotra szlifować swoje umiejętności.
 • <Strong data-lazy-src=

  Edwin Winiarek

  Komandor rejsów PCM
  Mówią o nim „pirat z rozwianym włosem z którym nigdy nie będziesz się nudzić”. Pływa z Różą od ponad 10 lat!
 • <Strong data-lazy-src=

  Mateusz Denis

  Instruktor snowboardu
  Instruktor snowboardu z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat sportów zimowych, specjalizujący się w nauczaniu technik zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych snowboardzistów. Dba o indywidualne podejście do każdego ucznia, dbając o ich bezpieczeństwo i postępy na stoku.