Katalog 2015

Katalog obozów żeglarskich i rejsów 2015

Właśnie przyjechały z drukarni świeżutkie katalogi z ofertą Róży na sezon 2015. Serdecznie Zapraszamy do biura wszystkich zainteresowanych.

W tegorocznej ofercie kilka nowości. 
Po pierwsze Żeglarski Obóz Przygody. Jest to stacjonarny obóz żeglarski z zakwaterowaniem w ośrodku, ale skierowany do osób, które nie chcą robić kursu na patent żeglarza. Często pytaliście czy na obozie stacjonarnym musicie się szkolić. No to teraz nie musicie 😉 Macie wybór, którą wersję – ze szkoleniem żeglarskim, czy bez – wybrać.

Po drugie coś extra dla starszej młodzieży czyli Studencki Wycisk.
Megaaktywny obóz dla wszystkich studentów, którzy zazdrościli młodszym obozu 7 przygód.  Waszych przygód będzie 5, za to na maxa skondensowane w tygodniową ofertę za super cenę!

Katalog można też pobrać w wersji PDF tutaj: https://www.roza.pl/data/uploads/files/aktualnosci/RW_katalog_2015.pdf 

Od czwartku do niedzieli można go będzie również otrzymać w Warszawie podczas targów Wiatr i Woda, na które serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze na stronie odzwierciedlają poglądy autorów, a niekoniecznie portalu internetowego Róża Wiatrów. Prosimy o powstrzymanie się od obelg, przekleństw i wulgarnych wypowiedzi. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia każdego komentarza bez wyjaśnienia przyczyn.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone za pomocą *

*
*