Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Wygodny pokój dla rodziców i ciekawy program pobytu dla dziecka!

Zapraszamy na rodzinne ferie w Węgorzewie na Mazurach. Korzystając z wieloletniego doświadczenia przygotowaliśmy propozycje, które pozwolą Waszej rodzinie nie tylko wypocząć, ale także ciekawie spędzić tygodniowy urlop.

Poza pakietem podstawowym obejmującym zakwaterowanie i wyżywienie, przygotowaliśmy program zajęć dla dzieci: Zimowy Chillout kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem

Podmenu Pakiet podstawowy:

Zakwaterowanie
Mazury budynek hotelowyW 2-, 3-, 4- osobowych pokojach w nowo wybudowanym budynku hotelowym (otwarcie lipiec 2020). Budynek położony jest nad brzegiem jeziora Święcajty, w spokojnej zalesionej okolicy, na obrzeżach miasta Węgorzewo. To świetne miejsce wypadowe do zwiedzania najciekawszych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego. W odległości około godziny jazdy samochodem: Kompleks bunkrów Mamerki, Wilczy Szaniec, Mosty w Stańczykach, Piramida w Rapie, Twierdza Boyen w Giżycku, Wioska żeglarska w Mikołajkach, Aquapark Tropikana, Stacja badawcza PAN w Popielnie, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Sanktuarium w Świętej Lipce i wiele innych. W przypadku pobytu 3 osób łóżko podwójne + łóżko pojedyncze, dla 4 osób w pokoju: łóżko podwójne + łóżko piętrowe.

Wyżywienie
Dania kuchni polskiej w stołówce ośrodka – 3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad, kolacja (śniadanie, prowiant i obiadokolacja w przypadku korzystania z zajęć całodziennych).

Ubezpieczenie
Wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW).
Istnieje możliwość dokupienia dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy w cenie 99 zł.

Ceny
Pakiet podstawowy: dla dwóch osób –  1690 zł, dla trzech osób – 2435 zł, dla czterech osób – 3180 zł.

 

Podmenu Cena obejmuje

Pakiet podstawowy: zakwaterowanie, wyżywienie (od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu), ubezpieczenie NNW.

Podmenu Cena nie obejmuje

Dojazdu, opcji dodatkowych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, diet.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który odpowie na wszystkie Państwa pytania związane z naszą ofertą: 780 114 926.

Zajęcia

Podmenu Opcje dodatkowe

Udział w zajęciach wybranej kolonii lub obozu:

Zimowy Chillout kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem

Cena: 499 zł

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – gwarantuje Ubezpieczonemu zwrot maksymalnie 100% kosztów rezygnacji z Wyjazdu lub skrócenia uczestnictwa w Imprezie z następujących powodów:
1) nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka Ubezpieczonego, w tym również na skutek Choroby, w związku z wystąpieniem której ogłoszono epidemię lub pandemię (w szczególności COVID-19),
2) nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka ubezpieczonego,
3) nieszczęśliwego wypadku Członka rodziny Ubezpieczonego,
4) objęcia Ubezpieczonego kwarantanną,
5) śmierci Ubezpieczonego lub Członka rodziny,
6) zdarzenia losowego w Miejscu zamieszkania Ubezpieczonego, wymagającego jego obecności w okresie planowanego wyjazdu,
8) utraty, zniszczenia lub uszkodzenia mienia stanowiącego własność Ubezpieczonego, w wyniku kradzieży z włamaniem lub rozboju,
9) objęcia Ubezpieczonego obowiązkową Kwarantanną przez służby sanitarne, która zgodnie z zaświadczeniem wydanym przez uprawniony do tego podmiot, nie zakończy się do daty rozpoczęcia Wyjazdu.

Cena: 99 zł