Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Jeżeli nie chcesz nudzić się podczas ferii, a sporty zimowe nie są dla Ciebie, zapraszamy Cię na pełne przygód zimowisko w samym sercu Mazur.

Bogaty program!

Wysoki standard zakwaterowania!

Akceptujemy bon turystyczny!

Nawet 400 zł łącznego rabatu! Wpisz kod rabatowy: zima22chillout – i zyskaj dodatkowe 300 zł zniżki od aktualnej ceny na stronie imprezy! – kod ważny do 10.01.2022 lub do wyczerpania limitu miejsc w promocji.

Zimowy Chillout to bez wątpienia zimowisko pełne przygód! Impreza ta dedykowana jest przede wszystkim dla uczestników szukających alternatywnej formy aktywnego spędzania ferii. Wysoki standard zakwaterowania i wyżywienia! W programie dwie wycieczki autokarowe (do Mikołajek i aquaparku Tropikana w Hotelu Gołębiewski oraz do Kętrzyna), ponadto wizyta w pracowni garncarskiej połączona z tworzeniem własnych wyrobów ceramicznych oraz zimowe zawody strzeleckie. To tylko część atrakcji czekających na dzieci i młodzież spragnione wypoczynku po długim semestrze nauki w szkole.


Ważne informacje!

Wszystkie wpłaty naszych klientów są chronione przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Informujemy iż nasze imprezy dla dzieci i młodzieży zawsze są zgłaszane do właściwego Kuratora Oświaty.
W trosce o komfort naszych klientów oferujemy do wszystkich rezerwacji ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub skrócenia uczestnictwa w imprezie w promocyjnej cenie 65 zł (obejmuje COVID-19). Ilość pakietów ubezpieczeniowych w promocyjnej cenie ograniczona.


Kadra

Kierownik zimowiska, wychowawcy w liczbie zgodnej z zaleceniami kuratorium oświaty oraz instruktorzy sportów posiadający również uprawnienia wychowawców kolonijnych.

Podmenu Wyżywienie

3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia w tym ciepłe danie), dwudaniowy obiad + owoc w formie podwieczorku oraz kolacja (szwedzki stół z co najmniej jednym gorącym daniem). W przypadku całodziennych wycieczek autokarowych uczestnicy otrzymują suchy prowiant zamiast obiadu. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.

Podmenu Zakwaterowanie

2-4 osobowe pokoje, lub 6 osobowe dwupoziomowe apartamenty z telewizorami, wc i natryskiem


Ośrodek Róża Wiatrów Zimowy Chillout

Róża Wiatrów – nowo wybudowany budynek hotelowy (lipiec 2020) znajduje się na północnym brzegu jeziora Święcajty, na granicy mazurskich borów sosnowych, nieopodal miasta Węgorzewo. Niepowtarzalny widok na jezioro skute lodem, bez wątpienia podkreśla cisza i spokój wynikające z ustronności tego miejsca i oddalenia od miasta oraz wszelkich zabudowań. Krajobrazowi malowniczości dodaje również zabytkowa wieża ciśnień górująca nad ośrodkiem. Nowocześnie urządzone i pachnące nowością wnętrze obiektu wyposażonego w stylową stołówkę, sale zajęciowe (w tym salę multimedialną) oraz 2-6 osobowe pokoje z łazienkami (część pokoi dwupoziomowych, wyposażonych w tarasy lub balkony). Budynek z dostępem do bezprzewodowego Internetu.


Dojazd

We własnym zakresie lub zorganizowany dojazd z pilotem organizatora za dodatkową opłatą. Olsztyn + 100 zł; Łódź, Warszawa +150 zł; Skierniewice, Piotrków Trybunalski, (+160 zł); Lublin, Puławy, Koszalin, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Katowice + 200 zł; Szczecin + 220 zł. Dojazd realizowany ze względu na liczbę zgłoszonych osób (min. 6 osób) w danym terminie z danej miejscowości.
Przejazdy dla poszczególnych miast realizowane w terminach ferii dla danego województwa.

Cena obejmuje

Zakwaterowanie: 2-4 osobowe pokoje, lub 6 osobowe 2 poziomowe apartamenty z telewizorami, wc i natryskiem.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia w tym ciepłe danie), dwudaniowy obiad + owoc w formie podwieczorku oraz kolacja (szwedzki stół z co najmniej jednym gorącym daniem). W przypadku całodziennych wycieczek autokarowych uczestnicy otrzymują suchy prowiant zamiast obiadu. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.

Kadra: kierownik zimowiska, wychowawcy w liczbie zgodnej z zaleceniami kuratorium oświaty oraz instruktorzy sportów posiadający również uprawnienia wychowawców kolonijnych.

Ubezpieczenie: od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 10 tys. złotych).

Program: Wycieczka do Aquaparku Tropikana połączona z spacerem po Mikołajkach. Wycieczka do Wilczego Szańca, połączona ze zwiedzaniem Sanktuarium w św. Lipce. Wizyta w pracowni ceramiki Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie połączona z tworzeniem własnych wyrobów ceramicznych. Zawody w strzelaniu z wiatrówki na śniegu. Gra miejska w Węgorzewie. Konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze, zimowe ogniska z pieczeniem kiełbasek, zajęcia plastyczne, wieczór filmowy, karaoke.

Cena nie obejmuje

Dojazdu,  dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, diet.

Ubezpieczenie

Od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 10 tys. złotych)zgodnie z OWU. Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy – 99 zł, w promocji do odwołania – 65 zł.

 

Sprawdź również inne obozy zimowe!

Zajęcia

Podmenu Program

Wycieczka do Aquaparku Tropikana połączona z spacerem po Mikołajkach.
Wycieczka do Wilczego Szańca , połączona ze zwiedzaniem Sanktuarium w św. Lipce.
Wizyta w pracowni ceramiki Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie połączona z tworzeniem własnych wyrobów ceramicznych.
Zawody w strzelaniu z wiatrówki na śniegu.
Gra miejska w Węgorzewie.
Poza tym w programie – konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze, zimowe ogniska z pieczeniem kiełbasek, zajęcia plastyczne, wieczór filmowy, karaoke.
Cena obejmuje wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

Podmenu Opcje dodatkowe

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – gwarantuje Ubezpieczonemu zwrot maksymalnie 100% kosztów rezygnacji z Wyjazdu lub skrócenia uczestnictwa w Imprezie z następujących powodów:
1) nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka Ubezpieczonego, w tym również na skutek Choroby, w związku z wystąpieniem której ogłoszono epidemię lub pandemię (w szczególności COVID-19),
2) nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka ubezpieczonego,
3) nieszczęśliwego wypadku Członka rodziny Ubezpieczonego,
4) objęcia Ubezpieczonego kwarantanną,
5) śmierci Ubezpieczonego lub Członka rodziny,
6) zdarzenia losowego w Miejscu zamieszkania Ubezpieczonego, wymagającego jego obecności w okresie planowanego wyjazdu,
7) udokumentowanej kradzieży dokumentów niezbędnych Ubezpieczonemu podczas Wyjazdu (paszportu, dowodu osobistego, wizy wjazdowej),
9) utraty, zniszczenia lub uszkodzenia mienia stanowiącego własność Ubezpieczonego, w wyniku kradzieży z włamaniem lub rozboju,

Cena: 99 zł
Cena promocyjna do odwołania: 65 zł


Dieta wegetariańska lub bezglutenowa
Cena: 45 zł