Dostępne wyjazdy

Data wyjazdu Data powrotu Czas trwania Cena
2021-01-17 2021-01-23 7 1 199 >>> 1 099 Zarezerwuj
2021-01-24 2021-01-30 7 1 199 >>> 1 099 Zarezerwuj
2021-01-31 2021-02-06 7 1 199 >>> 1 099 Zarezerwuj
2021-02-07 2021-02-13 7 1 199 >>> 1 099 Zarezerwuj
2021-02-14 2021-02-20 7 1 199 >>> 1 099 Zarezerwuj
2021-02-21 2021-02-27 7 1 199 >>> 1 099 Zarezerwuj

Ogólne

Jeżeli nie chcesz nudzić się podczas ferii, a sporty zimowe nie są dla Ciebie, zapraszamy Cię na pełne przygód zimowisko w samym sercu Mazur.

Bogaty program!

Wysoki standard zakwaterowania!

Akceptujemy bon turystyczny!

Zimowy Chillout to impreza dedykowana uczestnikom szukającym alternatywnej formy aktywnego spędzania ferii. Wysoki standard zakwaterowania i wyżywienia, dwie wycieczki autokarowe (do Mikołajek i aquaparku Tropikana w Hotelu Gołębiewski oraz do Kętrzyna i sanktuarium w św. Lipce), wizyta w pracowni garncarskiej połączona z tworzeniem własnych wyrobów ceramicznych oraz zimowe zawody strzeleckie to tylko część atrakcji czekających na dzieci i młodzież spragnione wypoczynku po długim semestrze nauki w szkole.


Ważne informacje!

Wszystkie wpłaty naszych klientów są chronione przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Informujemy iż nasze imprezy dla dzieci i młodzieży zawsze są zgłaszane do właściwego Kuratora Oświaty.
W trosce o komfort naszych klientów oferujemy do wszystkich rezerwacji ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub skrócenia uczestnictwa w imprezie w promocyjnej cenie 49 zł (obejmuje COVID-19). Ilość pakietów ubezpieczeniowych w promocyjnej cenie ograniczona.


Kadra

Kierownik zimowiska, wychowawcy w liczbie zgodnej z zaleceniami kuratorium oświaty oraz instruktorzy sportów posiadający również uprawnienia wychowawców kolonijnych.

Podmenu Wyżywienie

3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia w tym ciepłe danie), dwudaniowy obiad + owoc w formie podwieczorku oraz kolacja (szwedzki stół z co najmniej jednym gorącym daniem). W przypadku całodziennych wycieczek autokarowych uczestnicy otrzymują suchy prowiant zamiast obiadu. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.

Podmenu Zakwaterowanie

2-4 osobowe pokoje, lub 6 osobowe dwupoziomowe apartamenty z telewizorami, wc i natryskiem


Róża Wiatrów – nowo wybudowany budynek hotelowy (lipiec 2020) znajduje się na północnym brzegu jeziora Święcajty, na granicy mazurskich borów sosnowych, nieopodal miasta Węgorzewo. Niepowtarzalny widok na jezioro skute lodem znakomicie podkreśla cisza i spokój wynikające z ustronności tego miejsca i oddalenia od miasta oraz wszelkich zabudowań. Krajobrazowi malowniczości dodaje zabytkowa wieża ciśnień górująca nad ośrodkiem. Nowocześnie urządzone i pachnące nowością wnętrze obiektu wyposażonego w stylową stołówkę, sale zajęciowe (w tym salę multimedialną) oraz 2-6 osobowe pokoje z łazienkami (część pokoi dwupoziomowych, wyposażonych w tarasy lub balkony). Budynek z dostępem do bezprzewodowego Internetu.


Dojazd

We własnym zakresie lub zorganizowany dojazd z pilotem organizatora za dodatkową opłatą. Olsztyn + 100 zł; Łódź, Warszawa +150 zł; Toruń, Gniezno, Skierniewice, Radom, Piotrków Trybunalski. Jabłonowo Pomorskie (+160 zł); Lublin, Puławy, Poznań, Kielce, Koszalin, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Katowice, Kraków, Leszno + 200 zł; Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra + 220 zł. Dojazd realizowany ze względu na liczbę zgłoszonych osób (min. 6 osób) w danym terminie z danej miejscowości.
Przejazdy dla poszczególnych miast realizowane w terminach ferii dla danego województwa.

Cena obejmuje

Zakwaterowanie: 2-4 osobowe pokoje, lub 6 osobowe 2 poziomowe apartamenty z telewizorami, wc i natryskiem.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia w tym ciepłe danie), dwudaniowy obiad + owoc w formie podwieczorku oraz kolacja (szwedzki stół z co najmniej jednym gorącym daniem). W przypadku całodziennych wycieczek autokarowych uczestnicy otrzymują suchy prowiant zamiast obiadu. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.
Kadra: kierownik zimowiska, wychowawcy w liczbie zgodnej z zaleceniami kuratorium oświaty oraz instruktorzy sportów posiadający również uprawnienia wychowawców kolonijnych.
Ubezpieczenie: od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 10 tys. złotych).
Program: Wycieczka do Aquaparku Tropikana połączona z spacerem po Mikołajkach. Wycieczka do Wilczego Szańca, połączona ze zwiedzaniem Sanktuarium w św. Lipce. Wizyta w pracowni ceramiki Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie połączona z tworzeniem własnych wyrobów ceramicznych. Zawody w strzelaniu z wiatrówki na śniegu. Gra miejska w Węgorzewie. Konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze, zimowe ogniska z pieczeniem kiełbasek, zajęcia plastyczne, wieczór filmowy, karaoke.

Cena nie obejmuje

Dojazdu,  dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, diet.

Ubezpieczenie

Od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 10 tys. złotych)zgodnie z OWU. Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy – 99 zł, w promocji do odwołania – 49 zł.

Zajęcia

Podmenu Program

Wycieczka do Aquaparku Tropikana połączona z spacerem po Mikołajkach.
Wycieczka do Wilczego Szańca , połączona ze zwiedzaniem Sanktuarium w św. Lipce.
Wizyta w pracowni ceramiki Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie połączona z tworzeniem własnych wyrobów ceramicznych.
Zawody w strzelaniu z wiatrówki na śniegu.
Gra miejska w Węgorzewie.
Poza tym w programie – konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze, zimowe ogniska z pieczeniem kiełbasek, zajęcia plastyczne, wieczór filmowy, karaoke.
Cena obejmuje wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

Podmenu Opcje dodatkowe

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – gwarantuje Ubezpieczonemu zwrot maksymalnie 100% kosztów rezygnacji z Wyjazdu lub skrócenia uczestnictwa w Imprezie z następujących powodów:
1) nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka Ubezpieczonego, w tym również na skutek Choroby, w związku z wystąpieniem której ogłoszono epidemię lub pandemię (w szczególności COVID-19),
2) nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka ubezpieczonego,
3) nieszczęśliwego wypadku Członka rodziny Ubezpieczonego,
4) objęcia Ubezpieczonego kwarantanną,
5) śmierci Ubezpieczonego lub Członka rodziny,
6) zdarzenia losowego w Miejscu zamieszkania Ubezpieczonego, wymagającego jego obecności w okresie planowanego wyjazdu,
7) udokumentowanej kradzieży dokumentów niezbędnych Ubezpieczonemu podczas Wyjazdu (paszportu, dowodu osobistego, wizy wjazdowej),
9) utraty, zniszczenia lub uszkodzenia mienia stanowiącego własność Ubezpieczonego, w wyniku kradzieży z włamaniem lub rozboju,

Cena: 99 zł
Cena promocyjna do odwołania: 49 zł


Dieta wegetariańska lub bezglutenowa
Cena: 45 zł