Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Artystyczny zawrót głowy! Żeby zacząć rysować, nie trzeba wiele! Wystarczy kartka, ołówek, być może kilka cienkopisów i odrobina natchnienia. Zimą przyda się jeszcze kubek herbaty. W luźnej, przyjaznej atmosferze będziemy razem tworzyć, odkrywać sztukę i czerpać inspirację z piękna gór. 

Chillart to pomysł na rozwijanie artystycznej pasji, ale bez presji i na luzie.
Warsztaty artystyczne mieszają się tu ze swobodnym relaksem i zimowymi atrakcjami. Dzięki temu program jest nie tylko rozwijający, ale też zapewnia zasłużony odpoczynek w trakcie ferii zimowych
Dla miłośników białego szaleństwa na nartach przygotowaliśmy również alternatywny pakiet zajęć narciarskich pod opieką instruktorów narciarstwa – za dopłatą.

Podmenu Zakwaterowanie

CSI Poronin

Poronin — podtatrzańska miejscowość, położona pomiędzy Pogórzem Gliczarowskim i Gubałowskim, jest znakomitą bazą wypadową do pieszych wędrówek. Na przełomie XIX i XX wieku Poronin stał się słynną miejscowością letniskową artystów. Dzisiaj urzeka piękną panoramą Tatr i bogactwem górskiej przyrody, a zimą – doskonałym położeniem na narciarskiej mapie. Poronin leży w pobliży innych słynnych tatrzańskich miejscowości turystycznych. W kilka chwil można się stąd dostać do Zakopanego, Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej czy Kościeliska.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy LIMBA

Ośrodek LIMBA jest komfortowym i nowoczesnym obiektem, usytuowanym w spokojnej okolicy, pośród łąk i lasów Podhala. Pensjonat ma do zaoferowania 3-5 osobowe pokoje z łazienkami (maksymalną liczbę osób w pokoju dostosujemy do aktualnych wytycznych sanitarnych), a oprócz tego liczne sale programowe, chatę regionalną i szałas grillowy, salę taneczną oraz plac zabaw, boiska i mnóstwo wolnej przestrzeni na świeżym powietrzu. Zaraz, zaraz — czy wspominaliśmy o krytym basenie z sauną i jacuzzi?

W pobliżu: Tatrzański Park Narodowy
Adres: ul. Kośne Hamry 15A, 34-520 Poronin http://www.limba.poronin.pl

Podmenu Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja) + podwieczorek, suchy prowiant na drogę powrotną. Dostępne diety:
Standardowa + 0 zł
Wegetariańska + 0 zł
Bezglutenowa + 80 zł  (posiłki przygotowywane wraz z posiłkami glutenowymi – mogą zawierać nieznaczne ilości glutenu)
Bezmleczna + 80 zł

Dojazd

Transport za dopłatą pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce. Dojazd realizowany autokarem lub pociągiem PKP. Gdynia, Gdańsk, Warszawa, Szczecin, Toruń, Poznań, Bydgoszcz, Radom, Lublin + 298 zł,  Łódź, Wrocław + 278 zł,  Katowice + 258 zł, Kraków + 238 zł. Transport z danej miejscowości może nie być zorganizowany, gdy zgłosi się mniej niż 5 uczestników (z Lublina: 8 podróżujących). Szczegóły dotyczące transportu w Regulaminie dojazdów. Dojazd własnym transportem odbywa się w godzinach: przyjazd 12:00-14:00, wyjazd do 12:00.

Podmenu Opcje fakultatywne

zimowisko artystycznePakiet Zajęć Aktywnych
Zima to jest to! W tej opcji zapraszamy Cię na zimowisko bez szkolenia narciarskiego, za to z dodatkową porcją doskonałych, zimowych atrakcji. W planach wyprawa w góry, pluskanie w basenie i mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu!
Cena: bez dopłaty

Pakiet Zajęć Narciarskich
W tej opcji przeżyjesz prawdziwą narciarską przygodę na stokach Małego Cichego lub Murzasichla! Czekają Cię codzienne zajęcia na stoku pod opieką instruktora, w niewielkiej, dostosowanej do Twojego poziomu zaawansowania grupie. Obowiązuje dopłata 599 zł – karnety w cenie.
Cena: 599 zł

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy (RG18_1) – Usługa dodatkowa umożliwiająca zwrot 100% kosztów w przypadku rezygnacji z zarezerwowanej imprezy turystycznej. Opłacenie składki równoznaczne jest z zawarciem umowy ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej w wariancie RG18_1. Szczegóły w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej Bezpieczne Rezerwacje.
Cena: 99 zł

Wypożyczenie sprzętu narciarskiego – narty, kijki, buty, kask.
Cena: 250 zł

Dostępne diety:
Standardowa –  bez dopłaty
Wegetariańska – bez dopłaty
Bezglutenowa + 80 zł (posiłki przygotowywane wraz z posiłkami glutenowymi – mogą zawierać nieznaczne ilości glutenu)
Bezmleczna + 80 zł

Podmenu Cena obejmuje

Program, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, pamiątkowe zdjęcia z obozu online, nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej, zakwaterowanie 6 noclegów, wyżywienie 3 posiłki dziennie + podwieczorek, prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NNW (dotyczy uczestników zamieszkałych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej).

Podmenu Cena nie obejmuje

Dopłat do dojazdów z poszczególnych miast, opcjonalnego pakietu zajęć narciarskich, opcjonalnego wypożyczenia sprzętu narciarskiego, opcjonalnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy, opcjonalnych diet (bezglutenowa, bezmleczna).

Co zabrać

Wygodny i ciepły strój sportowy do zajęć w terenie, wygodne obuwie do wędrówek pieszych, ciepłą bluzę lub polar, ubranie przeciwdeszczowe, czapkę, szalik i rękawiczki, sprzęt narciarski/snowboardowy, odzież do zajęć na stoku, krem z filtrem UV, mały plecak, latarkę, notatnik i przybory do pisania. LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ, NUMER PESEL

Sprawdź inne obozy zimowe!

 

Zajęcia

Podmenu Program

Odkryj w sobie artystyczne zwierzę

-  jak to jest być artystą, dobrze?
-  co zrobić, kiedy się nie chce? – jak walczyć z art blockiem
-  ołówek, pióro czy cienkopis – które lubisz najbardziej?
-  tylko martwa natura? – jak szybko robić progres
-  a jak Ty to widzisz? – rysunek na podstawie tekstu
-  kucyki, czarodzieje i Pokémony – rysowanie fanartów

Wyraź siebie w zimowe popołudnie

-  chillowe uzupełnianie szkicowników przy zimowej herbacie

Zimowisko Poronin

-  bullet journal – notatnik, pamiętnik, kalendarz
-  concept arty – jak szybko przekazać swoją wizję
-  moodboard – pokaż swój nastrój

Zabawa z pogranicza sztuki

-  kalambury rysunkowe
-  rysunkowy głuchy telefon
-  tworzymy autorskie rysowane przypinki
-  dorysuj mu wąsy! – bazgranie po starych gazetach

Dodatkowo w programie

-  biała integracja – gry i zabawy integracyjne na rozpoczęcie zimowiska
-  obozowy teleturniej Wiedza To Potęga
-  wieczorny relaks na krytym basenie z jacuzzi
-  ognisko z pieczeniem kiełbasek w góralskim klimacie
-  Console Room – do dyspozycji uczestników będą konsole Sony PlayStation 5 i Nintendo Switch
-  Games Room – największy w Polsce obozowy zbiór nowoczesnych gier planszowych
-  uroczyste zakończenie i podsumowanie zimowiska

Pakiety zajęć fakultatywnych

Do wyboru: pakiet AKTYWNY (bez dopłaty) i pakiet NARCIARSKI - za dopłatą (599 zł)

Opcja A - pakiet AKTYWNY - bez dopłaty

Zima to jest to! W tej opcji zapraszamy Cię na zimowisko bez szkolenia narciarskiego, za to z dodatkową porcją doskonałych, zimowych atrakcji. W planach wyprawa w góry, pluskanie w basenie i mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu!

Coś dla ciała…

-  wycieczka z przewodnikiem na Rusinową Polanę – kultowe miejsce w Tatrach Wysokich. To właśnie z niej, na wysokości ponad 1300 m n.p.m., można podziwiać przepiękną panoramę tatrzańskich olbrzymów, takich jak Łomnica, Baranie Rogi, Gerlach i Rysy. Niebieski szlak na Polanę zapewni niespotykane uroki leśnej ścieżki i będzie odpowiednim wyzwaniem dla Poszukiwaczy Przygód.
-  Obrona Tatr – zbuduj zimową bazę i broń jej w wielkiej bitwie na śnieżki!
-  freakowe pojazdy śnieżne – zjazd na byle czym
-  Bubble Tea – skomponuj własny smak zimowej herbaty

…i coś dla duszy

-  wolisz gotować czy dźwigać telewizory? – drużynowe zawody w Overcooked i Moving Out
-  meet the artist – narysuj swojego awatara
-  TikTok vs Instagram – pokaż klimat swojego obozu na zdjęciach lub filmikach
-  wprowadzenie do teatru improwizowanego – krótkie gry aktorskie z udziałem widowni

Opcja B - pakiet NARCIARSKI - za dopłatą 599 zł

W tej opcji przeżyjesz prawdziwą narciarską przygodę na stokach Małego Cichego lub Murzasichla! Czekają Cię codzienne zajęcia na stoku pod opieką instruktora, w niewielkiej, dostosowanej do Twojego poziomu zaawansowania grupie. Obowiązuje dopłata 599 zł – karnety w cenie.

Narciarstwo to świetna zabawa! Podstawy jazdy na nartach

-  wprowadzenie do narciarstwa – omówimy dekalog FIS oraz zasady bezpieczeństwa na stoku, przećwiczymy upadanie, wstawanie oraz metody podchodzenia
-  pod czujnym okiem instruktorów nauczymy się lub przypomnimy sobie jazdę krokiem łyżwowym oraz płużnym, a także przećwiczymy skręt ślizgowy i równoległy
-  każde zajęcia na stoku poprzedzimy porządną rozgrzewką

Masterclass, czyli jak jeździć jeszcze lepiej?

-  skupimy się na eliminacji błędów sylwetki oraz wprowadzaniu nowych technik w zależności od dotychczasowych postępów, możliwości fizycznych i doświadczenia grupy
-  w zależności od grupy instruktorzy narciarstwa włączą do szkolenia techniki narciarskie, takie jak: zwroty i śmigi, skręt równoległy NW, skręt cięty czy zjazd carvingowy
-  sprawdzimy się w zawodach slalomowych