Dostępne wyjazdy

Data wyjazdu Data powrotu Czas trwania Cena
2024-06-10 2024-06-13 4 995 Zarezerwuj

Ogólne

Czy lubią Państwo aktywny i urozmaicony wypoczynek? Czy chcieliby Państwo każdego dnia podejmować nowe wyzwania? Na wycieczce aktywnej czekają: żegluga po mazurskich jeziorach, rozgrywki paintballowe (pole na terenie ośrodka Róży Wiatrów), wodne szaleństwo, wycieczka autokarowa – do parku wodnego w Hotelu Gołębiewski oraz wspólne aktywności integracyjne.

 

TERMIN:  10-13.06.2024r

CENA:  995 zł

Zakwaterowanie


Wycieczka odbędzie się w ośrodku „Róża Wiatrów” ul. Wodociągowa 1, 11-600 Węgorzewo :

  • Domki – zakwaterowanie w 6-osobowych domkach campingowych. Każdy domek składa się z dwóch pokoi wyposażonych w łóżka piętrowe, przestronny przedpokój oraz balkon. Dodatkowo w wyposażeniu domków znajdziemy dwie duże szafy, stół oraz krzesła. Toalety i prysznice znajdują się w oddzielnych budynkach sanitarnych.

     

     


Kadra

opiekunowie ze szkoły,  sternicy (na każdą załogę przypada jeden sternik), instruktorzy sportów

Wyżywienie

Na śniadania i kolacje, w formie szwedzkiego stołu, serwowane są między innymi: wędliny, sery, pieczywo, świeże warzywa, płatki, mleko, dżem, miód, masło i herbata. Obiad składa się ze standardowych dań kuchni polskiej (zupa i drugie danie), dodatkowo podawane są owoce i kompot. Przez cały dzień na stołówce, wystawiona jest woda w dzbankach, którą uczestnik może napełnić swój bidon lub butelkę.

Cena obejmuje

przejazd autokarem z Łodzi, wyżywienie w stołówce ośrodka (3 śniadania, 3 obiady, 3 kolacje, prowiant na powrót – słodka bułka + sok lub woda mineralna), opiekę instruktora – sternika (na każdą załogę przypada jeden sternik), instruktorów sportów, zakwaterowanie w domkach kampingowych (6 osobowych), toalety i prysznice w pawilonie sanitarnym blisko domków , ubezpieczenie NNW (10 tys. złotych). W cenę wliczone 4 miejsca dla nauczycieli ze szkoły.

Cena nie obejmuje

Opcji dodatkowych (możliwe do wybrania przy składaniu rezerwacji):

Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (69 zł).

Dieta wegetariańska (39 zł).

Dieta bezglutenowa (79 zł).

Zajęcia

Dzień 1: 5.30 wyjazd z Łodzi. 12.00 Planowana godzina przyjazdu uczestników do ośrodka w Węgorzewie. Zakwaterowanie. 13.00. Obiad. 14.00 Zajęcia z podziałem na grupy. Grupa I przejażdżki motorówką, oraz na bananie i kole holowanym za motorówką. Grupa II pływanie kajakami po jeziorze. Grupa III czas wolny 19.00 Kolacja.21.00 Ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek.

Dzień 2: 9.00 Śniadanie. 10.00 Zajęcia z podziałem na grupy: Grupa I czas wolny. Grupa II przejażdżki motorówką, oraz na bananie i kole holowanym za motorówką. Grupa III pływanie kajakami po jeziorze. 14:00 obiad Zajęcia z podziałem na grupy : Grupa I pływanie kajakami po jeziorze. Grupa II czas wolny . Grupa III przejażdżki motorówką, oraz na bananie i kole holowanym za motorówką. 19.00 Kolacja. Turniej w piłkę siatkową.

Dzień 3: 9.00  Śniadanie.10.00 Zajęcia z podziałem na grupy: Grupa I Wypróbowane scenariusze paintballowe: zdobycie bazy przeciwnika, flaga na maszt, przemytnicy. Grupa II Podstawowe szkolenie żeglarskie i rejs po okolicznych jeziorach na jachtach kabinowych oraz otwartopokładowych klas: Tango, Twister, Fortuna 27, DZ bądź podobnych 14.00 obiad. Zajęcia z podziałem na grupy : Grupa I Podstawowe szkolenie żeglarskie i rejs po okolicznych jeziorach na jachtach kabinowych, otwartopokładowych klas: Tango, Twister, Fortuna 27, DZ bądź podobnych. Grupa II Wypróbowane scenariusze paintballowe: zdobycie bazy przeciwnika, flaga na maszt, przemytnicy. 19.00 Kolacja. 21.00 ognisko LUB dyskoteka.

Dzień 4: 9.00 Śniadanie. Wykwaterowanie. 10.00 Wycieczka autokarowa do Parku Wodnego „Tropikana” w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach.

Powyżej przedstawiony został program ramowy. Kolejność realizacji zajęć może się różnić. Program może ulec zmianie w szczególności dotyczy to programu realizowanego na wodzie w szczególności ze względu na warunki pogodowe.


Podmenu Opcje dodatkowe

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – gwarantuje Ubezpieczonemu zwrot maksymalnie 100% kosztów rezygnacji z Wyjazdu lub skrócenia uczestnictwa w Imprezie z następujących powodów:
1) nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka Ubezpieczonego, w tym również na skutek Choroby, w związku z wystąpieniem której ogłoszono epidemię lub pandemię (w szczególności COVID-19),
2) nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka ubezpieczonego,
3) nieszczęśliwego wypadku Członka rodziny Ubezpieczonego,
4) objęcia Ubezpieczonego kwarantanną,
5) śmierci Ubezpieczonego lub Członka rodziny,
6) zdarzenia losowego w Miejscu zamieszkania Ubezpieczonego, wymagającego jego obecności w okresie planowanego wyjazdu,
7) utraty, zniszczenia lub uszkodzenia mienia stanowiącego własność Ubezpieczonego, w wyniku kradzieży z włamaniem lub rozboju,
8) objęcia Ubezpieczonego obowiązkową Kwarantanną przez służby sanitarne, która zgodnie z zaświadczeniem wydanym przez uprawniony do tego podmiot, nie zakończy się do daty rozpoczęcia Wyjazdu.