Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Bardzo bogaty program!!!

Skipass w cenie!!!

Skicircus Saalbach – Hinterglemm – Leogang – Fieberbrunn oferuje przeżycia narciarskie na najwyższym poziomie. Jest to jeden z największych rejonów narciarskich w Austrii: 270 km tras – 18 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, 112 km dla średnio zaawansowanych i 140 km łatwych niebieskich tras. Trasy obsługuje 70 kolejek i wyciągów narciarskich, które łączą wszystkie doliny tworzące region. Znajdziemy tu także 60 schronisk, barów i restauracji, liczne snow parki (Nitro Snowpark, Lern-To-Ride Park, Nightpark, Funcross, EasyPark) oraz freeriding parki (Fieberbrunn, Leogang), co czyni ze Skicircus Saalbach najbardziej zróżnicowany region narciarski w Austrii.


Uwaga! Impreza dla osób już jeżdżących na nartach.
Wymagany co najmniej średnio zaawansowany poziom w jeździe.
Jeżeli jesteś początkującym narciarzem, wybierz nasz obóz na Chopoku!

Kadra

Kierownik zimowiska, instruktorzy narciarstwa, 10-15 osób na instruktora. Instruktorzy posiadają także uprawnienia wychowawców kolonijnych.

Podmenu Wyżywienie

2 x dziennie: śniadania w formie szwedzkiego stołu z kawą, herbatą, sokiem, obiadokolacje na które składają się: zupa lub przystawka, bufet sałatkowy lub gotowane warzywa, drugie danie oraz deser. Do obiadokolacji: woda lub sok. Pierwsze świadczenie: obiadokolacja w dniu przyjazdu. Ostatnie świadczenie: śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną. Możliwość wykupienia dodatkowo lunch pakietu na stok (6 lunch pakietów – 24 euro płatne na miejscu).

Podmenu Zakwaterowanie

Austria salbach

W dolinie Pinzgauer Glemmtal, znajduje się nasz pensjonat Niederegg. Położony jest w dzielnicy Saalbach-Jausern. Do dyspozycji uczestników oddajemy pokoje 4-6 osobowe, każdy z pełnym węzłem sanitarnym. Darmowe WiFi w całym budynku. Obiekt posiada: własną halę sportową (250 metrów kwadratowych), pokój do tenisa stołowego, pokój dyskotekowy z oświetleniem i nagłośnieniem, narciarnię z systemem suszenia butów. Posiadamy przechowalnię nart przy dolnej stacji kolejki Schönleitenseilbahn, dlatego nie trzeba dojeżdżać do dolnej stacji narciarskiej, ani nosić nart ze sobą.

Podmenu Szkolenie

Do 6 godzin dziennie pod okiem instruktorów, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu średnio zaawansowanego do zaawansowanego).

Serwis

Serwis podstawowy (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.

SkiCamp 2020 - Austria 12-19 lat szkolenie

Karnety

6-dniowy karnet narciarski bez limitu przejazdów obejmujący region SAALBACH – HINTERGLEMM – LEOGANG – FIEBERBRUN dla urodzonych w 2003 roku lub później.

Dojazd

Przejazd autokarem klasy LUX w obie strony. Za dodatkową opłatą z Wrocławia (100 zł), Warszawy (160 zł). Dojazdy antenowe (realizacja przy min. 4-5 chętnych): Szczecin (280 zł), Radom (250 zł), Opole (100 zł). Dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, lub samochodem osobowym. Wyjazdy z Warszawy, Szczecina i Radomia mogą odbyć się w godzinach wieczornych/nocnych w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia zimowiska, a powroty w godzinach porannych/nocnych w dzień po jego zakończeniu.

Cena obejmuje

Zakwaterowanie, wyżywienie, karnet narciarski, szkolenie narciarskie, opiekę kadry, codzienne dojazdy do wyciągów (jeśli wybierane są stacje narciarskie oddalone od naszego pensjonatu), program, serwis, miejscową opłatę klimatyczną, ubezpieczenie, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie obejmuje

Obowiązkowej dopłaty za przejazd autokarem, opcjonalnego lunch pakietu na stok – 24 euro/os/6 lunch pakietów – płatne na miejscu, opcjonalnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 199 zł, w promocji do odwołanie – 149 zł.

Ubezpieczenie

Od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 10 tys. złotych), Kosztów Leczenia za granicą (KL – 40 tys. złotych), Assistance, Odpowiedzialność Cywilna (OC – 50 tys. złotych). Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy – 199 zł, w promocji do odwołania – 149 zł.

Podmenu Informacje dodatkowe

Bezpieczeństwo

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa stosujemy zasadę: jeździmy tylko w kaskach.

Sprzęt

Możliwość wypożyczenia na miejscu sprzętu narciarskiego (narty, buty, kijki) renomowanych firm. Koszt wypożyczenia kompletu sprzętu od około 100 euro na 6 dni.

Uwagi

Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania.
Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.
Uczestnicy zimowiska będą musieli dostosować się do obowiązujących w trakcie trwania zimowiska na terenie Austrii przepisów odnośnie covid-19 t.j. wymóg posiadania europejskiego certyfikatu szczepienia.

Zajęcia

Podmenu Program

SkiCamp Austria 2020 (12-19 lat) ze stokuNarty – 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób. Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów.
SkiMovie – stwórz profesjonalny film dokumentujący Twój zjazd na specjalnie do tego przygotowanym stoku narciarskim. Po zalogowaniu się na www.skiline.cc/skicircus i podaniu numeru karnetu będziesz mógł przeanalizować film z twojego przejazdu, podzielić się nim oraz go zachować.
Dyskoteka
Wieczór karaoke – jedyna w swoim rodzaju szansa by poczuć się jak gwiazda estrady.
Nagrody i certyfikaty – każdy uczestnik otrzymuje dyplom ze stopniem zaawansowania w jeździe.
Poza tym w programie konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze.

Podmenu Opcje dodatkowe

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną zachęcamy do wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji z zimowiska w promocyjnej cenie 149 złotych, cena regularna 199 złotych.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – gwarantuje Ubezpieczonemu zwrot maksymalnie 100% kosztów rezygnacji z Wyjazdu lub skrócenia uczestnictwa w Imprezie z następujących powodów:
1) nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka Ubezpieczonego, w tym również na skutek Choroby, w związku z wystąpieniem której ogłoszono epidemię lub pandemię (w szczególności COVID-19),
2) nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka ubezpieczonego,
3) nieszczęśliwego wypadku Członka rodziny Ubezpieczonego,
4) śmierci Ubezpieczonego lub Członka rodziny,
5) zdarzenia losowego w Miejscu zamieszkania Ubezpieczonego, wymagającego jego obecności w okresie planowanego wyjazdu,
6) utraty, zniszczenia lub uszkodzenia mienia stanowiącego własność Ubezpieczonego, w wyniku kradzieży z włamaniem lub rozboju,
7) objęcia Ubezpieczonego obowiązkową Kwarantanną przez służby sanitarne, która zgodnie z zaświadczeniem wydanym przez uprawniony do tego podmiot, nie zakończy się do daty rozpoczęcia Wyjazdu.

Cena regularna: 199 zł
Cena promocyjna: 149 zł

Lunch pakiet - prowiant na stok (każdy uczestnik robi sobie kanapkę z produktów dostępnych na śniadaniu), uczestnik powinien posiadać własną butelkę na wodę z sokiem.

Cena: 24 euro na 6 dni (płatne na miejscu)