Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Rejsy na jachcie w Chorwacji 2022 kierujemy do wszystkich chętnych, niezależnie od doświadczenia a także umiejętności żeglarskich. Jest to również idealny akwen dla turystów wybierających się na rejs jako alternatywa dla typowych wycieczek hotelowych czy też objazdowych. Chorwacja to kraj, który posiada wyjątkowo urozmaiconą linię brzegową, z niezliczoną ilością uroczych zatoczek, wysp, małych portów oraz odosobnionych, malowniczych przystani rybackich. Właśnie to sprawia, że osoby wybierające się na rejsy rodzinne na jachcie, tak często wybierają Chorwację. Regionami, które najczęściej odwiedzają żeglarze są przede wszystkim Dalmacja Środkowa i Dalmacja Południowa.

Podmenu Uczestnicy

Rejsy Chorwacja, to usługa, którą kierujemy zarówno do początkujących żeglarzy a także osób posiadających doświadczenie żeglarskie. Nasze rejsy mają charakter turystyczno-stażowy a także od naszych uczestników nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego, natomiast jest ono mile widziane. Osoby chętne mogą doskonalić swoje umiejętności żeglowania podczas rejsu. Na rejs zapisać się mogą osoby w różnym wieku, przyjmujemy pojedyncze zgłoszenia oraz zgłoszenia grupowe. Podział załóg dokonywany jest na kilka dni przed rejsem. Po zakończonym rejsie uczestnicy mogą otrzymać opinię z rejsu, gdzie wypływane godziny wliczają się do stażu na morzu. Chętne osoby mogą starać się o uzyskanie certyfikatu ISSA. Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ.

Rejsy w Chorwacji 2019 jachty

TERMINLICZBA DNITRASACENA
30.04-07.05.20227Split - Dubrovnik - Split1 715 zł
02.07-09.07.20227Split - Wyspa Hvar - Split2 460zł
09.07 - 16.07.20227Split - Zadar - Split2 460
16.07 - 23.07.20227Split - Dubrovnik - Split2 640
23.07 - 30.07.20227Split - Wyspa Hvar - Split2 640
30.07 - 06.08.20227Split - Zadar - Split2 640
06.08 - 13.08.20227Split - Dubrovnik - Split2 640
13.08 - 20.08.20227Split - Zadar - Split2 640
20.08 - 27.08.20227Split - Wyspa Hvar - Split 2 380
27.08 - 03.09.20227Split - Dubrovnik - Split2 380
03.09 - 10.09.20227Split - Zadar - Split2 340
10.09 - 17.09.20227 Split - Wyspa Hvar - Split2 340

Podmenu Wyżywienie

Zakupu prowiantu dokonuje załoga w dniu zaokrętowania na jachcie. Koszty zakupów pokrywane są ze składki do wspólnej kasy jachtu. Podczas rejsu załoga dokonuje podziału na wachty kambuzowe a także ze wspólnie zakupionych produktów przygotowuje posiłki dla całej załogi. Uczestnicy wybierają się często na wspólne posiłki do lokalnych restauracji i kwestia rozliczenia takich spotkań pozostaje do uzgodnienia z całą załogą.

Podmenu Jacht

Rejs w Chorwacji 2019 - jacht Cyclades 43.4Rejsy odbędą się na jachcie jednokadłubowym np .typu Bavaria 46 Cruiser (lub innym podobnej klasy). Jacht wyposażony jest w: dwa koła sterowe, elektryczną windę kotwiczną, autopilot, GPS z plotterem. Jacht posiada 4 kabiny dwuosobowe (w tym jedna z koją piętrową), przestronnną messę oraz 2 toalety.

Podmenu Transport

Autokar: Dla uczestników rejsów oferujemy transport autokarowy w promocyjnej cenie 500 PLN/os. za przejazd w obie strony. Szczegóły wyjazdów dostępne są TUTAJ.
Samolot: bezpośrednie połączenia z Warszawy oraz Katowic w sezonie 2022 do Splitu oferuje linia WizzAir.
Samochód: Osoby wybierające się do Chorwacji własnym samochodem na czas rejsu mogą zostawić auto na parkingu znajdującym się przy marinie lub na prywatnych parkingach, które udostępniają lokalni mieszkańcy. Koszt postoju auta na parkingu przy marinie: 50 EUR/tydzień. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsca na parkingu.

Podmenu Cena obejmuje

Pobyt na jachcie, usługi skippera, podatek VAT, ubezpieczenie KL i NNW, pościel, Wi-Fi, ponton z silnikiem zaburtowym, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Podmenu Cena nie obejmuje

Wyżywienia, paliwa, opłat portowych, sprzątania końcowego/transit log oraz opłaty klimatycznej, które są pokrywane ze wspólnej kasy jachtu po ok. 160 EUR/os . Jest to kwota orientacyjna i może być zmienna w zależności od miejsca postoju jachtu, warunków podczas żeglugi oraz liczby uczestników. Skipper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu. Kaucja zwrotna: 100 EUR/os., zostanie zwrócona w całości w dniu wyokrętowania, jeżeli armator nie dokona żadnych potrąceń.

Podmenu Co zabrać na rejs

Ważny paszport lub dowód osobisty), niezbędne lekarstwa, waluta lub karta płatnicza, obuwie na jasnej podeszwie, nieprzemakalna kurtka, cieplejsza bluza, długie spodnie, letnia odzież, ulubioną muzykę, ładowarka do telefonu, aparat fotograficzny z ładowarką lub zapasowymi bateriami, krem z filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, klapki pod prysznic, strój kąpielowy, ręcznik kąpielowy a także ręcznik plażowy.

Zobacz nasze inne oferty https://roza.pl/ !

Zajęcia

Podmenu Trasy

Trasa rejsów w Chorwacji 2019W organizacji rejsów turystyczno - stażowych na wodach Chorwacji posiadamy wieloletnie doświadczenie. Rejsy te, kierujemy do wszystkich, niezależnie od posiadanego doświadczenia żeglarskiego. Oznacza to, że oferowane przez nas rejsy w Chorwacji są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, początkujących żeglarzy oraz tych, którzy chcieliby szlifować swoje umiejętności żeglarskie.

Tym, którzy po raz pierwszy wybierają się na rejsy żeglarskie do Chorwacji oferujemy trasę Split - Zadar - Split lub Split - Wyspa Hvar - Split. Podczas trwania rejsu, w każdym z odwiedzanych miejsc jest czas wolny, który można wykorzystać na np. na zwiedzanie okolicy, kąpiele słoneczne oraz wodne bądź też kosztowanie kuchni chorwackiej.

Chorwacja to również akwen dla bardziej wytrawnych żeglarzy - dla nich przygotowaliśmy rejsy na

Trasa rejsów w Chorwacji - jachttrasie Split - Dubrovnik - Split. Jest to najdłuższa z oferowanych tras, wymagająca nocnej żeglugi.Tym, co zachwyca wszystkich odwiedzających Chorwację, są miasta z bardzo dobrze zachowanymi zabytkowymi budowlami, wąskimi uliczkami oraz restauracjami, w których można skosztować wyśmienite owoce morza. Jednym z najbardziej znanych miast, jest zabytkowy Dubrownik, zwany także "Perłą Adriatyku" oraz Trogir, urzekający swą tajemniczością. Rejsy w Chorwacji to także idealna okazja, aby zobaczyć niezwykłe cuda chorwackiej przyrody. Na szczególną uwagę zasługuje Park Narodowy Krka, w którym można podziwiać bogatą roślinność oraz niesamowite wodospady na rzece Krka.

Po zakończonym rejsie istnieje możliwość uzyskania opinii, która będzie stanowić niezbędną dokumentację stażu na morzu.

Dla wszystkich chętnych, przygotowaliśmy także możliwość uzyskania certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności.

Miejsce rozpoczęcia i zakończenia rejsu

Rejs rozpocznie się i zakończy w Splicie lub jednej z marin w okolicach Splitu:

Trasa rejsu 7-dniowego: Split - Dubrovnik - Split

 • Trasy rejsów Chorwacji 2019Split
 • Dubrownik
 • Wyspa Mljet
 • Wyspa Korčula
 • Wyspa Hvar
 • Sv. Klement
 • Wyspa Brač
 • Split

długość trasy ok. 294 mile

Trasa rejsu 7-dniowego: Split - Zadar - Split

 • SplitTrasy rejsów Chorwacji 2019
 • Primošten
 • Skradin (wodospady na rzece Krka)
 • Šibenik
 • Kornati
 • Telašcica
 • Zadar
 • Vrgada
 • Drvenik Veli
 • Split

Długość trasy: ok. 160 mil

Trasa rejsu 7-dniowego Split - Hvar - Split 

 • Split
 • Drvenik Veli - Blue Lagoon
 • Wyspa Komiža
 • Wyspa Bišev - Błękitna Grota
 • Wyspa Vis
 • Wyspa Hvar - Stari Grad
 • Wyspa Brač - Złoty Róg, Milna
 • Split.

Długość trasy: ok.150 mil