Dostępne wyjazdy

Data wyjazdu Data powrotu Czas trwania Cena
2024-09-27 2024-09-29 3 640 >>> 540 Zarezerwuj

Ogólne

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w regatach na zakończenie sezonu! To wyjątkowe wydarzenie dla miłośników żeglarstwa i będzie doskonałą okazją do pożegnania lata na wodzie. Regaty to nie tylko wyścig, ale również okazja do spotkania z pasjonatami żeglarstwa, wymiany doświadczeń oraz poznania nowych ludzi. Nie ważne, czy jesteś doświadczonym żeglarzem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem – regaty na zakończenie sezonu to idealna okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym.

Uczestnicy

Jedynym wymaganiem jest ukończenie 18 roku życia

Dojazd

We własnym zakresie

Podmenu Udział indywidualny (chcę zapisać siebie!)

Cena obejmuje

udział w regatach, miejsce na jachcie regatowym (2 noclegi na jachcie), dostęp do toalet i prysznicy na terenie ośrodka, 2 śniadania, 1 obiadokolacja w formie grilla, 1 kolacja, ognisko, lunch pakiet na jacht podczas regat, ubezpieczenie, obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie obejmuje

dojazdu; atrakcji dodatkowych

Ubezpieczenie

Wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW). Organizator posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki.
Każdy uczestnik może wykupić dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy.

Dla chętnych, którzy szukają wygodnego i komfortowego zakwaterowania podczas regat, oferujemy opcję pobytu w budynku hotelowym za dodatkową opłatą. Dysponujemy pokojami 2 – 6 osobowymi z łazienkami. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy do skontaktowania się z nami i dokonania rezerwacji. Będzie nam miło gościć Cię podczas regat i zapewnić Ci niezapomniane wrażenia.

Podmenu Mam własną załogę i jacht!

Jeżeli chcecie wystartować w regatach całą załogą, na  własnym jachcie, to serdecznie zapraszamy! Napisz do nas maila na recepcja[at]roza.pl lub przez formularz kontaktowy tutaj.
Wpisowe wynosi 190 zł/osobę.
Cena zawiera: opłatę startową oraz opłatę portową. Ponadto, w cenie wpisowego przewidziana jest kolacja grillowa w sobotę.

Zajęcia

Podmenu Program imprezy

Piątek – 27 września 2024
Przyjazd od godz. 16.00
18.00 – kolacja
20.00 ognisko 

Sobota – 28 września 2024
8.00 – 9.00 śniadanie
10.00 odprawa sterników
11.00 start regat
18.00 kolacja – grill na tarasie
20.00 ogłoszenie wyników

Niedziela –29 września 2024
8.00  – 10.00 śniadanie

Podmenu Opcje dodatkowe

Możliwość skorzystania z oferty atrakcji dodatkowych, kajaki, rowery, przejażdżka buggi .

Program może ulec zmianie ze względu na panujące warunki atmosferyczne.

Prosimy o przesłanie zgłoszeń najpóźniej do 15 września. Liczba miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń.