Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Każde dziecko żądne przygód będzie w 100% zadowolone i wróci z ogromną dawką pozytywnych wspomnień. Realizacja programu obozu będzie dostosowana do indywidualnych możliwości większości uczestników. Wszystkie zajęcia odbywać się będą pod fachową opieką wychowawców (1/10 os), ratowników wodnych i instruktorów. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w obozie oraz odznakę Fortnite.

 

TerminPromocja wiosenna - przy wpłacie zaliczki 24.02-05.04.2020Promocja letnia - przy wpłacie zaliczki
20.04-31.05.2020
Cena katalogowa
29.06-09.07.2020199920492099
10.07-20.07.2020199920492099
21.07-31.07.2020199920492099
01.08-11.08.2020199920492099
12.08-22.08.2020199920492099
23.08-30.08.2020164916991749

Uczestnicy

Obóz wędkarski dla dzieci w wieku 10 – 13 i młodzieży 14 – 18 lat. Uczestnicy nie muszą posiadać własnego sprzętu wędkarskiego – jedynie powinni zabrać buty gumowe. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w oparciu o sprzęt organizatora i zgodnie z przepisami PZW.

Podmenu Zakwaterowanie

Ośrodek Wczasowy „LEŚNE USTRONIE” położony w Zamrzenicy – małej osadzie leżącej w sercu Borów Tucholskich, 18 km na południe od Tucholi, bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Koronowskiego. Obozowicze zakwaterowani będą w drewnianych domkach campingowych 6 – 7 osobowych typu „Brda” oraz 3 – 4 osobowych typu „Chata” usytuowanych na 5,5 hektarowym terenie, w suchym, sosnowym lesie, w dolinie rzeki Brdy. Wszystkie domki posiadają łazienki (umywalka, natrysk, WC) i aneks kuchenny z chłodziarką i podstawowym wyposażeniem kuchennym.

Do dyspozycji uczestników: jadalnia, kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, świetlica z telewizorem, biblioteka, sklepik spożywczy, tenis stołowy, boisko do siatkówki plażowej, piłki nożnej, kosz do koszykówki, plac zabaw, miejsce na ognisko, pole militarne – taktyczne z fortyfikacjami, mini park linowy, sprzęt sportowy i wodny, własna, wydzielona plaża z pomostami.

Kadra

Ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, leśnicy, instruktorzy: survivalu, strzelectwa sportowego, wspinaczki, paintballa i samoobrony.

Podmenu Wyżywienie

4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) – śniadania i kolacje w formie bufetu.

Podmenu Dojazd

We własnym zakresie lub zorganizowany autokarem za dodatkową opłatą. Grudziądz, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Gniezno, Płock + 100 zł, Gdańsk, Kutno+ 120 zł, Piotrków Trybunalski, Łódź, Poznań, Warszawa + 150 zł, Częstochowa, Radomsko, Zielona Góra + 170 zł, Kraków, Katowice, Jastrzębie Zdrój, Leszno, Gliwice, Kielce, Sosnowiec, Opole, Wrocław, Legnica, Lubin (Dolnośląskie), Polkowice, Głogów, Białystok, Zambrów, Ostrów Mazowiecka, Lublin, Puławy, Radom, Lędziny + 200 zł.

Zmiana miejsca wyjazdu lub powrotu może nastąpić nie później niż 10 dni przed rozpoczęciem obozu. Później za zmiany należy uiścić opłatę w wysokości 50 zł. Zmiana miejsca wyjazdu i powrotu nie jest możliwa, ze względów technicznych, później niż 4 dni przed rozpoczęciem obozu.

Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 15:30, w wyjazd w dniu zakończenia obozu do godziny 12:00.

 

Podmenu Cena obejmuje

Zakwaterowanie w domkach, wyżywienie, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10000 zł) Signal Iduna SA.

Podmenu Cena nie obejmuje

Transportu, opcji fakultatywnych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, kaucji w wysokości 30 zł.

Wymagany ekwipunek

Legitymacja szkolna, mały plecak, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu) oraz śpiwór i scyzoryk.

Mile widziane: odzież moro, busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne.

Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie. Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki, gogle i maski ochronne, mundury, rękawice). Możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu – od 50 zł (komplet bluza + spodnie) oraz akcesoriów militarnych i survivalowych.

 

Zajęcia

Podmenu Program

Potyczki w świecie Fortnite'a - obóz z laserowym paintballem dla najmłodszych

Elektroniczny paintball Laser Tag:

Symulacja pola walki z wykorzystaniem, elektronicznych symulatorów broni. Gra jest w 100 % bezpieczna w porównaniu do klasycznego paintballa, czy ASG, gdyż zamiast twardych kulek karabiny strzelają wiązką promieni podczerwonych w czujniki umieszczone na specjalnej opasce innych graczy. Uczestnicy widzą na bieżąco efekt gry - każdy karabin ma wbudowany wyświetlacz informujący o ilości pozostałej amunicji, ilości trafień, likwidacji graczy przeciwnych i własnych strat. Do dyspozycji będą repliki karabinu o zasięgu do 300 m wyposażone w celownik optyczny (kolimator). Zestaw do gry laserowej posiada niemal nie-ograniczone możliwości programowania, co umożliwia przeniesienie gracza w świat dowolnej gry komputerowej poprzez zaprogramowanie odpowiedniej ilości życia, pancerza, amunicji, mocy strzału, pojemności magazynka oraz szybkostrzelności każdego karabinu. Dzięki tym możliwościom broń może stać się karabinem snajperskim, shotgunem, pistoletem lub karabinem maszynowym.

“Fortnite Battle Royal”:

Razem z nami wejdź na pokład bojowego autobusu, zapnij pasy i przygotuj się na największą przygodę tego lata! Na naszej specjalnie przygotowanej arenie laser tag odnajdziesz alternatywne wersje lokacji znanych z gry: Tilted Towers, Salty Springs, Pleasant Park, Loot Lake, Wailing woods i wielu innych. Przed Tobą rozgrywki w parach, drużynach, a także solo battle royal o tytuł mistrza Fortnite! Zajęcia każdorazowo poprzedzi szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz ustalenie reguł gry. Rozgrywki uatrakcyjnione efektami pirotechnicznymi będą dostosowane do Twojego wieku i możliwości.

Szalone eventy:

Czekają na Ciebie specjalne eventy (noc żywych husków, lama hunt, quiz fortnite oraz wiele innych).

Sesja zdjęciowa Fortnite:

Wraz z innymi uczestnikami stwórz własnego skina do postaci zakładając przygotowane przez nas akcesoria, elementy stroju i repliki broni. Przeniesiesz się do świata gry i pstrykniesz sobie fotkę na fb lub insta!

Świat Fortnite:

Seria prelekcji, opowieści i rozmów, na których poznasz pełną historię świata, pochwalisz się swoją wiedzą o Fort- nite oraz porozmawiasz o wydarzeniach z poprzednich sezonów gry (czym jest organizacja „X”, The Visitor - bohater czy złoczyńca?, Dr. Vinderman i Vindertech labs, a także wiele innych tematów).

Game room:

W wolnym czasie będziesz miał dostęp do gier karcianych oraz planszowych, a także do turnieju planszowego Fortnite - niech wygra najlepszy!

Dance-off:

Dyskoteka zwieńczona konkursem tanecznym w wersji solo i drużynowej. Wykonaj swój najlepszy taniec Fortnite i zostań królem parkietu!

Aktualizacja w toku:

Zostaw na naszej mapie swój trwały ślad poprzez wspólne rozbudowywanie areny, tworzenie nowych osłon, rekwizytów i dekorowanie pola gry. Razem twórzmy nową wersję areny!

„Fortnite Championship”:

Przygotujesz wraz z innymi przekąski oraz napoje i jeszcze raz przeżyjesz emocje związane z mistrzostwa- mi świata w grze Fortnite. Wspólnie będziesz kibicować i oglądać zmagania najlepszych graczy na dużym ekranie.

Zajęcia linowe:

Pokażesz innym, że wiesz jak ważna jest przewaga wysokości wspinając się na szczyt naszej wieży, a następnie szybując w dół na tyrolce niczym na lotni z Fortnite.

Integracja i sport:

 • poranne rozgrzewki w formie gier i zabaw,
 • pokonywanie toru przeszkód,
 • zabawy integracyjne,
 • wycieczki rowerowe i kajakowe,
 • kąpiele w jeziorze (pod opieką ratowników wodnych)

 

Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie. Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki, gogle i maski ochronne, mundury, rękawice). Możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu – od 50 zł (komplet bluza + spodnie) oraz akcesoriów militarnych i survivalowych.

 

Podmenu Opcje dodatkowe

Paintball laserowy – 25 zł/godz.

Ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej – przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji z podróży tj. z imprezy turystycznej z przyczyn losowych, takich jak m.in.:

 • nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród, nagłe zachorowanie Ubezpieczonego - jeżeli uniemożliwiają jego uczestnictwo w imprezie lub śmierć Ubezpieczonego,
 • poważna szkoda w mieniu Ubezpieczonego, powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub będąca następstwem przestępstwa, powodująca konieczność wykonania czynności prawnych i administracyjnych, przy których niezbędna jest obecność Ubezpieczonego, bądź poważna szkoda w mieniu Współuczestnika podróży, powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub będąca następstwem przestępstwa, powodująca konieczność wykonania czynności prawnych i administracyjnych, przy których niezbędna jest obecność Współuczestnika podróży, co skutkuje rezygnacją Współuczestnika podróży,
 • kradzież samochodu będącego własnością Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży, powodująca konieczność wykonania czynności prawnych i administracyjnych, przy których niezbędna jest obecność Ubezpieczonego lub Współuczestnika podroży w miejscu stałego zamieszkania,
 • nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród, nagłe zachorowanie lub śmierć osoby bliskiej Ubezpieczonemu bądź nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród, nagłe zachorowanie lub śmierć osoby bliskiej dla Współuczestnika podróży skutkujące rezygnacją Współuczestnika podróży,
 • udokumentowana kradzież dokumentów niezbędnych w podróży (dowodu osobistego, paszportu, wizy wyjazdowej) Ubezpieczonemu lub Współuczestnikowi podróży bądź osobom im bliskim, jeśli są
  Współuczestnikami podróży, pod warunkiem że kradzież dokumentów nastąpiła nie wcześniej niż na 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej i została zgłoszona odpowiednim władzom oraz
  uniemożliwia realizację imprezy turystycznej,
 • uczestnictwo Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży w procedurze pobierania krwiotwórczych komórek (szpiku kostnego) do transplantacji uniemożliwiające realizację imprezy turystycznej, jeśli
  procedura ta rozpoczęła się w trakcie trwania okresu ubezpieczenia.
 • udokumentowana kradzież dokumentów niezbędnych w podróży (dowodu osobistego, paszportu, wizy wyjazdowej) Ubezpieczonemu lub Współuczestnikowi podróży bądź osobom im bliskim, jeśli są
  Współuczestnikami podróży, pod warunkiem że kradzież dokumentów nastąpiła po rozpoczęciu imprezy turystycznej i została zgłoszona odpowiednim władzom oraz uniemożliwia realizację imprezy