Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Obóz narciarski na Kubińskiej Holi organizowany jest dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy. Przepiękne krajobrazy, znakomicie przygotowane różnorodne trasy i wyciągi dostosowane do potrzeb każdego uczestnika. Ponieważ wiemy, że jazda nartach jest super, ale czasami trzeba odpocząć, oprócz spędzania czasu na stoku, w programie obozu przewidzieliśmy wizytę w parku wodnym Basenova, oraz zwiedzanie Zamku Orawskiego. Na pewno nikt nie będzie się nudził.

Pensjonat na stoku!

Skipass w cenie!

Bogaty program!

3 posiłki dziennie!

Kadra

Kierownik zimowiska, instruktorzy narciarstwa, 10-15 osób na instruktora.Dodatkowo nasi instruktorzy posiadają także uprawnienia wychowawców kolonijnych.

Podmenu Wyżywienie

3 posiłki dziennie: śniadanie, dwudaniowy obiad, kolacja. Kuchnia regionalna, europejska. Świadczenia rozpoczynają się i kończą obiadem + prowiant na drogę powrotną.

Podmenu Zakwaterowanie

Obóz narciarski na Kubińskiej Holi szkolenie na stokuUczestnicy obozu narciarskiego na Kubińskiej Holi będą zakwaterowani w Pensjonacie Chata. Jest on położony jest na południowym stoku Orawvskiej Magury na wysokości 1100 metrów n.p.m. w połowie stoku ośrodka narciarskiego Kubińska Hola, bezpośrednio przy jednej z tras narciarskich. W pensjonacie znajduje się restauracja oferująca urozmaicone posiłki. Ładnie umeblowane pokoje 2, 3, 4, 5, 6 osobowe z telewizorami, z wc i natryskiem lub wanną. Część pokoi typu studio łazienka na 2 pokoje. Część łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). W części pokoi znajduje się balkon.

Jeżeli masz zamiar jechać po raz pierwszy na narty lub snowboard, to na pewno przyda Ci się spis potrzebnych rzeczy. Jeśli nie jesteś nowicjuszem, to zawsze będziesz mógł sprawdzić, czy czegoś nie zapomniałeś. Zapraszamy do zapoznania się z listą rzeczy, których nie można zapomnieć. 

Podmenu Szkolenie

Uczestnicy obozu narciarskiego na Kubińskiej Holi będą mieć do 8 godzin dziennie zajęć pod okiem instruktorów, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu podstawowego – początkującego, do średnio zaawansowanego). O przydziale do grupy ostatecznie decyduje sprawdzian umiejętności przeprowadzany pierwszego dnia na stoku.

Serwis

Podstawowy serwis sprzętu narciarskiego (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.

Karnety

Cena zawiera karnet na 5 dni jazdy, ważny na terenie całego kompleksu Kubińska Hola w czasie trwania zimowiska. Karnet ten umożliwia jazdę po wszystkich trasach ośrodka i nie wymaga od uczestnika żadnych dodatkowych opłat.

Dojazd

Obóz narciarski na Kubińskiej Holi - uśmiechnięci uczestnicyPrzejazd autokarem klasy LUX w obie strony za dodatkową opłatą z Warszawy (120 zł), z Wrocławia, Opola (90 zł), z Szczecina, Radomia (190 zł). Transport z Szczecina, Radomia może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). Z pozostałych, wymienionych wyżej miast transport GWARANTOWANY. Z niektórych miast możliwy przejazd tzw. antenowy: autokarem, PKP, busem lub samochodem osobowym. Wyjazdy z Szczecina mogą odbyć się w godzinach wieczornych/nocnych w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia zimowiska.

Cena obejmuje

Zakwaterowanie, wyżywienie, szkolenie narciarskie, opiekę kadry, ubezpieczenie, podstawowy serwis, karnety narciarskie, realizację programu wraz z biletami wstępu, transport z wybranych miejscowości.

Cena nie obejmuje

Dojazdu, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Ubezpieczenie

Od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 10 tys. złotych), Koszty Leczenia za granicą (KL – 10 tys. euro), Odpowiedzialność Cywilna (OC – 50 tys. złotych). Wszyscy uczestnicy zimowiska objęci są ubezpieczeniem pokrywającym koszty pomocy przez Górskie Pogotowie Ratunkowe oraz pomoc szpitalną.

Podmenu Informacje dodatkowe

Obóz narciarski na Kubińskiej Holi - Pensjonat na stokuBezpieczeństwo

Na wszystkich organizowanych przez nas obozach stosujemy zasadę: bezpieczeństwo przede wszystkim. W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa stosujemy zasadę: jeździmy tylko w kaskach.

Sprzęt

Możliwość wypożyczenia na miejscu sprawdzonego sprzętu narciarskiego (narty, buty, kijki) renomowanych firm. Koszt wypożyczenia kompletu: 69 euro na 6 dni. Koszt wypożyczenia samych nart lub butów – 38 euro na 6 dni, koszt wypożyczenia tylko kijków – 15 euro na 6 dni. Zalecamy zabranie własnego, dobrze dopasowanego kasku. Koszt wypożyczenia kasku – 15 euro na 6 dni.

Uwagi

Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.). W zamian zrealizujemy program możliwy do wykonania. Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

 

Zajęcia

Podmenu Tereny do jazdy

SKI PARK Kubinska Hola jest położony w pięknej okolicy gór Orawskiej Magury i jest jednym z najczęściej odwiedzanych ośrodków sna Słowacji. Na wysokości od 720 aż do 1396 m n.p.m. z południową ekspozycją, miłośnicy sportów zimowych mogą znaleźć nowoczesne centrum narciarskie. Dwa czteroosobowe krzesełka, 8 orczyków przewożących do 9 000 pasażerów na godzinę. Długość tras 14 km. Z czego 10 kilometrów może być sztucznie naśnieżanych. Do dyspozycji jest kilometr trasy czarnej, ponad osiem kilometrów tras czerwonych i ponad cztery kilometry tras niebieskich. Najdłuższa trasa ma prawie trzy kilometry długości.

Podmenu Program/plan zimowiska

Dzień 1: Przyjazd około godziny 15.00, zakwaterowanie w pokojach, obiad 16.00. Sprawdzanie sprzętu uczestników przez instruktorów, wypożyczanie sprzętu narciarskiego. Kolacja 19.00. Godzina 20.00 wieczorne zajęcia integracyjne - karaoke.

Dzień 2: Śniadanie 8.00. Od 9.00 do 13.30 zajęcia z instruktorami na stoku (sprawdzian umiejętności, podział na grupy zaawansowania w jeździe). Obiad 13.30. Od 14.30 do 16.30 zajęcia z instruktorami na stoku. Kolacja 18.30. Około 19.30 w ramach zajęć wieczornych praktyczna nauka technik serwisowania sprzętu narciarskiego.

Dzień 3: Śniadanie 8.00. Od 9.00 do 13.30 zajęcia z instruktorami na stoku, doskonalenie techniki jazdy. Obiad 13.30. Od 14.30 do 16.30 zajęcia z instruktorami na stoku. Kolacja 18.30. Około 19.30 w ramach zajęć wieczornych wieczór filmowy w tematyce sportów zimowych.

Dzień 4: Śniadanie 7.30. Od 9:00 zwiedzanie Zamku Orawskiego, następnie przejazd i 3 godzinny pobyt w aquaparku Besenowa. Obiad o 16.00. Zajęcia popołudniowe: spacer, bitwa na śnieżki, konkurs w lepieniu bałwanów. Kolacja o godzinie 20.00.

Dzień 5: Śniadanie 8.00. Od 9.00 do 13.30 zajęcia z instruktorami na stoku, doskonalenie techniki jazdy. Obiad 13.30. Od 14.30-16.30 zajęcia z instruktorami na stoku. Kolacja 18.30. Około 19.30 w ramach zajęć wieczornych Havaii Party.

Dzień 6: Śniadanie 7.00. Pakowanie, zwożenie bagaży do autokaru w godzinach 8.00-10.00. Od 10.00 do 14.30 zajęcia z instruktorami na stoku, doskonalenie techniki jazdy. Obiad 14.30. Po obiedzie zjazd na parking, do autokaru, pakowanie sprzętu, wyjazd w drogę powrotną około godziny 16.30.

Uwaga! Kolejność realizacji poszczególnych punktów programu oraz rozkład godzinowy mogą ulec zmianie.
W pensjonacie cały czas przebywa wychowawca, sprawujący opiekę nad dziećmi, które z jakiś powodów nie mogą uczestniczyć w zajęciach narciarskich.

Narty – 5 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób. Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów.
Wycieczka do aquaparku Besenova (bilet wstępu w cenie imprezy).
Wycieczka do Zamku Orawskiego (bilet wstępu w cenie imprezy).
Certyfikaty – w ostatnim dniu obozu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe.
Poza tym w programie – konkursy, gry i zabawy, zajęcia integracyjne, wycieczki piesze.