Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Poznaj z nami Słoneczny Brzeg! Największy i najbardziej popularny kurort w Bułgarii, który tętni życiem 24h/dobę! Przejdź się najdłuższą plażą na Bałkanach, zachwyć się różnorodnością atrakcji w ścisłym centrum – skoki na bungee, trampoliny, diabelski młyn, zorbing, mini wesołe miasteczko oraz poczuj prawdziwie młodzieżowy klimat miasta nocą!

Podmenu Zakwaterowanie

Basen w Hotelu Teen Palace - obóz młodzieżowy w Bułgarii 2019Hotel Teen Palace ***
Luksusowy kompleks hotelowy oddalony ok. 400 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży.
Zakwaterowanie w apartamentach z łazienką, klimatyzacją, lodówką, balkonem, TV. Każdy apartament (5-6 os.) posiada od 2 do 3 sypialni. Do dyspozycji obozowiczów na terenie kompleksu znajdują się: boisko sportowe, stół do bilarda, dart, stół do ping-ponga, sala dyskotekowa, scena do animacji. Przy kompleksie znajdują się liczne kawiarnie i supermarkety. Kompleks jest oddalony około 15 minut spacerem od centrum. Hotel Teen Palace słynie z bogatych animacji!

Podmenu Wyżywienie

All Inclusive Light – 3 główne posiłki w formie bufetu, napoje do posiłków, popołudniowe przekąski, woda dostępna w ciągu dnia. Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu.

Dojazd

W cenie imprezy transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta) z Częstochowy, Gliwic, Katowic, Kościanu, Leszna, Łodzi, Opola, Piotrkowa Trybunalskiego, Poznania, Rawicza, Warszawy, Wrocławia, Żor. Za dopłatą z Bydgoszczy, Chodzieży, Krakowa, Legnicy, Lubina, Piły, Polkowic, Świebodzina (+100 zł); Głogowa, Gorzowa wielkopolskiego, Grudziądza, Nowej soli, Tarnowa, zielonej Góry (+130 zł); Gdańska, Gdyni, Kalisza, Koszalina, Ostrowa wielkopolskiego, Rzeszowa, Słupska, Szczecina, Szczecinka, Tczewa (+150 zł).
Transport autokarem z Polski trwa około 25 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Bułgarię. Przyjazd do Bułgarii w godzinach przedpołudniowych. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami.

Podmenu Cena obejmuje

Zakwaterowanie (9 noclegów), wyżywienie (All Inclusive Light), transport, program animacyjno – sportowy, opiekę doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.

Konkursy, zabawy na plaży - Obóz w Bułgarii 2019 13 - 19 latCena nie obejmuje

Ubezpieczenia KL, NNW (płatne obowiązkowo przy rezerwacji) 60 zł/osobę, opłaty klimatyczno – administracyjnej (płatne obowiązkowo gotówką w autokarze 15 euro/osobę),  składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatne obowiązkowo przy rezerwacji 10 zł/osobę), ubezpieczenia kosztów rezygnacji (3 – 4%), wycieczek fakultatywnych.

Podmenu Ważne informacje

Sugerowane kieszonkowe 80 euro.
Na miejscu płatne w euro: opłata klimatyczna i administracyjna (płatne w autokarze 15 euro), prowiant w drodze powrotnej (5 – 10 euro), wycieczki fakultatywne.
PAMIĘTAJ! o zabraniu ze sobą dowodu osobistego lub paszportu ważnego 3 miesiące od daty powrotu z obozu. Bez tych dokumentów nie będziesz mógł jechać.

Zajęcia

Obóz młodzieżowy Bułgaria Słoneczny Brzeg 2019 1 dzień - wyjazd z Polski w godzinach porannych, przejazd tranzytowy przez Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię.
2 dzień - przyjazd do Bułgarii w godzinach przedpołudniowych, spotkanie organizacyjne, obiad, zakwaterowanie, kolacja.
3-10 dzień - program Pobytu.
11 dzień - śniadanie, wykwaterowanie, czas na ostatnie zakupy, pożegnanie z morzem oraz pamiątkowe zdjęcie. Obiad. Wyjazd do kraju.
12 dzień - powrót do kraju w godzinach nocnych.

Podmenu Program

Poznaj z nami słoneczny Brzeg! Największy i najbardziej popularny kurort w Bułgarii, który tętni życiem 24h/dobę! Przejdź się najdłuższą plażą na Bałkanach, zachwyć się różnorodnością atrakcji w ścisłym centrum – skoki na bungee, trampoliny, diabelski młyn, zorbing, mini wesołe miasteczko oraz poczuj prawdziwie młodzieżowy klimat miasta nocą!

Zwiedź z nami stary Nessebar! To zabytkowe miasto położone na wybrzeżu Morza Czarnego często nazywane jest perłą Morza Czarnego. Ze względu na swoją wyjątkową wartość historyczną, miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a Ty na pewno będziesz pod wrażeniem wąskich, pięknie oświetlonych uliczek podczas wieczornego spaceru!

Spacery - do Św. Włazu, gdzie mieści się duża liczba sklepów i restauracji ok. 4 km od Słonecznego Brzegu, po najdłuższej plaży na Bałkanach - ma ona około 8 km długości. Słodkie lenistwo czyli kąpiele słoneczne i morskie.

Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku.

Konkursy - największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera.

Oprócz tego - karty, kalambury, statki , kraje i miasta Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych.

To są Wasze wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! :)

Program dostosujemy indywidualnie do potrzeb każdej grupy!

Podmenu Program Fakultatywny

Warna z delfinarium - obóz młodzieżowy Bułgaria słoneczny Brzeg 2019Warna z delfinarium - to drugie co do wielkości miasto Bułgarii, zwane jej letnią stolicą. Największy w kraju port, starówka, park nadmorski, delfinarium, centra  handlowe, niepowtarzalna architektura. Program wycieczki obejmuje m. in. pokazy popisów delfinów - jednych z najinteligentniejszych zwierząt świata, które spotkać można również w północnych wodach Morza Czarnego. Wizyta w słynnym delfinarium to niezapomniane przeżycie dla wszystkich miłośników tych niezwykłych wodnych ssaków. Ponadto w programie wycieczki jest spacer po parku nadmorskim oraz zwiedzanie oddalonego o 15 km monastyru Aładża - zespołu średniowiecznych cel klasztornych i cerkwi wykutych w skałach.
Cena: ok. 42 euro/ osobę

Stambuł 1-dniowy - obóz młodzieżowy Bułgaria słoneczny Brzeg 2019Stambuł 1-dniowy - drugi wariant wycieczki do stolicy dawnego Cesarstwa Bizantyjskiego. W programie wycieczki są: zwiedzanie Błękitnego Meczetu, Hipodromu, podejście pod Hagię Sophię, główny dziedziniec Pałacu Top Kapi, przejazd autokarem na azjatycką część miasta oraz zwiedzanie fabryki skóry. Dla chętnych dodatkowo płatny rejs po Bosforze. W cenie wycieczki jest śniadanie i obiad.
Cena: ok. 75 euro/ osobę  + wiza turecka kupowana na granicy 25 EUR/ osobę

Nessebar - obóz młodzieżowy Bułgaria słoneczny Brzeg 2019Nessebar - wyprawa z przewodnikiem do miasta-muzeum założonego prawie 3 tysiące lat temu, pomnika kultury - jednego z dziewięciu obiektów w Bułgarii znajdujących się
na liście UNESCO. Uwagę Turystów przyciągają przede wszystkim zabytkowe świątynie. Ponadto w Neseberze praktycznie na każdym kroku można odkryć pozostałości po dawnych cywilizacjach zamieszkujących niegdyś miasto – termy rzymskie, amfiteatr, resztki greckich kolumn i bloków kamiennych, mury obronne i cerkwie, łaźnie tureckie, odrodzeniowe domy i uliczki. Neseber to niezwykle romantyczne miejsce z wielowiekową historią, która z pewnością zauroczy każdego.
Cena: ok. 15 euro/ osobę

Bałczik i Kaliakra - obóz młodzieżowy Bułgaria słoneczny Brzeg 2019Bałczik i Kaliakra - Bałczik to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast wybrzeża Morza Czarnego. Miasto zaskoczy nas sympatyczną atmosferą. Jego tarasowe położenie pozwala podziwiać piękno Morza Czarnego niemal z każdego punktu. Strome i wąskie uliczki, wszechobecna winorośl zdobiąca większość budynków i podwórzy nadają mu
niepowtarzalny urok. W Bałcziku zwiedzać będziemy letnią rezydencję królowej Marii oraz ogród botaniczny. Zobaczymy również pokaz wyrobów glinianych. Następnie udamy się na malowniczy przylądek Kaliakra, gdzie niemal pionowe skały, sięgające 70 metrów nad poziomem morza urzekną nas swoją monumentalnością. Najbardziej na wschód wysunięte miejsce w Bułgarii stworzone na styku morza, ziemi i powietrza z pewnością zachwyci każdego turystę. W cenie wycieczki obiad.
Cena: ok. 46 euro/ osobę

Rejs statkiem Tattoo - obóz młodzieżowy Bułgaria słoneczny Brzeg 2019Rejs statkiem Tattoo - kapitalna impreza na statku dla całych rodzin. Podczas rejsu będziemy mogli uczestniczyć w wielu grach i zabawach, skosztować bułgarskich potraw, popływać w morzu oraz opalać się na pokładzie łodzi. Podczas rejsu serwowane będą non-stop napoje bezalkoholowe. Najlepsi w Słonecznym Brzegu animatorzy dopilnują, aby
wszyscy się świetnie bawili.
Cena: ok. 25 euro/ osobę

Sozopol - Ropotamo - Burgas - obóz młodzieżowy Bułgaria słoneczny Brzeg 2019Sozopol - Ropotamo - Burgas - Sozopol to jedno z najstarszych i najbardziej magicznych miasteczek na bułgarskim wybrzeżu. W programie wycieczki: zwiedzanie pozostałości budowli greckich, rzymskich i bizantyjskich oraz murów obronnych miasta bułgarskiego. Z Sozopolu udamy się do Parku Krajobrazowego rzeki Ropotamo na godzinny rejs statkiem. Następnie czeka nas spacer po burgaskiej promenadzie. W cenie wycieczki obiad.
Cena: ok. 35 euro/ osobę

Wieczór bułgarski - obóz młodzieżowy Bułgaria słoneczny Brzeg 2019Wieczór bułgarski - ciekawym sposobem na poznanie bułgarskiej tradycji i kultury może być między innymi udział w wieczorze bułgarskim. Program folklorystyczny zawiera między innymi pokaz tańców w wykonaniu kilkunastoosobowego zespołu artystów. Występy kończy wspólny z turystami korowód bałkańskiego tańca – zwany horo. Gwoździem programu jest pokaz nestinarski, czyli taniec na rozżarzonych węglach wykonywany przez wprowadzających się w trans tancerzy. W cenie imprezy są
regionalne napoje bezalkoholowe oraz tradycyjne potrawy kuchni bułgarskiej.
Cena: ok. 20 euro/ osobę

Zapraszamy także na młodzieżowe obozy zagraniczne w Hiszpanii  - Lloret de Mar oraz we Włoszech - Rimini.