Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Obóz ten przeznaczony jest dla uczestników, którzy marzą o wakacjach w Londynie oraz chcą zobaczyć studio Harrego Pottera, miejsce gdzie kręcone były filmy o przygodach młodego czarodzieja. W programie również wiele innych atrakcji jak: rejs łódkami w Oxford, wjazd na wieżę British Airways i360 w Brighton i Park Safari. Do dyspozycji grupy na miejscu pozostaje nasz autokar.

Obóz młodzieżowy w Londynie 11- 18 lat

Podmenu Zakwaterowanie

Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich stwarza okazję do poznania zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii. Rodziny są sprawdzone i starannie dobrane przez naszego partnera z Anglii. Uczestnicy są zakwaterowani na obrzeżach Londynu. Kwaterujemy u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie. Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 2-4 osobowych, możliwe są łóżka piętrowe.

UWAGA! W przypadku wyjazdu uczestnika z osobą towarzyszącą (kolega lub koleżanka tej samej płci, brat lub siostra) i chęci wspólnego zakwaterowania prosimy o wpisanie takiej prośby do zamówienia lub przesłanie jej na adres roza@roza.pl. 

Podmenu Wyżywienie

W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki:
 • śniadania: płatki na mleku, tosty z dżemem, sok,
 • lunch: 2 kanapki, owoc, batonik, chipsy, napój (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu)
 • obiadokolacje: jednodaniowy ciepły posiłek, herbata.

Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją 2 dnia (w niedzielę), kończą się lunchem przed wyjazdem z Londynu 8 dnia (w sobotę).

Obóz młodzieżowy Londyn i miasta AngliiDojazd

Wyjazd we wszystkich terminach z: Warszawy, Łodzi, Konina (okolice), Poznania, Torzymia, Wrocławia, Lubina, Zielonej Góry, Krakowa, Katowic, Opola realizowany bez dopłat przy minimum 5 osobach – informacja na 5 dni przed wyjazdem. Istnieje możliwość dowozu uczestników busem do głównego autokaru .

 

Wyjazd w terminie 1, 4, 7 z Gdańska, Grudziądza, Torunia, Bydgoszczy, Gniezna – dopłata 50 zł. Transport realizowany przy minimum 5 osobach z danego miasta.

 

Wyjazdy w terminie 2, 3, 5, 6, 8 z Gdańska, Bydgoszczy – dopłata 100 zł. Transport realizowany przy minimum 5 osobach z danego miasta.

 

Wyjazdy w terminie 2,3 z Lublina – dopłata 100 zł. Transport realizowany przy minimum 5 osobach.

Podmenu Cena obejmuje

Przejazd autokarem i przeprawa promowa, zakwaterowanie (6 noclegów w Londynie), wyżywienie (6 śniadań, 6 packed lunch, 6 obiadokolacji), ćwiczenia i konwersacje w języku angielskim w postaci gier i zabaw w terenie, opieka i prowadzenie programu przez kierownika-pilota oraz wychowawców, ubezpieczenie NNW, KL, bagaż , bogaty program zwiedzania, materiały dydaktyczne – zeszyt ćwiczeń w języku angielskim.

Podmenu Cena nie obejmuje

Dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, przejazdu z niektórych miast, koszt wstępów i realizacji programu (płatne na miejscu w Londynie; wiek liczony jest wg roczników):
 • 130 GBP dla osób, które urodziły się po roku 2003,
 • 145 GBP dla osób, które urodziły się w roku 2003 i wcześniej,
 • 120 PLN – dopłata za specjalną dietę uczestnika (wegańską, bezglutenową, bezlaktozową).
KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji  –  może być zawarte w terminie najpóźniej 5 dni od daty zawarcia umowy i wpłaty całości lub zaliczki uwzględniającej opłatę za ubezpieczenie – 65 zł
KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji dla osób przewlekle chorych –  może być zawarte w terminie najpóźniej 5 dni od daty zawarcia umowy i wpłaty całości lub zaliczki uwzględniającej opłatę za ubezpieczenie – 200 zł
CP ubezpieczenie dla osób chorych przewlekle – 135 zł

Podmenu Ważne informacje

Obóz młodzieżowy - Londyn i miasta Anglii - 11 - 18 lat
Pamiętaj aby zabrać ze sobą:

 •  paszport (ważny co najmniej 1 tydzień od daty powrotu),
 •  kartę EKUZ
 •  kieszonkowe (sugerujemy ok. 10 GBP na dzień) + pieniądze na bilety wstępu,
 •  zapas medykamentów, szczególnie jeśli stale bierzesz lekarstwa,
 •  mały podręczny plecak,
 •  wygodne buty,
 •  ciepły sweter, kurtkę przeciwdeszczową, parasolkę,
 •  nakrycie głowy,
 •  ręcznik i kosmetyki,
 •  adapter do kontaktów,
 •  napoje i kanapki na drogę (plus. ok. 50 PLN na obiad przed granicą polsko – niemiecką oraz śniadanie w drodze powrotnej),
 •  małą poduszkę.

 

Zajęcia

Podmenu Program językowy

Londyn i miasta Anglii - językowy obóz młodzieżowy 11 - 18 lat

Uczestnicy obozu realizują praktyczne ćwiczenia językowe w formie "project in English", zdobywając informacje podczas zwiedzania oraz wykonując ciekawe zadania. Pozwala to przełamać barierę językową, a kontakt z rodziną brytyjską i anglojęzycznym przewodnikiem muzealnym daje szansę osłuchania się z językiem i poszerzenia znajomości słownictwa. Uliczne wywiady, rozmowy z osobami zatrudnionymi w muzeach rozwijają umiejętności komunikacyjne uczestników i gwarantują wspaniałą zabawę.
Wymagania językowe wobec uczestników: znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

 

Podmenu Program

1 dzień - zbiórka, wyjazd wg. rozkładu, przejazd nocny przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.
2 dzień - przeprawa promowa, przejazd do Londynu. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Londyn - spacer obok Opactwa Westminster, Gmachów Parlamentu, Big Ben'a, Parku Św. Jakuba, Pałacu Buckingham.
Przejazd komunikacją miejską do dzielnicy zakwaterowania.
3 dzień - ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Oxford – zwiedzanie z przewodnikiem anglojęzycznym: przejście przez High Street, obok Christ Church College, ogrodów, Bodleian Library, Scheldonian Theatre, St. John's College, punting. Powrót do Londynu.
4 dzień -  ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Londyn – Gabinet Figur Woskowych Madame Tussaud's, Oxford Street z Primarkiem, Hyde Park, Muzeum Historii Naturalnej.
Londyn i miasta Anglii - językowy obóz młodzieżowy 11 - 18 lat 5 dzień - ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Longleat safari Park -  najpopularniejszy Park Safari w UK. Powrót do Londynu.
6 dzień -  ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Brighton - spacer po mieście, molo, wjazd na wieżę British Airways i360, Royal Pavilion, powrót do Londynu.
7 dzień -  ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Wycieczka do Warner  Bros. Studio, w którym powstawały filmy o przygodach Harry'ego Pottera. Powrót do Londynu – Muzeum Brytyjskie.
8 dzień - przejazd do Londynu komunikacją miejską. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Londyn -  przejście obok Tower of London, przez Tower Bridge, doki Św. Katarzyny, spacer południowym brzegiem Tamizy, obok teatru The Shakespeares Globe, Most Milenijny, widok na Katedrę Św. Pawła.Wyjazd do Polski, przeprawa promowa.
9 dzień - przyjazd do Polski.

Londyn i miasta Anglii - językowy obóz młodzieżowy 11 - 18 lat

Turnus 24.08-31.08.2019 jest turnusem skróconym. Program będzie realizowany bez 6 dnia programu. Na wstępy prosimy przygotować w tym turnusie mniej o 15 GBP.

Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione na piśmie. Program wyjazdu prowadzony jest w języku polskim.

Koszt wstępów i realizacji programu (płatne na miejscu w Londynie; wiek liczony jest wg roczników): 130 GBP (dla osób, które urodziły się po roku 2003) lub 145 GBP (dla osób, które urodziły się w roku 2003 i wcześniej).