Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Poczuj się jak  Tom Cruise i przeżyj fantastyczne przygody tajnego agenta. Wyzwanie w parku linowym, pokonanie rwącej rzeki, zjazd na hulajnodze ze szczytu, udział w laserowej bitwie, łamanie szyfrów i ucieczka z ośrodkowego escape roomu to tylko niektóre z wyzwań jakie stawia przed nami udział w kolonii Mission Impossible.

Białka Tatrzańska to malownicza wieś podhalańska położona nad rzeką Białką, jedną z najpiękniejszych i najczystszych tatrzańskich rzek. Miejscowość znana jest z podobno najlepszych na Podhalu oscypków oraz słynnego Zbója Janosika, który pochodził z Białki Tatrzańskiej.

TerminCena promocyjna do 30.04Cena katalogowa
07.07 - 18.0715341584
19.07 - 30.0715341584
29.07 - 09.0815341584

Uczestnicy

8 – 12 lat i 13 – 16 lat

Podmenu Zakwaterowanie

Pensjonat „U Sorosa” usytuowany w sercu malowniczej Białki Tatrzańskiej, pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami, Mission Impossible 8 -16 lat- Pensjonat „U Sorosa”urządzone w stylu regionalnym. Spokojne, zielone otoczenie zapewni dzieciom prawdziwy wypoczynek.

Do dyspozycji uczestników: stołówka, sala kominkowa, świetlica.. Na terenie ośrodka znajduje się także zadaszone miejsce na ognisko i zewnętrzny basen ze zjeżdżalnią  oraz stół do tenisa. Wokół ośrodka znajduje się ogrodzony teren zielony z boiskiem do siatkówki i piłki nożnej.

Podmenu Wyżywienie

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

Podmenu Dojazd

Mission Impossible - 8 - 16+ lat obóz i kolonia w Białce Tatrzańskiej Za dopłatą przejazd PKP na trasie Gdynia – Zakopane – Gdynia (miejsca rezerwowane, siedzące) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Dopłaty za dojazd z: Gdyni/Gdańska, Tczewa, Malborka (+170 zł), Bydgoszczy, Warszawy, Piotrkowa Trybunalskiego ( +150 zł), Częstochowy ( + 100 zł), Krakowa (+90 zł). Możliwość zorganizowania przejazdów antenowych samochodem osobowym, busem lub pociągiem przy min. 3 uczestnikach. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.
Uwaga: Możliwość wsiadania na trasie pociągu.

Podmenu Uwaga
Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Trójmiasta, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy pociągu. Termin dla dojazdu własnego: przyjazd do ośrodka dzień później, powrót dzień wcześniej.

Podmenu Cena obejmuje

Zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodników podczas wyjść w góry, program obozu, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW, opłata za Krajowy Fundusz Turystyczny, podatek VAT.

Podmenu Cena nie obejmuje

Dojazdu.
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w wysokości 3% wartości kolonii.

Zajęcia

Podmenu Program

Mission Impossible - 8 - 16+ lat obóz i kolonia w Białce Tatrzańskiej park Linowy

Podniebna eskapada na Słowacji - spacer pełen wspaniałych widoków i adrenaliny. Zobaczymy widowiskowe panoramy Tatr, Gorów, Magury Spiskiej, Pienin i Beskidu Sądeckiego. Dodatkowo, odważni wejdą na taras widokowy (na wieży), który jest na wysokości 1175 m n.p.m. A hiper odważni wejdą na sieć adrenalinową, która znajduje się, na samym środku wieży – tylko dla osób bez lęku wysokości! Na ścieżce znajdują się przystanki edukacyjne, z których dowiemy się wielu ciekawych informacji o miejscowej faunie i florze oraz zakątki adrenalinowe.

Extreme Chellenge - w parku linowym czekać na nas będzie moc niezapomnianych wrażeń. Skorzystamy z jednej z dwóch dostępnych tras. Domki na drzewie, kładki, mostki oraz zjazdy tyrolkami dostarczą nam dużej dawki emocji.

Szalony aquapark Terma Bania -  karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka, kręta anakonda, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia turbo. Brzmi nieźle, prawda? Te i inne atrakcje dostępne będą dla nas przez 3 godziny w nowoczesnym aquaparku.

Kolejka linowa na szczyt Kotelnicy - kolonia w górach bez zdobycia szczytu? Nie z nami te numery! Wjedziemy na szczyt Kotelnicy kolejką linową. Na górze czekać na nas będzie zapierająca dech w piersiach panorama Tatr, Gorców i Pienin, którą podziwiać można z tarasu widokowego.

Monsterroller - dla sympatyków niecodziennych wyzwań mamy coś wyjątkowego! Podwyższone bicie serca, adrenalina i super zabawa czyli zjazd ze szczytu Kotelnicy na hulajnodze Monsterroller! Kto podejmie wyzwanie?

Wycieczka do Zakopanego - skocznie narciarskie, Krupówki nie może nas tam zabraknąć. Najbardziej charakterystyczne miejsca stolicy polskich Tatr nie będą nam obce. Dodatkowo wejdziemy do Interaktywnego Centrum Edukacji Przyrodniczej, gdzie czekają na nas gry, które uczą orientacji na mapie, ćwiczą pamięć, pomagają rozpoznawać odgłosy zwierząt i trenować spostrzegawczość.

Odyseja Pomysłu - wytężymy umysły, stawimy czoło zadaniom, rozbudzimy kreatywność i zrobimy prawdziwą burze mózgów! Łamiąc schematy i szablony, twórczo rozwiążemy wiele zagadek i problemów spontanicznych, które inni uznaliby za niemożliwe do wykonania.

Monster Projekt -  Nadamy drugie życie rzeczą, które pozornie wydają się bezużyteczne. Makulatura, plastikowe butelki, rolki po papierze to idealne materiały do stworzenia czegoś niebanalnego. Damy się ponieść naszej fantazji!

Strategiczna gra terenowa - integracja, praca w grupach, ciekawe zadania, wyzwania, wzajemne wsparcie i podejmowanie decyzji.

Podejmij góralskie wyzwanie - góralskie legendy o Janosiku, tatrzańskie ciekawostki, a to wszystko przy melodii regionalnych instrumentów podhalańskich. Razem nauczymy się kroków tańca góralskiego, tak abyśmy mogli wspólnie zatańczyć! Kto podejmie wyzwanie?

Escape room - szereg szyfrów i zagadek umożliwi nam wyjście z pokoju. Czy uda nam się wydostać bez pomocy „tajemniczego brata”?

Ognisko z góralskimi przyśpiewkami - poczujemy niesamowity i wyjątkowy klimat śpiewając górskie piosenki i piecząc kiełbaski przy ognisku.

Inne atrakcje - gry i zabawy ruchowe na powietrzu, siatkówka, koszykówka, dwa ognie, kometka, zajęcia świetlicowe w przypadku złej pogody oraz dyskoteki

Podmenu Opcje dodatkowe

Mission Impossible - 8 - 16+ lat obóz i kolonia w Białce Tatrzańskiej Wycieczka Fakultatywna EnergylandiaENERGYLANDIA – największy park rozrywkowy w Polsce. Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji. Wycieczka organizowana przy min. 20 uczestnikach. Cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2020 przez Park Rozrywki Energylandia.

Cena: 129 złotych