Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Poczuj się jak  Tom Cruise i przeżyj fantastyczne przygody tajnego agenta. Wyzwanie w parku linowym, pokonanie rwącej rzeki, zjazd na hulajnodze ze szczytu, udział w laserowej bitwie, łamanie szyfrów i ucieczka z ośrodkowego escape roomu to tylko niektóre z wyzwań jakie stawia przed nami udział w kolonii Mission Impossible.

Białka Tatrzańska to malownicza wieś podhalańska położona nad rzeką Białką, jedną z najpiękniejszych i najczystszych tatrzańskich rzek. Miejscowość znana jest z podobno najlepszych na Podhalu oscypków oraz słynnego Zbója Janosika, który pochodził z Białki Tatrzańskiej.

Uczestnicy

8 – 12 lat i 13 – 16 lat

Podmenu Zakwaterowanie

Pensjonat „U Sorosa” usytuowany w sercu malowniczej Białki Tatrzańskiej, pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami, Mission Impossible 8 -16 lat- Pensjonat „U Sorosa”urządzone w stylu regionalnym. Spokojne, zielone otoczenie zapewni dzieciom prawdziwy wypoczynek.

Do dyspozycji uczestników: stołówka, sala kominkowa, świetlica.. Na terenie ośrodka znajduje się także zadaszone miejsce na ognisko i zewnętrzny basen ze zjeżdżalnią  oraz stół do tenisa. Wokół ośrodka znajduje się ogrodzony teren zielony z boiskiem do siatkówki i piłki nożnej.

Podmenu Wyżywienie

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

Podmenu Dojazd

Mission Impossible - 8 - 16+ lat obóz i kolonia w Białce Tatrzańskiej Za dopłatą przejazd PKP na trasie Gdynia – Zakopane – Gdynia (miejsca rezerwowane, siedzące) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Dopłaty za dojazd z: Gdyni/Gdańska, Tczewa (+160 zł), Bydgoszczy, Torunia (+ 120 zł), Łodzi, Warszawy ( +110 zł), Kraków (+70 zł),  Lęborka (+200 zł). Możliwość zorganizowania przejazdów antenowych samochodem osobowym, busem lub pociągiem przy min. 3 uczestnikach. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.

Podmenu Uwaga
Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Trójmiasta, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy pociągu. Termin dla dojazdu własnego: przyjazd do ośrodka dzień później, powrót dzień wcześniej.

Podmenu Cena obejmuje

Zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodników podczas wyjść w góry, program obozu, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW, opłata za Krajowy Fundusz Turystyczny, podatek VAT.

Podmenu Cena nie obejmuje

Dojazdu.
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w wysokości 3% wartości kolonii.

Zajęcia

Podmenu Program

WSPINACZKOWO – WYCZYNOWO – Park Linowy

Mission Impossible - 8 - 16+ lat obóz i kolonia w Białce Tatrzańskiej park LinowyW parku linowym czekać na nas będzie moc niezapomnianych wrażeń. Skorzystamy z jednej z trzech dostępnych tras. Oczywiście nie może zabraknąć szkolenia pod okiem profesjonalistów. Następnie każdy wybierze trasę i stawi czoła wyzwaniu. Czekają na nas domki na drzewie, kładki, mostki oraz zjazdy tyrolkami!

PODWODNY ŚWIAT - Terma Bania

Karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka, wodno-powietrzny plac zabaw, kręta Anakonda, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia Turbo. Brzmi nieźle, prawda? Te i inne atrakcje dostępne będą dla nas przez 3 godziny w nowoczesnym aquaparku Terma Bania.

MONSTERROLLER

Dla sympatyków niecodziennych wyzwań mamy coś wyjątkowego! Podwyższone bicie serca, adrenalina i super zabawa czyli zjazd ze szczytu Kaletnicy na hulajnodze Monsterroller! Kto podejmie wyzwanie?

LASEROWY PAINTBALL

Mroczne siły pod wodzą Lorda Vadera dążą do przejęcia kontroli nad galaktyką. Przyłączysz się do nich, czy może wraz z rycerzami Jeśli staniesz po jasnej stronie mocy i spróbujesz położyć kres terrorowi Imperium? Weźmiemy udział w laserowej bitwie paintballowej! Każdy z nas zostanie wyposażony w specjalne kamizelki i laserową broń.

MASZYNA GOLDBERGA

Czy łatwo być młodym inżynierem? Przekonamy się o tym budując wspólnie Maszynę Goldberga. Podzielimy się na drużyny i zbudujemy serię mechanizmów, które po połączeniu w całość utworzą wielką machinę. Będziemy musieli wykazać się nie lada precyzją, ponieważ każdy element naszej maszyny będzie oddziaływał na kolejny. Czy odniesiemy sukces? Sprawdzimy to przewracając pierwszy element układanki.

ESCAPE ROOM - dom zagadek

Tego dnia nasz ośrodek przemieni się w wielki Escape Room. Szereg szyfrów i zagadek umożliwi nam przejście do kolejnego pokoju, w którym czekać będą kolejne zagadki. Czy w końcu dotrzemy do właściwego pokoju? Co tam znajdziemy?

ORIENTUJ SIĘ

Weźmiemy udział w grze na orientację oraz nauczymy się wyznaczać kierunki świata różnymi metodami, co pozwoli nam nie zgubić się w lesie i wrócić do ośrodka na smaczny obiad :)

KOLEJKĄ LINOWĄ NA SZCZYT KOTELNICY

Kolonia w górach bez zdobycia szczytu? Nie z nami te numery! Wjedziemy na szczyt Kotelnicy kolejką linową. Na górze czekać na nas będzie zapierająca dech w piersiach panorama Tatr, Gorców i Pienin, którą podziwiać można z tarasu widokowego.

W KRAINIE DUCHÓW – Zamek w Niedzicy

Odwiedzimy Zamek w Niedzicy - krainę duchów i legend. Może uda nam się spotkać Białą Damę przechadzającą się po krętych korytarzach, a może usłyszymy ducha Janosika więzionego w lochach zamku? Po takiej dawce adrenaliny przyda nam się spacer zaporą nad jeziorem Czorsztyńskim.

PARK MINIATUR

Wyjazd do Niedzicy zakończymy wizytą w krainie, gdzie każdy z nas będzie mógł poczuć się jak olbrzym Guliwer. Odwiedzimy zabytki południowej Polski, a wszystko to w ciągu zaledwie kilku chwil! Czy ktoś podaruje nam Siedmiomilowe Buty czy zaczaruje świat, że wszystkie budowle wokół nas będą takie małe i tak blisko siebie?

GÓRALSKIE WYZWANIE

Przy ognisku poznamy góralskie legendy i gawędy, dowiemy się czy w górach wciąż mieszkają zbóje, poznamy legendę o zbójeckim skarbie i dowiemy się kim był pochodzący z Białki Tatrzańskiej Janosik. Poznamy góralski szyfr – gwarę, którą posługują się mieszkańcy Tatr i Podhala. Postaramy się przez jeden wieczór posługiwać się tylko gwarą góralską! To będzie wyczyn!

TATRZAŃSKA PRZYGODA

Wycieczka do Zakopanego - stolicy Tatr

INNE ATRAKCJE I ZABAWY

Gry i zabawy ruchowe na powietrzu, siatkówka, koszykówka, dwa ognie, kometka, zajęcia świetlicowe w przypadku złej pogody, wieczór humoru i dowcipu, bal przebierańców, chrzest kolonijny, śluby kolonijne, dyskoteki.
Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników. 

Podmenu Opcje dodatkowe

Mission Impossible - 8 - 16+ lat obóz i kolonia w Białce Tatrzańskiej Wycieczka Fakultatywna EnergylandiaENERGYLANDIA – największy park rozrywkowy w Polsce. Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji. Wycieczka organizowana przy min. 20 uczestnikach. Cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2019 przez Park Rozrywki Energylandia.

Cena: 99 złotych