Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Grecka Feta 2021GRECKA FETA – OLIMP – WIECZÓR GRECKI Kalimera Kochani! Zapraszamy do krainy bogów i herosów, gdzie gorące rytmy i greckie smaki z pewnością urzekną każdego :). Plaże, Słońce i Olimp – czy trzeba czegoś więcej? Obóz dla młodzieży w wieku od 12 do 18 lat.

Podmenu Zakwaterowanie

Hotel Aleksander*** położony ok. 350 m od plaży, leżący na obrzeżach Leptokarii. Pokoje 2,3,4,5 osobowe (również typu studio) z pełnym węzłem sanitarnym. Dodatkowo klimatyzacja sterowana centralnie, dostępna w godzinach 18.00 – 8.00.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: restauracja, duży basen, boisko do siatkówki na plaży, sprzęt sportowy, teren zielony wokół.

MIEJSCOWOŚĆ: LEPTOKARIA to miejscowość położona u stóp Olimpu wzdłuż brzegu Morza Egejskiego. Ze względu na liczne kluby, dyskoteki i kawiarnie jest jednym z najpopularniejszych kurortów Riwiery Olimpijskiej. Dodatkowo turystów przyciąga krystalicznie czysta woda, z piękną piaszczysto – żwirową plażą. Wszystko to sprawia, że Leptokaria staje się z pewnością wymarzonym miejscem na letni wypoczynek.

Podmenu Wyżywienie

3 posiłki dziennie (wszystkie posiłki w formie bufetu serwowanego przez kelnera): śniadania, lunch oraz kolacja (kuchnia europejska oraz grecka), woda do posiłków. Dodatkowo woda w dystrybutorach dostępna dla uczestników cały czas. Suchy prowiant na drogę powrotną. Świadczenia w Grecji rozpoczynają się obiadem i kończą śniadaniem.

Kadra

Grecka Feta 2021Wychowawcy i Kierownicy to przede wszystkim nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą.

Podmenu Transport

Autokar  o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek, (przejazd przez Słowację, Czechy, Węgry, Serbię). Wyjazd z Gdańska w godzinach wieczornych, powrót w godzinach późno wieczornych.

Uwaga! Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Gdańska, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru.

UWAGA! Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie tj. autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką konwojenta, a także istnieje możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 5 osób) na 7 dni przed wyjazdem. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce po uzgodnieniu z Biurem obsługi Klienta.

* W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:
Trasa główna: Gdańsk, Tczew +250 zł; Toruń, Bydgoszcz +200 zł; Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski +170 zł; Wrocław, Lublin +160 zł; Częstochowa +150 zł; Radom, Kielce +120 zł; Kraków +80 zł; Katowice +60 zł; Bielsko-Biała – bez dopłat.
Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach): Białystok, Poznań, Olsztyn +220 zł.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA

Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 20.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 złotych oraz bagaż do 1.000 złotych.

Podmenu Cena obejmuje

Grecka Feta 2021zakwaterowanie – 8 noclegów, transport poza granicami Polski, wyżywienie wg opisu, rezydenta na miejscu w Grecji, opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, przewodnika według programu, program obozu młodzieżowego, wstępy wg programu, ubezpieczenie KL, NNW + bagaż, podatek VAT.

Podmenu Cena nie obejmuje

kaucji zwrotnej płatnej na miejscu 20 euro/os., taksy klimatycznej ok 10 euro, obowiązkowej opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny +10 zł, obowiązkowej opłaty za Turystyczny Fundusz Pomocowy + 10 zł, dopłat do miejsc wsiadania (obowiązkowo)

Podmenu WAŻNE!

 1.  Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty – ważny min. 3 miesiące od daty powrotu z imprezy.
 2.  Wskazane jest zabranie kremów z filtrem UV, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, nieprzewiewnego okrycia oraz wygodnego obuwie.
 3.  Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników – 100 euro.
 4.  Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych na miejscu.
 5.  MAKSYMALNY BAGAŻ: do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.)
 6.  Zalecamy posiadanie karty EKUZ.

 

Poszukujesz więcej imprez zagranicznych? kliknij tutaj

Zajęcia

Podmenu Program imprezy

1 dzień: wyjazd autokaru według rozkładu  (wyjazd z Gdańska w godzinach wieczornych), przejazd przez Polskę.

2 dzień: przejazd przez Słowację, Czechy, Węgry, Serbię.

3 dzień: przyjazd do Leptokarii w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, pierwsze świadczenie w Grecji – obiad.

4—10 dzień: pobyt w Grecji. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, realizacja programu:

 1. MITYCZNA WYCIECZKA DO PARKU NARODOWEGO GÓRY OLIMP - wycieczka idealna dla miłośników niesamowitych górskich krajobrazów. Będziecie mieli wyjątkową okazję przechadzać się po miejscach, którymi dawnej przechadzał się Zeus. Spacer rozpoczniecie z miasteczka Litochoro, które zaprowadzi was do Wodospadu Zeusa przez kanion rzeki Enipeas.
 2. GRECKI WIECZÓR - καλό πρωί (kalimera), καληνύχτα (kalinichta) – czyli krótka lekcja j. greckiego :) Nauczycie się tańczyć Zorbę i poznacie  trochę ciekawostek związanych z tradycjami greckimi.
 3. WYCIECZKA PALEOS PANTELEIMONAS - kamienne miasteczko na zboczach masywu Olimp, do którego prowadzą liczne serpentyny i kręte dróżki znajdujące się 500 m n.p.m. To magiczne miejsce z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry i plaże Riwiery Olimpijskiej, gdzie jest mnóstwo wąskich uliczek oraz świeże górskie powietrze pozwolą wam bliżej poznać klimat prawdziwej Grecji.
 4. ZAMEK PLATAMONAS jedno z najbardziej malowniczych miejsc. Imponująca twierdza krzyżowców z której rozpościera się widok na całą Riwierę Olimpijską.
 5. PARTY TIME – gorące rytmy, najnowsze hity i dobra zabawa. Poczujecie grecki klimat bawiąc się pod gołym niebem nad basenem lub w hotelu. Dla chętnych wyjścia na dodatkowe dyskoteki koszt ok. 5 euro/os.
 6. WATER YOLO – czyli sportowe emocje bez spinki i przeginki. Przed Wami zawody w water polo… ale nie będzie to zwykła rozgrywka.
 7. COOL STORY BRO - zasady są bardzo proste: mega kreatywność, wylosowany przedmiot, trzy historie i… musicie dojść do tego, która jest prawdziwa! Totalne szaleństwo.
 8. 3…2…1… SPARTAKIADA - Najpierw masa, potem rzeźba! Mięśnie się same nie zrobią. Wyrocznia zdecyduje jakie zadania będziecie musieli wykonać.
 9. MASTER OF PRANKS – bo lato to najlepszy czas na żarty! Podzielicie się na drużyny i będziecie robić sobie wkręty i psikusy. Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku

11 dzień: śniadanie, wykwaterowanie w godzinach porannych, wyjazd w drogę powrotną

12 dzień:  przejazd przez Polskę zgodnie z rozkładem jazdy. Przyjazd do Gdańska w godzinach późno wieczornych. Zakończenie wyjazdu.

Podmenu Program fakultatywny

 • ATENY - jednodniowa wycieczka do Aten, zwiedzanie: portu Pireus, Akropolu i Plaki - starego miasta leżącego u podnóża Akropolu, grecka zmiana warty obok Parlamentu, stadion pierwszych nowożytnych Igrzysk Olimpijskich, w drodze powrotnej Termopile. Cena z zeszłego roku ok. 55 euro/os.
 • METEORY- całodniowa wycieczka do wpisanych na listę UNESCO Meteorów - klasztorów "zawieszonych w niebie", zbudowanych na niedostępnych, stromych wieżach skalnych. Obecnie czynnych jest tylko 6 z 24 wzniesionych w XIV wieku klasztorów, a jedynie 5 z nich jest nadal zamieszkanych - zdarza się, że przez jednego zakonnika. Dwa z nich (św. Trójcy i św. Stefana) pełnią nadal funkcję opactw, w innych zaś mieszczą się muzea religijne. Cena z zeszłego roku ok.  32 euro/os. + 3 euro/os. bilet wstępu.
  UWAGA: w klasztorach obowiązuje skromne ubranie, tzn. dla kobiet spódnice (długość za kolano) i zasłonięte ramiona oraz dekolt, panowie długie spodnie
 • SKIATOS - rejs na Wyspę Skiatos. Niezapomniany rejs statkiem z wieloma animacjami na pokładzie oraz pobyt na niezwykłej „złotej plaży". Cena z zeszłego roku ok. 42 euro/os.

* Wycieczki fakultatywne: dla chętnych, realizowane przy minimum 20 osobach, płatne dodatkowo;

 

 

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

 1. ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) + 90 zł,
 2. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 80 zł,
 3. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 150 zł,
 4. ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł.
 5. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 +120 zł.
 6. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 + 180 zł
 7. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę +140 zł
 8. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę + 195 zł

UWAGA! Wszystkie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji. W przypadku wpłaty tylko zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odciągnięta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej.