Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Elo Bułgaria 2021„Elo Bułgaria” to z pewnością rewelacyjna zabawa, bogaty program animacyjny, piaszczyste plaże, mega dużo słońca! Mało? Hotel z mini aquaparkiem, Stary Nesesebar i jedne z największych aquaparków w Europie, mnóstwo „fakultetów” i więcej … Obóz kierowany jest dla młodzieży w wieku od 12 do 18 lat.

 

Podmenu Zakwaterowanie

NOWOCZESNY Hotel Serdika*** położony jest blisko centrum Złotych Piasków, ok. 550 m od plaży i ok. 400 m оd Aquapolis. Zakwaterowanie w przestronnych pokojach 3, 4, 5 i 6 osobowych z klimatyzacją i balkonem, TV-kablową, lodówką, łazienką z suszarką. Wszystkie pokoje są odnowione i urządzone w stylu skandynawskim. Hotel ma całodobową ochronę.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: DUŻY ODKRYTY BASEN  Z MINI AQUAPARKIEM i wydzieloną częścią dla dzieci, bezpłatne parasole i leżaki przy basenie, restauracja z tarasem, barbeque, lobby bar, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu, punkt wymiany waluty, tenis stołowy, bilard, gabinet lekarski, Wi-Fi – bezpłatne w holu koło recepcji, Wi-fi płatne w pokojach, salka z grami, a także sklep. Przy hotelu również wielofunkcyjne boisko sportowe.

MIEJSCOWOŚĆ: ZŁOTE PIASKI jest położona ok. 15 km od Warny. Złote Piaski to najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii słynący przede wszystkim z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie. Z pewnością młodych ludzi przyciąga tutaj panująca europejska atmosfera, niezapomniane zabawy w klubach, sklepiki i kramy z bułgarskimi różnościami, mnóstwo słońca oraz ciepłe morze.

Podmenu Wyżywienie

All inclusive – śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu serwowanego przez kelnera. Drugie śniadanie, późny obiad, wieczorna zupa (21:30 – 22:00). Herbata i woda również przez cały dzień. Dodatkowo suchy prowiant na drogę powrotną.

Kadra

Elo Bułgaria aquaparkWychowawcy i Kierownicy to przede wszystkim nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą.

Podmenu Transport

Autokar  o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek, (przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię). Wyjazd z Gdańska w godzinach późno wieczornych.

Uwaga! Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Gdańska, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru.

UWAGA! Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie tj. autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką konwojenta, a także istnieje możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 5 osób) na 7 dni przed wyjazdem. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem. Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce po wcześniejszym uzgodnieniu.

* W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:
Trasa główna: Gdańsk, Tczew +250 zł; Toruń, Bydgoszcz +200 zł; Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski +170 zł; Wrocław, Lublin +160 zł; Częstochowa +150 zł; Radom, Kielce +120 zł; Kraków +80 zł; Katowice +60 zł; Bielsko-Biała – bez dopłat.
Przejazdy antenowe (realizowane przy min. 5 uczestnikach): Białystok, Poznań, Olsztyn +220 zł, Słupsk +280 zł (tylko w terminie 26.07.2021 – 06.08.2021).

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA

Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 20.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 złotych oraz bagaż do 1.000 złotych.

Podmenu Cena obejmuje 

zakwaterowanie – 8 noclegów w Bułgarii, wyżywienie wg opisu programu, rezydenta na miejscu w Bułgarii, opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, transport poza granicami Polski, transport z Bielsko-Białej, program obozu młodzieżowego, wstępy wg programu, ubezpieczenie KL , NNW + bagaż, podatek VAT.

 Podmenu Cena nie obejmuje

kaucji zwrotnej płatnej na miejscu 10 euro/os., taksy klimatycznej 10 euro, obowiązkowej opłaty łącznej za: bilety wstępów do zwiedzanych obiektów w tym Aquaparku Paradise Nessebar (ok. 25 euro), obowiązkowej opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny +10 zł, obowiązkowej opłaty za Turystyczny Fundusz Pomocowy + 10 zł, transportu (z wyłączeniem transportu z Bielsko Białej, obowiązkowo)

Podmenu WAŻNE!

 1.  Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty – ważny min. 3 miesiące od daty powrotu z imprezy.
 2.  Wskazane jest także zabranie kremów z filtrem UV, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, nieprzewiewnego okrycia oraz wygodnego obuwie.
 3.  Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników – 100 euro.
 4.  Dodatkowo możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych na miejscu.
 5. MAKSYMALNY BAGAŻ: do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.).
 6. Zalecamy posiadanie również karty EKUZ. 

 

Poszukujesz więcej imprez zagranicznych? kliknij tutaj

Zajęcia

Podmenu Program

1 dzień: Wyjazd autokaru według rozkładu  (wyjazd z Gdańska w godzinach wieczornych), przejazd przez Polskę.

2 dzień: Przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię.

3 dzień: Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, pierwsze świadczenie w Bułgarii – obiad.

4—10 dzień: Pobyt w Bułgarii. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, realizacja programu:

 1. Całodzienna wycieczka do: NESSEBAR  + AQUAPARK NESSEBAR – odwiedzicie najpiękniejsze miasto w Bułgarii, które zostało wpisane na Listę Światowego  Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego UNESCO. Wypad zakończycie wizytą w największym Aquaparku na Bałkanach: zjeżdżalnie, kamikaze, tsunami, baseny z jacuzzi i surfing basen !!!
 2. wycieczka do WARNY – pospacerujecie po stolicy bułgarskiego wybrzeża, zrobicie zakupy. Miasto jest doskonałą odskocznią od siedzenia na plaży w Złotych Piaskach
 3. CLUBBING SHOW - wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. PR. CLUB, ARROGANCE (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia).
 4. KEEP CALM & RELAX!  chillout na plaży, kąpiele w morzu, animacje przy basenie.
 5. SPEED DATING… czyli ile wiesz o swoich kumplach?
 6. FLUO NIGHT – body painting farbami fluo.
 7. ŚWIĘTO HOLI –  prawdziwe święto kolorów i radości połączone z wieczornym wyjściem na promenadę.
 8. SPEEDMINTON BULGARIAN OPEN – plażowe zawody w speedmintona to idealny sposób na solidną dawkę endorfin.
 9. BALCAN SELFIE PROJECT – zwariowany konkurs na najlepsze selfie w bałkańskich klimatach.
 10. SNAJPER - „Pif Paf” – dwa słowa i mistrzowska przebiegłość  - idealna gra towarzysko-strategiczna na podkręcenie klimatu.
 11. WATER WAR -  wodna bitwa na balony.

11 dzień: Śniadanie w godzinach wczesno porannych i wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną.

12 dzień: Przejazd w stronę Polski. Dojazd do Gdańska w godzinach późno wieczornych/nocnych.

Podmenu Program fakultatywny

 1. SKYFALL TARRACE BEACH – totalna jazda na krawędzi! Przed wami relaks w hollywoodzkim stylu! Nieograniczony widok na Morze Czarne przy basenie INFINITY-EDGE na dachu najwyższego hotelu w Złotych! Tego nie zapomnicie nigdy <3 Cena z zeszłego roku ok. 10 euro/os.
 2. MONASTYR AŁADŻA –  wycieczka piesza dla tych co nie potrafią usiedzieć na miejscu! To będzie mega sprawdzian Waszej kondycji w epickim stylu. Zobaczycie skalny klasztor z XIII w., w całości wykuty przez Mnichów siłą ich własnych rąk.  Cena z zeszłego roku ok. 2 euro/os.
 3. JEEP SAFARI – wyprawa wojennymi jeepami po Parku Narodowym Złote Piaski oraz innych miejscowościach dostarczy Wam niezwykłych wrażeń! Totalny off-road 4x4! Mega chillout w bałkańskim stylu. Sportowe animacje, nauka strzelania do celu i tradycyjna bułgarska szamka w doborowym towarzystwie. Cena z zeszłego roku ok. 30 euro/os.
 4. BAŁCZIK i PRZYLĄDEK KALIAKRA - przylądek Kaliakra nie jest dla ludzi o słabych nerwach! 70 – metrowe klify – a wy na samym szczycie. Totalna potęga przyrody! To nie wszystko. Przed Wami wycieczka do fantastycznej dżungli  - ogrodzu botanicznego rumuńskiej królowej Marii. To robi wrażenie. Do tego smaczne jedzonko. TOP 1 na liście fakultetów. Cena z zeszłego roku ok. 40 euro/os.
 5. WIOSKA BUŁGARSKA – Matka Natura to totalna wariatka! Zobaczycie fenomenalne kamienne figury, które zachowały się przez tysiące lat. Przed Wami przejażdżka łódką po fenomenalnym  Kamiennym Lesie. Poznacie też bułgarski FOLK próbując regionalnych pyszności i bawiąc się w tradycyjnym bałkańskim stylu. WIOSKA BUŁGARSKA to zdecydowany MUST HAVE! Cena z zeszłego roku ok. 40 euro/os.
 6. BAŁKAŃSKI WIECZÓR – bałkańska uczta w epickim wykonaniu! Lokalne napoje, pyszne jedzenie NO LIMIT! A do tego pokazy tańca Horo, muzyka i zabawa do późnego wieczora. Poznajcie bułgarską kulturę  w zupełnie innym klimacie. Cena z zeszłego roku ok. 40 euro/os.

*Wycieczki fakultatywne: dla chętnych, realizowane przy minimum 20 osobach, płatne dodatkowo;

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

 1. ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) + 90 zł,
 2. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 80 zł,
 3. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 150 zł,
 4. ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł.
 5. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 +120 zł
 6. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 + 180 zł
 7. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę +140 zł
 8. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę + 195 zł

UWAGA! Wszystkie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji. W przypadku wpłaty tylko zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odciągnięta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej.