Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Counter Strike 2.0

Obóz “Counter strike 2.0” to przede wszystkim obóz fabularny ASG stworzony w oparciu o grę komputerową o tej samej nazwie. Polecamy go z pewnością osobom, które interesują się tą grą Counter Strike: GO lub innymi grami typu FPS (tzw. shootery) i chcą przeżyć emocje im towarzyszące „na żywo”. Zajęcia odbywają się z użyciem replik ASG (wiernych kopii oryginałów).

Uczestnicy wezmą udział w starciach między drużyną Terro i Counter Terrorist. Podczas starć gracze będą musieli rozbroić bądź podłożyć bombę, uwolnić zakładników oraz oczywiście wyeliminować drużynę przeciwną z gry. Za każdą rundę uczestnicy otrzymają walutę obozową „Dolary” dzięki czemu uzyskają dostęp do jeszcze lepszego arsenału broni i wyposażenia. W zbrojowni czekają na uczestników między innymi karabiny AK oraz M4, pistolety maszynowe P90, Bison, UMP R7, snajperki AWP, a także pistolety i strzelby różnego rodzaju. Młodzież zostanie zapoznana również z technikami survivalowymi, przejdzie różnego rodzaju zajęcia sprawnościowe oraz treningi strzeleckie. Będzie także czas na relaks – ognisko, plażowanie i kąpiele nad morzem.

Termin Promocja wiosenna - przy wpłacie zaliczki do 30.03.2023 Promocja letnia - przy wpłacie zaliczki do 19.05.2023Cena katalogowa
26.06 - 06.07.20233249 zł3299 zł3399 zł
07.07 - 17.07.20233249 zł3299 zł3399 zł
18.07 - 28.07.20233249 zł3299 zł3399 zł
29.07 - 08.08.20233249 zł3299 zł3399 zł
09.08 - 19.08.20233249 zł3299 zł3399 zł
20.08 - 30.08.20233249 zł3299 zł3399 zł
Liczba miejsc w promocji ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Uczestnicy

Obóz „Counter Strike” organizowany dla dwóch grup wiekowych: 10-14 lat oraz 14-18 lat. Obóz kierujemy do miłośników gier komputerowych z poczuciem humoru, którzy po raz pierwszy otrzymują szansę aby sami fizycznie stworzyć własną wersję gry „Counter Strike”. Niektóre zajęcia mogą wymagać dobrej sprawności fizycznej, a także zaangażowania uczestników.

Podmenu Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy „FAMA STA” położony w Mrzeżynie – nadmorskiej miejscowości letniskowej, leżącej 18 km na zachód od Kołobrzegu przy ujściu rzeki Regi do Bałtyku; 5 hektarowy teren ośrodka usytuowany jest ok. 350 m od morza i graniczy z terenami leśnymi, na których przez wiele lat rozmieszczone były jednostki wojskowe, a do dziś pozostały również fortyfikacje i umocnienia wykorzystywane do zajęć obozowych. Ośrodek składa się z 3 pawilonów hotelowych leżących na starannie zagospodarowanym, zadrzewionym, oświetlonym, a także ogrodzonym terenie. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC). Do dyspozycji obozowiczów: jadalnia, kawiarnia, 2 sale dyskotekowe, biblioteka, 7 sal telewizyjnych, siłownia, tenis stołowy, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej, ceglany kort tenisowy, odkryty basen kąpielowy o wymiarach 8 x 16 m, place zabaw i miejsca na ogniska.

Kadra

Ratownicy wodni, oficerowie i podoficerowie Wojska Polskiego, instruktorzy: strzelectwa sportowego, survivalu i samoobrony.

Podmenu Wyżywienie

Wyżywienie: 3 x dziennie plus podwieczorek (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) – śniadania i kolacje w formie bufetu.

Podmenu Dojazd

We własnym zakresie lub zorganizowany autokarem za dodatkową opłatą. Gniezno + 150 zł; Toruń, Bydgoszcz + 170 zł; Grudziądz, Piotrków Trybunalski, Łódź, Kutno, Włocławek, Poznań, Płock + 200 zł; Gdańsk, Częstochowa, Radomsko, Leszno, Zielona Góra, Warszawa, Radom + 250 zł; Kraków, Jastrzębie Zdrój, Katowice, Gliwice, Lędziny, Kielce, Sosnowiec, Opole, Wrocław, Legnica, Lubin (dolnośląskie), Polkowice, Głogów, Zambrów, Białystok, Lublin (lubelskie), Puławy + 300 zł

Prosimy o przybywanie na miejsce zbiórek 15 minut przed planowanym czasem odjazdu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane złymi warunkami drogowymi, atmosferycznymi, czy dużym natężeniem ruchu. Postoje w trakcie podróży są organizowane co ok. 4,5 godz. w miejscach do tego przystosowanych (z toaletami i zapleczem gastronomicznym).

Miejsce rozpoczęcia podróży należy określić w momencie podpisania umowy. Zmiana miejsca wyjazdu lub powrotu może nastąpić nie później niż 10 dni przed rozpoczęciem obozu. Później za zmiany należy uiścić opłatę w wysokości 80 zł. Zmiana miejsca wyjazdu i powrotu nie jest możliwa, ze względów technicznych, później niż 4 dni przed rozpoczęciem obozu.

Przyjazd indywidualny w dniu rozpoczęcia od godziny 18:00, w wyjazd w dniu zakończenia obozu do godziny 10:00.

Podmenu Cena obejmuje

Zakwaterowanie w domkach, wyżywienie, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (10000 zł) Signal Iduna SA.

Podmenu Cena nie obejmuje

Transportu, opcji fakultatywnych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, kaucji w wysokości 50 zł, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 zł, składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 zł.

Obóz Counter Strike

Wymagany ekwipunek

 • Legitymacja szkolna,
 • mały plecak,
 • śpiwór,
 • karimata,
 • ciepły sweter lub polar,
 • dres sportowy,
 • kurtka przeciwdeszczowa,
 • buty turystyczne,
 • latarka z zapasem baterii,
 • letnie nakrycie głowy,
 • scyzoryk,
 • okulary słoneczne,
 • krem ochronny z filtrem UV,
 • strój kąpielowy.

Mile widziane:

 • odzież moro,
 • buty wojskowe,
 • busole, instrumenty muzyczne,
 • aparaty fotograficzne.

 

Jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki i kartkę z informacją o ich dawkowaniu. Uczestnik po przyjeździe ma obowiązek przekazać leki z informacją kierownikowi. Każdy uczestnik otrzyma na własność bidon na wodę.

Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie – kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

W celu otrzymania faktury VAT na firmę za zakupiony obóz/kolonię prosimy o dodanie takiej informacji w formularzu zgłoszeniowym. 

 

Sprawdź inne obozy letnie!

Zajęcia

Podmenu Program

Fabuła obozu

Cały obóz oparty jest na kultowej grze komputerowej - "Counter Strike”, w której uczestnicy dzieleni są na dwa rywalizujące ze sobą zespoły - T (Terrorist) i CT (Counter Terrorist). Cel terrorystów jest zależny od rodzaju scenariusza i polega na podłożeniu bomby w określonym miejscu, utrzymaniu zakładników, zabiciu Vipa lub wyeliminowaniu wszystkich przeciwników. Siły antyterrorystyczne starają się uniemożliwić wykonanie ich planu poprzez pozbywanie się terrorystów, rozbrajanie ich ładunków oraz ratowanie zakładników.

Air Soft Gun:
zajęcia z użyciem broni skonstruowanej w celu realnego odwzorowania pola walki (repliki broni ASG to wierne kopie oryginałów, pod względem wielkości, szczegółów i ciężaru).

Scenariusz CS:
uczestnicy wezmą udział w serii starć między drużynami Counter Terrorist i Terrorist od tak zwanej "nożówki”, w której będą walczyć ze sobą przy użyciu bezpiecznych noży-mazaków, a kończąc na scenariuszach z bombą, zakładnikami i VIP-em.


Rangi CS:

wyniki które uczestnicy uzyskają w rozgrywkach będą doliczane do statystyk z całego obozu, co będzie skutkowało nadaniem odpowiedniej rangi poczynając od "silver I”, a w pewnych przypadkach kończąc na upragnionej randze "global elite” - wszystko uwiecznione będzie na dyplomie końcowym.


Zbrojownia:

za każdego killa, wygranie rozgrywki lub podłożenie/rozbrojenie bomby uczestnicy otrzymają walutę (dolary), dzięki którym zakupią nowe lepsze wyposażenie na kolejne rozgrywki. W zbrojowni czekają na nich pistolety (Beretta i Glock), pistolety maszynowe (MP5, P90, Bizon, UMP-45, MAC-10, MP-7), karabiny (AK i M4), snajperki (AWP) oraz strzelby.


Survival:

 • pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia,
 • rozpalanie ognia różnymi metodami,
 • budowa schronienia,
 • pierwsza pomoc przedmedyczna z elementami taktyki czerwonej,
 • kamuflaż osobisty i technika maskowania przed wrogiem,
 • przetrwanie w terenie skażonym z użyciem środków ochrony przed bronią chemiczną,
 • budowa umocnień tworzących nową arenę zmagań wykonaną przez uczestników.


Zajęcia militarne:

 • prowadzenie walk w terenie niezurbanizowanym,
 • szyki patrolowe i marszowe,
 • nauka cichego przemieszczania się w terenach zalesionych,
 • techniki kamuflażu,
 • maskowanie,
 • ochrona perymetrów.


Trening strzelecki:

 • strzelanie dynamiczne do tarcz przy użyciu broni ASG;
 • strzelanie z różnych pozycji, zza przeszkód, a także z ruchomego pojazdu.

 

Zajęcia sprawnościowe:

 • zaprawy poranne,
 • musztra,
 • biegi sprawnościowe
 • zajęcia na basenie.


Inne:

 • ogniska,
 • plażowanie
 • kąpiele: strzeżone kąpielisko nad morzem i przy odkrytym basenie kąpielowym na terenie ośrodka.

 

Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie. Zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (pasy i ładownice lub kamizelki taktyczne, okulary lub gogle i maski ochronne).

Możliwość zakupu: mundurów wojskowych z demobilu oraz akcesoriów militarnych i survivalowych.

Podział na grupy wiekowe będzie realizowany przy minimum 10 osobach w danym przedziale wiekowym.

W turnusie VI zajęcia odbędą się w zakresie dostosowanym do mniejszej ilości dni obozu.

Podmenu Opcje dodatkowe

Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć na miejscu:

– strzelectwo (WALTER P99) – 25 zł.

Możliwość także specjalnych diet, jedynie po wcześniejszym zgłoszeniu (21 dni przed obozem) i po uzyskaniu zgody organizatora (płatne dodatkowo).

 

Ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej –

przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji z podróży tj. z imprezy turystycznej lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych, m. in. takich jak:

 1. Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami,
 2. Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.
 3. nieszczęśliwy wypadek Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży lub osób im bliskich,
 4. nagłe zachorowanie Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży lub osób im bliskich,
 5. śmierć Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży lub osób im bliskich,
 6. kradzież dokumentów niezbędnych w podróży (dowodu osobistego, paszportu, wizy) Ubezpieczonemu lub Współuczestnikowi podróży, pod warunkiem, że kradzież dokumentów nastąpiła maksymalnie 30 dni przed datą rozpoczęcia podróży i została zgłoszona odpowiednim władzom,
 7. wypadek komunikacyjny udokumentowany przez policję, któremu uległ Ubezpieczony lub Współuczestnik podróży,
 8. wystąpienie u Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży reakcji alergicznej na szczepienia, które przez Międzynarodowe Przepisy Zdrowotne uznane zostały za obowiązkowe lub zalecane w przypadku podróży do kraju, który jest celem ich podróży,
 9. otrzymanie przez Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży powołania do rozgrywek sportowych o randze międzynarodowej, które odbywają się w trakcie trwania podróży,
 10. kwalifikacja Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży do olimpiady międzyszkolnej organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz odbywającej się w czasie podróży

Cena: 6% całkowitej ceny imprezy

Podmenu Sprawdź również