Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Obóz młodiezowy w Bułgarii - Złote Piaski - 12 - 18 latZłote Piaski – nazwa miejscowości pochodzi od złotego piasku. Według legendy na tamtejszej plaży piraci zakopali skarb, a natura zamieniła go w złoty piasek. Miejscowość położona jest ok. 15 km od Warny. Z pewnością młodych ludzi przyciąga tutaj panująca europejska atmosfera, niezapomniane zabawy w klubach, sklepiki i kramy z bułgarskimi różnościami, mnóstwo słońca oraz ciepłe morze.

 

TerminCena promocyjna Cena Katalogowa
25.06 - 06.07.201917091759
02.07 - 13.07.201917091759
16.07 - 27.07.2019`17091759
23.07 - 03.08.201917091759
30.07 - 10.08.2\01917091759
06.08 - 17.08.201917091759
13.08 - 24.08.201917091759

Podmenu Zakwaterowanie

Obóz młodiezowy w Bułgarii - Złote Piaski - 12 - 18 latNowoczesny Hotel Serdika***+ (w naszej ocenie hotel zasługuje  4*) położony jest blisko centrum Złotych Piasków, ok. 550 m od plaży i ok. 400 m od Aquapolis. Zakwaterowanie w przestronnych pokojach 3, 4, 5 i 6 osobowych z klimatyzacją i balkonem, TV-kablową, lodówką, łazienką z suszarką. Wszystkie pokoje są przestronne, odnowione i urządzone w stylu skandynawskim. Hotel ma całodobową ochronę. Nocleg tranzytowy w Budapeszcie lub okolicy.

Duży odkryty basen z mini aquaparkiem, bezpłatne parasole i leżaki przy basenie (ilość ograniczona), restauracja z tarasem, barbeque, lobby bar z karaoke, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu, punkt wymiany walut, tenis stołowy, bilard, gabinet lekarski, Wi-Fi – bezpłatne w holu koło recepcji, Wi-Fi płatne w pokojach, salka z grami, wypożyczalnia rowerów, sklep. Przy hotelu wielofunkcyjne boisko sportowe.
Codzienny program animacyjny prowadzony przez hotel, obejmuje np.: tańce, siatkówkę, rzutki, piłkę wodną, aerobik w basenie, mini piłkę nożną, wieczorne animacje lub inne.

Podmenu Wyżywienie

W hotelu: All inclusive – śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Drugie śniadanie, późny obiad, wieczorna zupa (21:30 – 22:00). Herbata i woda przez cały dzień. Tematyczne kolacje – śródziemnomorska, włoska, bułgarska, turecka!!!
W Budapeszcie śniadanie i obiadokolacja, w Bukareszcie dodatkowy obiad. Suchy prowiant na drogę powrotną

Dojazd

Autokar o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek, (przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię).
Wyjazd nocny 1 dnia imprezy lub dzień wcześniej w zależności od miasta. Przejazd organizowany za dopłatą z: Jastrzębia Zdroju, Krakowa, Gliwic, Katowic (+50 zł), Kielc, Radomia (+80 zł), Piotrkowa Trybunalskiego, Warszawy, Łodzi, Częstochowy (+100 zł), Lublina (+120 zł), Poznania, Torunia (160 zł), Gdańska (+180 zł).

Na odcinkach krajowych przejazdy mogą być realizowane również busem, Flix Busem, samochodem osobowym lub PKP – miejsca rezerwowane.

Maksymalny bagaż – do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.)

Podmenu Cena obejmuje

obóz młodzieżowy w Bułgarii 12 - 18 latZakwaterowanie – 8 noclegów, wyżywienie wg opisu, rezydenta na miejscu w Bułgarii, opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, transport poza Polską do/z Bułgarii, program obozu młodzieżowego, wstępy wg programu, ubezpieczenie (Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 10.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 2000 euro oraz bagaż do 200 euro), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie obejmuje

Kaucji zwrotnej płatnej na miejscu 20 euro/os., taksy klimatycznej 10 euro, obowiązkowej opłaty łącznej za: bilety wstępów, przejazdów komunikacją miejską oraz usług przewodnickich w Budapeszcie i Bukareszcie oraz biletu wstępu do Term w Bukareszcie (o.k. 25 euro)

Zajęcia

Obóz młodiezowy w Bułgarii - Złote Piaski - 12 - 18 lat1 dzień - przejazd autokaru według rozkładu. Z niektórych miast wyjazd dzień wcześniej  Przejazd przez Polskę. Dalszy przejazd przez Słowację. Dojazd do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Wieczorny spacer po Budapeszcie na górę Gellarta - skąd można podziwiać piękną panoramę Budapesztu. Nocleg.
2 dzień - śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Bazylika św. Stefana, Plac Wolności, Parlament, Most Łańcuchowy, Wzgórze Zamkowe - Baszta Rybacka, Kościół Macieja (zwiedzanie obiektów z zewnątrz). Możliwość zakupienia ciepłego posiłku (płatne we własnym zakresie ok. 5 - 10 euro, nieobowiązkowo). Wyjazd w dalszą drogę do Bułgarii.
3 dzień - przyjazd do Złotych Piasków w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, pierwsze świadczenie w Bułgarii - obiad.
4-9 dzień - pobyt w Bułgarii. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, realizacja programu.
10 dzień - śniadanie w godzinach porannych i wykwaterowanie. Wyjazd w drogę Obóz młodiezowy w Bułgarii - Złote Piaski - 12 - 18 latpowrotną. Przejazd do Bukaresztu w godzinach około południowych. Zwiedzanie miasta (m.in. Parlament, placu Unirii, bukaresztańskie Pola Elizejskie, cerkiew pod wezwaniem św. Mikołaja czy ruiny dworu książąt wołoskich, zbudowanego na rozkaz słynnego Vlada Palownika - Drakuli). Obiad. Przejazd do bukaresztańskich term (obowiązkowo do term należy zabrać: strój kąpielowy, klapki, ręcznik!). Wyjazd w stronę Polski w godzinach bardzo późno wieczornych/nocnych.
11 dzień - przejazd przez Rumunię, Węgry i Słowację, dojazd do Polski.
12 dzień -  przejazd przez Polskę zgodnie z rozkładem jazdy. Zakończenie wyjazdu.

Podmenu Program

Party Time - wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Papaya, Pr. Club, Bonkers, Arrogance (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia),
Wrzuć na luz - zmęczony lub zmęczona całoroczną spiną i problemami? - plażowanie i kąpiele morskie, a dla niepokornych animacje przy basenie.
Wycieczka do Warny - do stolicy bułgarskiego wybrzeża, które zostało założone przez Rzymian. Miasto ma swój niepowtarzalny charakter ze względu na deptaki handlowe w centrum, oraz liczne secesyjnej domy świadczące o zamożności dawnej burżuazji. Miasto jest doskonałą odskocznią od siedzenia na plaży w Złotych Piaskach a nazwa kojarzy nam się z Władysławem Warneńczykiem;
Obóz młodiezowy w Bułgarii - Złote Piaski - 12 - 18 latWycieczka do Klasztoru Skalnego Aładża - Monastyr Aładża to średniowieczny klasztor wykuty w skale. Nazwa klasztoru pochodzi z języka tureckiego i oznacza "pstry" lub "wielobarwny". Związane jest to z barwnymi skałami i kolorowymi freskami pokrywającymi wykute w skale cele mnichów. O tym miejscu opowiada wiele okolicznych legend.

Kolor fest - my & kolorowe proszki holi
Chcemy tu wrócić - w nasz ostatni pożegnalny wieczór rozświetlimy niebo lampionami i poślemy w świat nasze marzenia.

Podmenu Program Fakultatywny

Nesebyr + aquapark - odwiedzimy jedno z najstarszych miast europejskich, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego UNESCO. Miasto - muzeum. Położone jest u wybrzeża Morza Czarnego, często nazywane Dubrownikiem Bułgarii. Nasebyr zachwyci nas mieszanką architektoniczną, łączącą w sobie mury z czasów rzymskich i bizantyjskich, średniowieczne cerkwie, brukowane uliczki oraz domy z okresu Odrodzenia. Absolutnie wyjątkowe miejsce!
Paradise aquapark - czeka tu nas rewelacyjna zabawa w największym Aquaparku na Bałkanach: zjeżdżalnie, kamikaze, tsunami, baseny z jacuzzy i wspaniałe muzyczno-taneczne animacje. Nowa atrakcja surfing basen !!!
Cena około 45 euro/osobę. 

Wioska Bułgarska - przejażdżka łódką po rzece Kamczija, Pobitite Kamuni czyli Kamienny Las- (unikatowy fenomen natury, który Matka Natura rzeźbiła przez tysiące lat. Te fenomenalne kamienne figury, które zachowały się po dzisiejsze czasy i stanowią słynną atrakcję Bułgarii). Wioska Bułgarska program folklorystyczny. Obiad - tradycyjne dania bułgarskie, napoje
Cena około 30 euro osobę.  

Tureckie historie - Stambuł - dawna nazwa Bizancjum lub Konstantynopol - objazdowa wycieczka autokarowa po historycznej części Istambułu ze zwiedzaniem: hipodromu, egipskiego obelisku, kolumny wężowej i kolumny Konstantyna, fontanny Wilhelma II i Błękitnego Meczetu. Następnie przejazd panoramiczny autokarem przez mosty nad Złotym Rogiem i nad Bosforem na punkt widokowy w azjatyckiej część miasta przejazd przez do azjatyckiej części miasta. Krótka przerwa w nadbrzeżnej kawiarni na podziwianie przepięknych widoków. W drodze powrotnej do hotelu przewidziane jest zwiedzanie fabryki skóry z możliwością zakupu wyrobów skórzanych.
Cena około 102 euro/osobę.

Bałczki i przylądek Kaliakra - miasto Bałczyk położone jest malowniczo na tarasowatych wapiennych białych skałach i dlatego nazwane jest -białym miastem”. Zwiedzimy tu letnią rezydencję rumuńskiej królowej Marii z 1924 roku oraz ogród botaniczny z mnóstwem kaktusów i sukulentów. Następnie udamy się na malowniczy przylądek Kaliakra. Czekają tam na nas przepiękne widoki morskie z 70 - metrowej wysokości. Pionowe skały -opadają” tu prosto do morza. Potęga przyrody! Przy spokojnym morzu czasem udaje się zaobserwować delfiny. Obiad podczas wycieczki.
Cena  około 40 euro/osobę.

Jeep Safari  - wyprawa wojennymi jeepami po Parku Narodowym Złote Piaski oraz innych miejscowościach dostarczająca niezwykłych wrażeń! W trakcie wycieczki będziecie mieli okazję do obserwacji miejscowej flory i fauny, do przejażdżki po dzikiej i zalesionej okolicy, a także do sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich. W programie przewidziane są również gry i zajęcia sportowe a także obiad w bułgarskim, wiejskim domostwie, na którym podana będzie sałata, mięso z grilla, napoje bezalkoholowe.
Cena  około 40 euro/osobę.

* Wycieczki fakultatywne realizowane przy minimum 20 chętnych. Płatność za wycieczki fakultatywne na miejscu.