Studniówka – dlaczego warto iść z żeglarzem?

5 powodów, dla których na studniówkę warto iść z żeglarzem/żeglarką

1. Będziesz się dobrze bawić!

tańczący żeglarze
Żeglarze potrafią się bawić z każdym i wszędzie. Po tygodniu na jachcie potrafią cieszyć się każdą okazją do zabawy. Zawsze mają nieograniczone pokłady dobrego humoru. Poza tym chętnie zawierają nowe znajomości. Nie przeszkodzi im w tym nawet nieznajomość języka. Zabierając ze sobą żeglarza, masz jak w banku, że idziesz na imprezę z duszą towarzystwa!
Nie wierzysz? Posłuchaj morskich opowieści, wpadnij do jakiejś tawerny albo po prostu pojedź na obóz żeglarski. No dobra, może przed studniówką nie zdążysz, ale dwa pierwsze nie powinny Ci sprawić trudności. 🙂

2. Nie będzie nudził ani narzekał.

żeglarskie jedzenie
Jak zabraknie tematów do rozmowy, zawsze zostają jeszcze morskie opowieści, w stylu: i wtedy przyszedł taaaaaki szkwał! Nie wiesz, co to szkwał? Uwierz, że chętnie się dowiesz! Podstawową rozrywką na jachcie jest kontakt z innymi ludźmi. Żeglarze po prostu kochają gadać i bawić się z innymi [oczywiście poza zupełnie wyjątkowym podgatunkiem żeglarzy samotników – takiego nie poszukuj]. Nie musisz się obawiać, że Twoj partner zajmie się komórką zamiast Tobą. 🙂 W dodatku na pewno nie będzie wybredny co do żarcia. Narzekanie na zbyt słoną zupę Ci nie grozi! Domyślasz się przecież, co zazwyczaj jedzą żeglarze podczas rejsu…

3. Będziesz miał/miała z kim tańczyć.

Wszyscy żeglarze potrafią tańczyć. No dobra, może nie wszyscy, ale większość. No weź idź na szanty i nie zatańcz – nie ma szans.
Miękkie ruchy i ręce poszukujące czegoś do chwycenia. Na fali każdy wytrenuje kocie ruchy i płynne kroki. 🙂 Dlatego każdy żeglarz choć raz w życiu przebierał nogami w rytm muzyki – a to już chyba sporo, szczególnie, gdy mówimy o chłopakach!

4. Jeśli jesteś dziewczyną, poczujesz się bezpieczna.

Ktoś, kto potrafi stanąć za sterem w sztormie, rwać kotwicę na wzburzonym morzu czy refować żagle na ogromnej fali, na pewno nie ulęknie się jakigoś chłystka, który chciałby Cię zaczepić!
Żeglarz umie się troszczyć o jacht i załogę zawieszoną pomiędzy wodą a wiatrem. Na pewno Tobą też się wspaniale zaopiekuje!

5. Zadasz szyku.

Żeglujące dziewczyny są sexy. Serio. Wiem po sobie. 😉 W sumie żeglujący faceci też, więc koleżanki spuchną z zazdrości.
Żeglarz na lądzie zawsze chce jak najlepiej wyglądać. Na pewno świetnie się ubierze!
elegancki żeglarz
No i marynarskie akcenty są teraz w modzie!
Jeśli więc nadal brakuje Ci partnera lub partnerki na studniówkę, wiesz, co masz robić.
Zaproś żeglarza!

Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze na stronie odzwierciedlają poglądy autorów, a niekoniecznie portalu internetowego Róża Wiatrów. Prosimy o powstrzymanie się od obelg, przekleństw i wulgarnych wypowiedzi. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia każdego komentarza bez wyjaśnienia przyczyn.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone za pomocą *

*
*