Dostępne wyjazdy

Data wyjazdu Data powrotu Czas trwania Cena
2020-06-07 2020-06-14 8 1 000 Zarezerwuj
2020-08-23 2020-08-30 8 1 000 Zarezerwuj
2020-08-30 2020-09-06 8 1 000 Zarezerwuj

Ogólne

Obóz szkoleniowy Kadra Camp 2020 dla kandydatów na sterników Róży Wiatrów. Tylko teraz – w promocyjnej cenie!

(Możliwość refundacji do 90% ceny obozu, szczegóły poniżej)

chłopak na jachcie

Złapałeś żeglarskiego bakcyla? Chciałbyś rozwijać się w tym kierunku? Chcesz zostać profesjonalistą i swoje hobby przekształcić w możliwość zarobku? Chciałbyś w przyszłości pracować jako sternik, skipper lub instruktor żeglarstwa? Jeśli tak, to Kadra Camp to bez wątpienie impreza właśnie dla Ciebie! W czasie tygodniowego szkolenia zweryfikujesz i wyszlifujesz posiadane umiejętności żeglarskie oraz nauczysz się jak przekazywać wiedzę żeglarską i zarządzać załogą. Dodatkowo najlepsi otrzymają gwarancję zatrudnienia w charakterze sternika Róży Wiatrów w sezonie letnim.

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułami opisującymi, jak w praktyce wygląda egzamin praktyczny na żeglarza jachtowego oraz egzamin teoretyczny na żeglarza jachtowego napisanymi przez wieloletniego egzaminatora i zawierającymi wartościowe porady jak taki egzamin zdać!

Podmenu Uczestnicy

Muszą spełniać przede wszystkim następujące warunki:

 • posiadać co najmniej patent żeglarza jachtowego;
 • mieć ukończone 18 lat najpóźniej w dniu rozpoczęcia imprezy;
 • być uczestnikami imprez Róży Wiatrów (udział w co najmniej jednym obozie lub rejsie organizowanym przez Różę Wiatrów).

Jachty

Kabinowe typu Fortuna 27, Twister 780 lub podobne.

Dojazd

We własnym zakresie lub zorganizowany dojazd z pilotem organizatora dodatkowo za opłatą. Dojazd realizowany przy minimum 6 osobach w danym terminie z danej miejscowości.

Podmenu Cena obejmuje

Kadra Camp chłopak w czapce
 • szkolenie żeglarskie teoretyczne i praktyczne na jachtach kabinowych
 • ubezpieczenie
 • noclegi na jachtach kabinowych
 • wyżywienie

Cena nie obejmuje

 • dojazdu
 • opcji dodatkowych

Ubezpieczenie

Wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW). Organizator posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki.
Każdy uczestnik może wykupić dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy.

Dokonanie rejestracji na niniejszej stronie nie stanowi gwarancji rezerwacji miejsca na imprezie. Po dokonaniu rejestracji należy drogą mailową na adres roza@roza.pl przesłać rekomendacje od sternika, komandora lub KWŻ oraz krótki list motywacyjny. Po przesłaniu dokumentów i dokonaniu rejestracji skontaktujemy się z Tobą!
W przypadku przekazania korzystnej rekomendacji – możliwość uzyskania do 90% rabatu na cenę szkolenia.

Zajęcia

ekipa na jachcie

Podmenu Program

 • Dzień 1: zbiórka uczestników. Podział na załogi i pierwsze spotkanie z instruktorami. Klarowanie jachtu, ształowanie swoich rzeczy. Wieczorem program integracyjny.
 • Dni 2-6: Intensywne szkolenie praktyczne i teoretyczne wg autorskiego programu. Weryfikacja i uzupełnienie wiedzy żeglarskiej uczestników.
 • Dzień 6-7: Egzamin wewnętrzny, ogłoszenie wyników egzaminu, sklarowanie i przekazanie jachtów, wyjazd.

Podmenu Szkolenie

Wg autorskiego programu. Szkolenie obejmuje m.in.:

 • manewry na silniku i pod żaglami;
 • niebezpieczeństwa w pracy sternika;
 • kultura i zwyczaje żeglarskie;
 • rola sternika jako lidera.

Obóz prowadzi Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego odpowiedzialny za przebieg szkolenia, który będzie prowadził zajęcia praktyczne oraz asystował przy nauce teorii. Zajęcia praktyczne z manewrowania jachtem odbywają się na jachtach kabinowych. Liczba jednostek będzie równa liczbie załóg.

 

Podmenu Opcje dodatkowe


dziewczyna na jachcie

Szkolenie na sternika motorowodnego (KM) – pełen kurs praktyczny na stopień sternika motorowodnego. Konieczne jest samodzielne opanowanie części teoretycznej (w zakres części teoretycznej wchodzi pięć godzin konsultacji z instruktorem motorowodnym). Otrzymany patent uprawnia do prowadzenia motorówek po wodach śródlądowych bez ograniczeń oraz motorówek o długości do 12 metrów po morskich wodach wewnętrznych w porze dziennej. Uwaga! Opłaty nie wliczone w cenę szkolenia: egzamin (ze zniżką dla uczniów i studentów do 26 roku życia 125 zł, bez zniżki 250 zł), opłata za patent (ze zniżką 25 zł, bez zniżki 50 zł). Szkolenie dostępne dla uczestników, którzy ukończyli 14 rok życia.
Cena: 399 zł (przy rejestracji)
Cena: 499 zł (zapisy na miejscu)


Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – Przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji podróży tj. z imprezy turystycznej lub biletu lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych, takich jak:

 • nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród Ubezpieczonego,
 • nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród osoby bliskiej Ubezpieczonemu lub śmierć osoby bliskiej,
 • poważne zdarzenie losowe, bezwzględnie wymagające obecności Ubezpieczonego w miejscu zamieszkania,
 • bezwarunkowe wezwanie przez władze administracyjne RP doręczone Ubezpieczonemu w czasie pobytu Ubezpieczonego za granicą,
 • wystąpienie szkody powstałej w wyniku kradzieży z włamaniem, rabunku lub pożaru w zakładzie pracy, w którym Ubezpieczony jest pracodawcą,
 • śmierć, nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród lub nagłe zachorowanie osoby towarzyszącej w wyjeździe, zgłoszonej przez Ubezpieczonego przy podpisywaniu umowy z biurem podróży, jedynie, jeżeli umowa dotyczy wynajmu domu lub mieszkania (apartamentu) wakacyjnego.

Cena: 59 zł

 

UWAGA! Programy naszych imprez są bardzo bogate i korzystanie z zajęć fakultatywnych może wymagać rezygnacji z niektórych zajęć podstawowych.