Dostępne wyjazdy

Data wyjazdu Data powrotu Czas trwania Cena
2024-12-02 2024-12-06 5 2 499 >>> 1 999 Zarezerwuj
2024-12-09 2024-12-13 5 2 499 >>> 1 999 Zarezerwuj
2024-12-16 2024-12-20 5 2 499 >>> 1 999 Zarezerwuj
2025-01-06 2025-01-10 5 2 499 >>> 1 999 Zarezerwuj
2025-01-13 2025-01-17 5 2 499 >>> 1 999 Zarezerwuj
2025-03-10 2025-03-14 5 2 499 >>> 1 999 Zarezerwuj
2025-03-17 2025-03-21 5 2 499 >>> 1 999 Zarezerwuj
2025-03-24 2025-03-28 5 2 499 >>> 1 999 Zarezerwuj

Ogólne

Możliwość zorganizowania białej szkoły w innym terminie,
na dowolną liczbę dni, dla grup od 20 do 60 osób.

Biała Szkoła
Obóz narciarsko-snowboardowy na Słowacji 12-18 lat

Oferta grupowa dla szkół, klubów sportowych
i innych grup zorganizowanych.

Przeżyjcie wspaniałą zimową przygodę jeżdżąc na północnych
i południowych stokach Chopoka, na doskonale przygotowanych tatrzańskich nartostradach.

Skipass w cenie!!!

 

Obóz na Słowacji w okolicach Liptowskiego Mikulasza organizowany jest dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Liptowski Mikulasz to jedna z najbardziej znanych słowackich miejscowości, położona w pobliżu głównego grzbietu górskiego Tatr Niżnych. Największy w tej części Europy ośrodek sportów zimowych na Słowacji – Jasna zapewnia najlepsze naturalne warunki do uprawiania sportów zimowych. Przepiękne krajobrazy, znakomicie przygotowane różnorodne trasy i wyciągi dostosowane do potrzeb każdego uczestnika. Oprócz spędzania czasu na stoku, w programie obozu wizyta w największym całorocznym parku wodnym w centralnej Europie – Tatralandii, a także gry, zabawy i wycieczki piesze.

Kadra

Instruktorzy narciarstwa (2 osoby) oraz snowboardu (1 osoba), 10-15 osób na instruktora.

Podmenu Wyżywienie

3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia), prowiant na stok (każdy uczestnik otrzymuje kanapkę lub słodką bułkę + owoc lub batonik, sok w kartoniku), dwudaniowa obiadokolacja. Kuchnia regionalna, europejska. Świadczenia rozpoczynają się kolacją, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.

Podmenu Zakwaterowanie

Horec

BIała szkoła na SłowacjiPensjonat o wysokim standardzie, leży na południu gminy Liptovsky Jan, w jednej z najpiękniejszych dolin Liptova – Janskej dolinie. Przestronne, niezwykle przytulnie urządzone 2, 3, 4 a także 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). Dodatkowo w pensjonacie znajduje się elegancko urządzona restauracja, jacuzzi, sauna a także a do dyspozycji uczestników jest bilard, stół do tenisa stołowego, stanowiska komputerowe i konsole do gier. Na terenie pensjonatu dostęp do bezprzewodowego Internetu. Ponadto przy pensjonacie (na zewnątrz) znajdują się dwa źródełka termalne o temperaturze około 26o – możliwość kąpieli dla chętnych.
ADRES: 432 Jánska dolina Liptovský Ján, 032 03 Liptovský Ján, Słowacja

 

Podmenu Szkolenie

Do 6 godzin dziennie pod okiem instruktorów, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu podstawowego – początkującego, przez średnio zaawansowany, do zaawansowanego). O przydziale do grupy ostatecznie decyduje sprawdzian umiejętności przeprowadzany pierwszego dnia na stoku.

Serwis

Podstawowy serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.

Karnety

Cena zawiera karnet na 5 dni jazdy poniedziałek-piątek, ważny na terenie całego kompleksu narciarskiego Jasna Tatry Niskie w czasie trwania zimowiska. Karnet ten umożliwia jazdę po wszystkich trasach ośrodka i nie wymaga od uczestnika żadnych dodatkowych opłat.

Dojazd

Cena przejazdu autokarem dodatkowo płatna, wyliczana indywidualnie.

Cena obejmuje

Zakwaterowanie; wyżywienie; szkolenie narciarskie; ubezpieczenie; podstawowy serwis; karnety narciarskie; realizację programu wraz z biletami wstępu; obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie obejmuje

Dojazdu; dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Ubezpieczenie

Od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 20 tys. złotych), Koszty Leczenia za granicą (KL – 25 tys. euro), Odpowiedzialność Cywilna (OC – 50 tys. złotych). Wszyscy uczestnicy zimowiska objęci są ubezpieczeniem pokrywającym koszty pomocy przez Górskie Pogotowie Ratunkowe oraz pomoc szpitalną. Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy – 159 zł, w promocji do odwołania – 99 zł.

Podmenu Informacje dodatkowe

Bezpieczeństwo

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa stosujemy zasadę: jeździmy tylko w kaskach. Na terenie ośrodka Jasna znajduje się stacja Górskiego Pogotowia Ratunkowego, zapewniająca natychmiastową pomoc w nagłych wypadkach.

Sprzęt

Możliwość wypożyczenia na miejscu sprawdzonego sprzętu narciarskiego (narty, buty, kijki) lub snowboardowego (deska, buty) renomowanych firm. Koszt wypożyczenia kompletu: 69 euro na 5 dni. Koszt wypożyczenia samych nart, deski lub butów – 49 euro na 5 dni, koszt wypożyczenia tylko kijków – 19 euro na 5 dni. Zalecamy zabranie własnego, dobrze dopasowanego kasku.

Ważne informacje

Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Wszystkie wpłaty naszych klientów są chronione przez TFG i TFP.

Cena imprezy w złotych polskich została skalkulowana według kursu euro 4,80. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany ceny imprezy w przypadku opublikowania nowych cen karnetów narciarskich przez spółkę TMR (właściciela centrum narciarskiego Jasna). Klient może bez kosztowo dokonać rezygnacji (w formie pisemnej) z imprezy w ciągu 3 dni od otrzymania informacji o zmianie ceny. Uczestnicy, którzy ukończą 18 rok życia do dnia wyjazdu muszą obligatoryjnie posiadać legitymację ISIC lub EURO 26 (niezbędne do karnetu narciarskiego).

1999 złotych (przy minimum 30 uczestnikach).

W cenę wliczone:

2 miejsca dla opiekunów – przy liczbie 30 uczestników

3 miejsca dla opiekunów – przy liczbie 40 uczestników.

 

Sprawdź też inne obozy!

 

Zajęcia

Podmenu Tereny do jazdy

Największy w tej części Europy ośrodek narciarski – Jasna Tatry Niżne: Chopok (2024 m n.p.m.), 49 km tras – 11 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, niemal 26 km dla średnio zaawansowanych i 12 km łatwych, niebieskich tras; 30 km nartostrad naśnieżanych 5 miesięcy w roku; 30 wyciągów i kolejek linowych (w tym 5 gondolowych), które są w stanie przetransportować prawie 35 000 osób na godzinę.

Podmenu Program

Narty lub snowboard – 5 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób. Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów.

Wycieczka do Aquaparku Tatralandia

Wyjście do groty solnej, korzystanie z sauny i jacuzzi (jeden raz w trakcie wyjazdu)

Certyfikaty – w ostatnim dniu obozu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe.

 

Podmenu Opcje dodatkowe

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - gwarantuje Ubezpieczonemu zwrot maksymalnie 100% kosztów rezygnacji z Wyjazdu lub skrócenia uczestnictwa w Imprezie z następujących powodów:
1) nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka Ubezpieczonego, w tym również na skutek Choroby, w związku z wystąpieniem której ogłoszono epidemię lub pandemię (w szczególności COVID-19),
2) nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka ubezpieczonego,
3) nieszczęśliwego wypadku Członka rodziny Ubezpieczonego,
4) objęcia Ubezpieczonego kwarantanną,
5) śmierci Ubezpieczonego lub Członka rodziny,
6) zdarzenia losowego w Miejscu zamieszkania Ubezpieczonego, wymagającego jego obecności w okresie planowanego wyjazdu,
7) utraty, zniszczenia lub uszkodzenia mienia stanowiącego własność Ubezpieczonego, w wyniku kradzieży z włamaniem lub rozboju,
8) objęcia Ubezpieczonego obowiązkową Kwarantanną przez służby sanitarne, która zgodnie z zaświadczeniem wydanym przez uprawniony do tego podmiot, nie zakończy się do daty rozpoczęcia Wyjazdu.

Cena: 159 zł

Cena promocyjna do odwołania: 99 zł