Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Wygodny pokój dla rodziców i ciekawy program pobytu dla dziecka!

Zapraszamy na rodzinne wakacje w Węgorzewie na Mazurach. Korzystając z wieloletniego doświadczenia przygotowaliśmy propozycje, które pozwolą Waszej rodzinie nie tylko wypocząć, ale także ciekawie spędzić tygodniowy urlop.

Poza pakietem podstawowym obejmującym zakwaterowanie i wyżywienie, przygotowaliśmy szeroki wybór zajęć dodatkowych związanych ze sportami wodnymi i nie tylko. Animacje i ciekawa oferta zajęć dla dzieci, z których sami możecie wybrać interesujące Was pozycje i w ten sposób stworzyć Wasz wymarzony rodzinny wyjazd.

Podmenu Pakiet podstawowy:

Zakwaterowanie
Mazury budynek hotelowyW 2-, 3-, 4- osobowych pokojach w nowo wybudowanym budynku hotelowym (otwarcie lipiec 2020). Budynek położony jest nad brzegiem jeziora Święcajty, w spokojnej zalesionej okolicy, na obrzeżach miasta Węgorzewo. To świetne miejsce wypadowe do zwiedzania najciekawszych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego. W odległości około godziny jazdy samochodem: Kompleks bunkrów Mamerki, Wilczy Szaniec, Mosty w Stańczykach, Piramida w Rapie, Twierdza Boyen w Giżycku, Wioska żeglarska w Mikołajkach, Aquapark Tropikana, Stacja badawcza PAN w Popielnie, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Sanktuarium w Świętej Lipce i wiele innych. W przypadku pobytu 3 osób (jedno łóżko pojedyncze i jedno łóżko piętrowe, dla 4 osób – w pokoju 2 łóżka piętrowe.

Wyżywienie
Dania kuchni polskiej w stołówce ośrodka – 3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad, kolacja (śniadanie, prowiant i obiadokolacja w przypadku korzystania z zajęć całodziennych).

Ubezpieczenie
Wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW).
Istnieje możliwość dokupienia dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy w cenie 99 zł.

Ceny
Pakiet podstawowy: dla dwóch osób – 2450 zł, dla trzech osób – 2995 zł, dla czterech osób – 3395 zł.

 

Podmenu Cena obejmuje

Pakiet podstawowy: zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW.

Podmenu Cena nie obejmuje

Opcji dodatkowych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który odpowie na wszystkie Państwa pytania związane z naszą ofertą: 780 114 926.

Zajęcia

Podmenu Opcje dodatkowe

Udział w zajęciach wybranej kolonii lub obozu:

Optymisty Pierwszy Krok kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem
Przygody Małego Żeglarza kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem
Kolonia Łowców Przygód kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem
Kolonia Hej Ho Przygodo! kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem
Obóz Hej Ho Przygodo! kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem
Obóz Łowców Przygód kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem
Cena: 599 zł

Kurs na żeglarza jachtowego (KŻJ) – pełen teoretyczny i praktyczny kurs na stopień żeglarza jachtowego, prowadzony według obowiązujących przepisów i zakończony egzaminem. Szkolenie jest intensywne i wymaga zaangażowania.
Uwaga! Opłaty nie wliczone w cenę szkolenia: egzamin (ze zniżką dla uczniów i studentów do 26 roku życia 125 zł, bez zniżki 250 zł), opłata za patent (ze zniżką 25 zł, bez zniżki 50 zł). Szkolenie dostępne dla uczestników, którzy ukończyli 14 rok życia.
Cena: 895 zł

Szkolenie na sternika motorowodnego (KM) – pełen kurs praktyczny na stopień sternika motorowodnego. Konieczne jest samodzielne opanowanie części teoretycznej (w zakres części teoretycznej wchodzi możliwość konsultacji z instruktorem motorowodnym). Otrzymany patent uprawnia do prowadzenia motorówek po wodach śródlądowych bez ograniczeń oraz motorówek o długości do 12 metrów po morskich wodach wewnętrznych w porze dziennej. Uwaga! Opłaty nie wliczone w cenę szkolenia: egzamin (ze zniżką dla uczniów i studentów do 26 roku życia 125 zł, bez zniżki 250 zł), opłata za patent (ze zniżką 25 zł, bez zniżki 50 zł). Szkolenie dostępne dla uczestników, którzy ukończyli 14 rok życia.


Cena: 399 zł (przy rejestracji)
Cena: 499 zł (zapisy na miejscu)

Paintball – (PB1) – w cenie wstęp na pole paintballowe, wypożyczenie pełnego sprzętu do gry w paintball (marker, butla, maska, mundur), kulki, gaz, serwis sprzętu, instruktor prowadzący zajęcia. Jedne zajęcia – zazwyczaj jest to kilka gier po kilkanaście minut (200 kul na osobę).


Cena: 95 zł.

paintball

Pakiet premium (PB3) – pakiet zajęć na polu paintballowym, odbywających się trzykrotnie w czasie obozu (trzy razy po 200 kul)
Cena 235 zł

Nurkowanie Pierwszy Krok (NK) – Nurkowanie do niedawna uważane było za sport ekstremalny. Nic bardziej mylnego. Na poziomie podstawowym jest to przyjemna i łatwa dyscyplina. Zajęcia „pierwszy krok” polegają na zapoznaniu ze sprzętem, zasadami bezpieczeństwa, podstawową teorią. Następnie każdy z was założy kompletny strój i sprzęt i zanurkuje z instruktorem. O krok od nas jest całkiem inny, piękny świat. Warto go poznać!


Cena: 199 zł

przejażdżka na bananie

Wodne Szaleństwo (WS) – Mazury to raj dla miłośników wody, kąpieli i sportów wodnych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy propozycje zabaw pod nazwą „Wodne Szaleństwo”, w skład której wchodzi przejażdżka motorówką, jazda na „bananie” oraz kole holowanym za motorówką.


Cena: 99 zł

Całodzienny spływ kajakowy rzeką Sapiną (SK) – Mazury to nie tylko jeziora, ale także piękne, malownicze rzeki. Jedną z najciekawszych i mało uczęszczanych jest Sapina. Jej szlak jest na tyle krótki, że doskonale nadaje się na jednodniowy spływ. W czasie jego trwania będziemy mieli okazję podziwiać piękno dzikiej flory i fauny. Przy odrobinie szczęścia zobaczymy kwitnące lilie wodne albo żurawia w swoim naturalnym środowisku. Z ośrodka wyruszymy busem po śniadaniu, a wieczorem zakończymy spływ wracając kajakami do naszego portu. Po drodze przerwa na lunch.


Cena: 80 zł

Wynajęcie kajaka - gratis

Wynajęcie jachtu (według cennika )