Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Bardzo bogaty program!!!

Skipass w cenie!!!

Skicircus Saalbach – Hinterglemm – Leogang – Fieberbrunn oferuje przeżycia narciarskie na najwyższym poziomie. Jest to jeden z największych rejonów narciarskich w Austrii: 270 km tras – 18 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, 112 km dla średnio zaawansowanych i 140 km łatwych niebieskich tras. Trasy obsługuje 70 kolejek i wyciągów narciarskich, które łączą wszystkie doliny tworzące region. Znajdziemy tu także 60 schronisk, barów i restauracji, liczne snow parki (Nitro Snowpark, Lern-To-Ride Park, Nightpark, Funcross, EasyPark) oraz freeriding parki (Fieberbrunn, Leogang), co czyni ze Skicircus Saalbach najbardziej zróżnicowany region narciarski w Austrii.


Uwaga! Impreza dla osób już jeżdżących na nartach.
Wymagany co najmniej średniozaawansowany poziom w jeździe.
Jeżeli jesteś początkującym narciarzem, wybierz nasz obóz na Chopoku!

Kadra

Kierownik zimowiska, instruktorzy narciarstwa, 10-15 osób na instruktora. Instruktorzy posiadają także uprawnienia wychowawców kolonijnych.

Podmenu Wyżywienie

2 x dziennie: śniadania w formie bogatego szwedzkiego stołu z kawą, herbatą, sokiem podawane już od 7.30 oraz obiadokolacje, na które składają się: zupa, bufet sałatkowy, drugie danie oraz deser. Do obiadokolacji: woda z sokiem. Pierwsze świadczenie: obiadokolacja w dniu przyjazdu. Ostatnie świadczenie: śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną.

Podmenu Zakwaterowanie

SkiCamp 2019 - Austria 12 - 19 lat

Hotel Post Fusch to hotel z kilkusetletnią tradycją utrzymany w tyrolskim stylu położony w miejscowości Fusch w sercu austriackich Alp, przy słynnej trasie wysokogórskiej Grossglockneralpenstrasse. Pierwsze wzmianki o powstaniu hotelu pochodzą z XVI wieku, wówczas spełniał on rolę oberży dla obsługi konnych zaprzęgów pocztowych. Obecnie unowocześniony i rozbudowany nie przypomina już starego hotelu pocztowego, pozostała jednak nazwa Hotel Post, przyjemna atmosfera oraz duch tradycji i historii. Hotel ma trzy piętra, na których znajdują się 33 pokoje 3, 4, 5 osobowe, każdy z pełnym węzłem sanitarnym, TV i darmowym Wi-Fi.

W pokojach część łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli) oraz rozkładanych. Hotel posiada ogrzewaną narciarnię, salę restauracyjną dla 90 osób oraz salę kominkową przewidzianą do wieczornych spotkań, gdzie dla gości dostępne są: bilard, piłkarzyki i stół pingpongowy, telewizor wraz ze sprzętem audio. W hotelu panuje miła, rodzinna atmosfera, a obsługa hotelowa włada językiem polskim.

 

Podmenu Szkolenie

Do 6 godzin dziennie pod okiem instruktorów, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu średnio zaawansowanego do zaawansowanego).

Serwis

Podstawowy serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.

SkiCamp 2020 - Austria 12-19 lat szkolenie

Karnety

6-dniowy karnet narciarski bez limitu przejazdów obejmujący region SAALBACH – HINTERGLEMM – LEOGANG – FIEBERBRUN dla urodzonych w 2002 roku lub później.

Dojazd

Przejazd autokarem klasy LUX w obie strony w cenie imprezy z Wrocławia. Za dodatkową opłatą z Warszawy (120 zł). Dojazdy antenowe (realizacja przy min. 4-5 chętnych): Szczecin (190 zł), Radom (250 zł), Opole (80 zł). Dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, Polskim Busem lub samochodem osobowym. Wyjazdy z Warszawy, Szczecina i Radomia mogą odbyć się w godzinach wieczornych/nocnych w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia zimowiska, a powroty w godzinach porannych/nocnych w dzień po jego zakończeniu.

Cena obejmuje

Zakwaterowanie, wyżywienie, karnet narciarski, szkolenie narciarskie, opiekę kadry, transport autokarem LUX na trasie Wrocław – Fusch – Wrocław + codzienne dojazdy do wyciągów, program, serwis, miejscową opłatę klimatyczną, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje

Dojazdu z niektórych miast, opcjonalnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 59 zł.

Ubezpieczenie

Od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 20000 PLN), Kosztów Leczenia, ratownictwa, assistance (KL – 25000 EUR), Odpowiedzialności Cywilnej (OC – 50000 PLN) – zgodnie z OWU. Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy – 59 zł.

Podmenu Informacje dodatkowe

Bezpieczeństwo

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa stosujemy zasadę: jeździmy tylko w kaskach.

Sprzęt

Możliwość wypożyczenia na miejscu sprzętu narciarskiego (narty, buty, kijki) renomowanych firm. Koszt wypożyczenia kompletu sprzętu od około 80 euro na 6 dni.

Uwagi

Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Zajęcia

Podmenu Program

SkiCamp Austria 2020 (12-19 lat) ze stokuNarty – 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób. Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów.
SkiMovie – stwórz profesjonalny film dokumentujący Twój zjazd na specjalnie do tego przygotowanym stoku narciarskim. Po zalogowaniu się na www.skiline.cc/skicircus i podaniu numeru karnetu będziesz mógł przeanalizować film z twojego przejazdu, podzielić się nim oraz go zachować.
Wieczorne wyjście z pochodniami do wodospadu.
Wieczór karaoke – jedyna w swoim rodzaju szansa by poczuć się jak gwiazda estrady.
Nagrody i certyfikaty – każdy uczestnik otrzymuje dyplom ze stopniem zaawansowania w jeździe.
Sauna – 2 razy w trakcie pobytu.
Bilard, stół do ping-ponga, piłkarzyki – na terenie hotelu, bezpłatnie.

Podmenu Opcje dodatkowe

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji z podróży tj. z imprezy turystycznej lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych, takich jak:

  • nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród Ubezpieczonego,
  • nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród osoby bliskiej Ubezpieczonemu lub śmierć osoby bliskiej,
  • poważne zdarzenie losowe, bezwzględnie wymagające obecności Ubezpieczonego w miejscu zamieszkania,
  • bezwarunkowe wezwanie przez władze administracyjne RP doręczone Ubezpieczonemu w czasie pobytu Ubezpieczonego za granicą,
  • wystąpienie szkody powstałej w wyniku kradzieży z włamaniem, rabunku lub pożaru w zakładzie pracy, w którym Ubezpieczony jest pracodawcą,
  • śmierć, nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród lub nagłe zachorowanie osoby towarzyszącej w wyjeździe, zgłoszonej przez Ubezpieczonego przy podpisywaniu umowy z biurem podróży, jedynie, jeżeli umowa dotyczy wynajmu domu lub mieszkania (apartamentu) wakacyjnego.

Cena: 59 zł