Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Zimowisko i obóz skierowane dla uczestników w wieku 6-10 lat oraz 11-16 lat: początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. W programie nauka podstaw jazdy na nartach i snowboardzie lub doskonalenie umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Codziennie jeździmy w ośrodku narciarskim Małe Ciche. Dla chętnych wypady do Białki Tatrzańskiej oraz jazdy popołudniowe i wieczorne w Małem Cichem.  Poza zajęciami na stoku w programie, między innymi wypad na baseny w Zakopanem, kulig, zabawy i konkursy.

Podmenu Ceny i promocje

TerminCena katalogowaCena promocyjna
do 15.10.2019
Cena promocyjna
do 15.11.2019
Cena promocyjna
do 15.12.2019
11.01-18.01.20201195 zł1045 zł1095 zł1145 zł
19.01-26.01.20201195 zł1045 zł1095 zł1145 zł

Podmenu Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie + podwieczorek w stołówce na miejscu (bardzo smaczna kuchnia domowa). Pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu; ostatnie świadczenie śniadanie + suchy prowiant na drogę w dniu wyjazdu. Śniadania i kolacje – bufet.

Podmenu Zakwaterowanie

Willa „Daniusia” położona w Małem Cichem. Budynek w stylu zakopiańskim; pokoje 3, 4, 5 – osobowe z łazienkami lub łazienka przy pokoju przypisana do pokoju. Na miejscu regionalna świetlica z TV i sprzętem muzycznym, piłkarzyki, ping-pong, darmowe Wi-Fi. Teren ogrodzony z szałasem ogniskowym i mini placem zabaw.

Dojazd

Bus lub autokar kl. turystycznej. Wyjazdy z: Piotrkowa Tryb., Łodzi, Częstochowy, Katowic, Krakowa. Dojazdy antenowe (realizacja przy min. 4-5 chętnych): Lublin + 160 zł, Gdańsk + 190 zł, Rzeszów + 190 zł, Gliwice + 50 zł. Dojazd własny – zniżka 70 zł. Dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, Flix Busem lub samochodem osobowym.

Ubezpieczenie

NNW (5000 zł/os) Signal Iduna TU S.A.

Podmenu Kadra

Kierownik oraz wychowawcy – instruktorzy narciarstwa lub snowboardu, opieka lekarska na telefon. Grupy 8-12 osobowe.

Podmenu Cena obejmuje

Zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie NW Signal Iduna(5 tys. zł), program, kadrę wychowawczą, opiekę instruktora narciarstwa / snowboardu.

Podmenu Cena nie obejmuje

Opłat za karnety narciarskie, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji Signal Iduna: +2,5 % ceny imprezy, dodatkowego ubezpieczenia OC (20 tys. zł) + sprzęt sportowy (500 zł) + 20 zł, dopłat do dojazdów z poszczególnych miast.

Orientacyjne ceny karnetów (ceny z zimy 2019):
6 dni Małe Ciche – 380 zł + kaucja za karnet 10 zł.
Białka Tatrzańska 4 godz. – ok. 65-70 zł.

Uwagi

Należy zabrać ze sobą: sprawny sprzęt narciarski lub snowboardowy (narty/snowboard, buty, kask – możliwość wypożyczenia na miejscu – ok. 25 zł – komplet/dzień), stój narciarski, mały plecak, strój kąpielowy.
Należy obowiązkowo zabrać kask narciarski lub snowboardowy.
Organizator z powodu małej liczby uczestników zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu z wyznaczonego miasta, możliwość zmiany miejsca i godziny wyjazdu oraz środka transportu.
Program narciarski lub snowboardowy realizowany jest przy min. 10 uczestnikach.
Maksymalny bagaż: 1 torba podróżna lub plecak max 20 kg + bagaż podręczny + 1 para nart lub snowboard + buty.
Aktualne godziny wyjazdów i miejsca zbiórek zostaną podane na 5 dni przed wyjazdem.

 

Sprawdź inne obozy zimowe!

Zajęcia

Podmenu Program

PROGRAM NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY
• codzienne zajęcia na stoku w stacji narciarskiej „Małe Ciche”: nauka podstaw i doskonalenie techniki jazdy w grupach dostosowanych do poziomu zaawansowania,
• dwa wypady na narty i snowboard do Białki Tatrzańskiej dla chętnych doskonalących jazdę (musi się uzbierać grupa min. 10 os chętnych),
• jazdy popołudniowe i wieczorne dla chętnych w stacji narciarskiej „Małe Ciche”,
• zapoznanie się z kodeksem narciarskim i dekalogiem FIS oraz ze sprzętem narciarskim / snowboardowym – prawidłowy dobór i regulacja sprzętu pod okiem instruktorów,
• zawody narciarskie z nagrodami,
• sesje zdjęciowe podczas zajęć.

Obóz Małe Ciche

PROGRAM APRES SKI
• wizyta w Aquaparku Zakopane - pobyt 2 godzinny w kompleksie na Antałówce wyposażonym w basen rekreacyjny, basen pływacko-rekreacyjny, 4 zjeżdżalnie rurowe, 6 jacuzzi, dzika rzeka, brodzik dziecięcy + spacer po Krupówkach w Zakopanem.
• kulig z pochodniami, ognisko z pieczeniem kiełbasek,
• zajęcia rekreacyjno - sportowe, kalambury, dyskoteki, rozgrywki w piłkarzyki,
• zabawy na świeżym powietrzu: bitwa na śnieżki, zjazdy na „bele czym”, konkurs rzeźby w śniegu, pasowanie na górala/góralkę,
• zapoznanie się z folklorem podhalańskim, góralskie tańce i muzyka, quiz wiedzy o Tatrach i Podhalu – z nagrodami.