Dostępne wyjazdy

Data wyjazdu Data powrotu Czas trwania Cena
2022-02-12 2022-02-19 8 2 499 >>> 2 449 Zarezerwuj

Ogólne

Obóz snowboardowy kierujemy dla młodzieży w przedziale wiekowym 12-19 lat, która posiada już doświadczenie w jeździe. Oznacza to, że masz już za sobą pierwsze kroki w jeździe na snowboardzie (min. 1-2 przejechane tygodnie) oraz jeździsz bardzo długi czas, ale chcesz poprawić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

Snowboard Austria 2021

Podmenu Kadra

Kierownik pełniący funkcję pilota, wychowawcy-instruktorzy snowboardu. Grupy 10 – 15 osobowe.

Podmenu Wyżywienie

HB – 2 x dziennie:

śniadania w formie bogatego, szwedzkiego stołu z kawą, herbatą, sokiem podawane już od 7.30. Obiadokolacje, na które składają się: zupa lub przystawka, bufet sałatkowy lub gotowane warzywa, drugie danie oraz deser. Do obiadokolacji woda lub sok w cenie. Pierwsze świadczenie: obiadokolacja w dniu przyjazdu. Ostatnie świadczenie: śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na powrót.

Ponadto jest możliwość wykupienia dodatkowo lunch – pakietu na stok (6 lunch pakietów – 35 euro, płatne na miejscu).

Podmenu Zakwaterowanie

 

Hotel młodzieżowy ZELL AM SEE Seespitzstraße  położony w sercu miejscowości Zell AM See nad samym jeziorem.  Oferuje pokoje 3-6 osobowe z łazienkami. W pokojach są łóżka piętrowe i praktyczne umeblowanie z użyciem drewna, co sprawia, że pokoje są nie tylko funkcjonalne, ale również przytulne. Ponadto z pokoi roztacza się piękny widok na panoramę jeziora lub góry w kierunku lodowca. Na miejscu także stołówka, WIFI, narciarnia, pokój telewizyjny, a także parking.

Podmenu Gdzie jeździmy 

Austria 2021SKICIRCUS SAALBACH – HINTERGLEMM – LEOGANG – FIEBERBRUN

www.saalbach.com/en

To z pewnością region narciarski, który oferuje przeżycia narciarskie na najwyższym poziomie. Jest przede wszystkim jednym z największych rejonów narciarskim w Austrii. Z 270 km tras od tras dla początkujących do najtrudniejszych: 140 km niebieskich, 112 km czerwonych i 18 km czarnych. Obsługuje je 70 kolejek i wyciągów narciarskich, które łączą wszystkie doliny tworzące region. Ponadto 60 schronisk, barów i restauracji, wiele snow parków (Nitro Snowpark, Lern-To-Ride Park, Nightpark, Funcross, EasyPark)  freeriding parków (Fieberbrunn, Leogang). W związku z tym wszystko to czyni ze Skicircus Saalbach najbardziej zróżnicowany region narciarski w Austrii.

KAPRUN – ZELL AM SEE – LODOWIEC KITZSTEINHORN

www.schmitten.at/enwww.kitzsteinhorn.at/en

Region oferuje łącznie 138 km dobrze przygotowanych tras narciarskich, o wszystkich stopniach trudności 29 km tras czarnych, 57 km tras czerwonych i 52 km tras niebieskich. Jest jednym z najbardziej znanych i lubianych regionów narciarskich w Europie u  stóp najwyższego szczytu austriackiego Grossglockner wznoszącego się 3798m. n.p.m.  Ponadto do dyspozycji 4 snowparki, liczne bary i restauracje oraz najwspanialszy widok na Wysokie Taury z punktu widokowego na wysokości 3029 m n.p.m.

W sezonie 2019/2020 dwa regiony SKICIRCUS SAALBACH  – HINTERGLEMM – LEOGANG – FIEBERBRUN zostały połączone nową kolejką kabinową z ośrodkiem KAPRUN – ZELL AM SEE – LODOWIEC KITZSTEINHORN.

Podmenu Transport

Autokar LUX:  z Łodzi + 130 zł,  Katowic + 100 zł, Piotrkowa Tryb. + 120 zł, Częstochowy + 110 zł, Knurowa + 80 zł, Żor + 80 zł, Gliwic + 90 zł, Jastrzębia Zdroju + 60 zł, Gorzyczek + 60 zł.

Dojazdy antenowe (realizacja przy min. 4 chętnych):  Lublin + 190 zł, Rzeszów + 220 zł, Gdańsk + 220 zł. Dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, Flixbusem lub samochodem osobowym.

Podmenu Cena obejmuje

 • zakwaterowanie w pokojach 3-6 osobowych z łazienkami,
  Obóz snowboardowy Austria 2021
 • wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje) + suchy prowiant na powrót,
 • codzienne dojazdy do wyciągów,
 • całodobową opiekę kadry wychowawczo-instruktorskiej,
 • program wg oferty,
 • ubezpieczenie Signal Iduna Travel (NW do 15000 zł, KL do 10 000 Euro, bagaż do 1000 zł, Koszty Ratownictwa do 6000 Euro),
 • opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL,
 • serwis podstawowy sprzętu (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany przez instruktorów.

Podmenu Cena nie obejmuje

 • dopłat za wyjazdy z miast: Łódź + 130 zł, Katowice + 100 zł, Piotrków Tryb. + 120 zł, Częstochowa + 110 zł, Knurów + 80 zł, Żory + 80 zł, Gliwice + 90 zł, Jastrzębie Zdrój + 60 zł, Gorzyczki + 60 zł, Lublin + 190 zł, Rzeszów + 220 zł, Gdańsk + 220 zł,
 • obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 10 zł i Turystyczny Fundusz Pomocowy + 10 zł,
 • 6-dniowego karnetu narciarskiego bez limitu przejazdów obejmującego regiony SAALBACH  oraz KAPRUN – ZELL AM SEE:  130 Euro dla urodzonych w 2003 roku lub później + karta chipowa – 2 Euro depozyt (możliwość wykupienia karnetu narciarskiego przy rezerwacji + 595 zł), osoby urodzone przed 2003 rokiem płacą 302 Euro + 2 euro depozyt,
 • obligatoryjnej kaucji zwrotnej –  20 Euro/os (na pokrycie ewentualnych zniszczeń w hotelu, oddawana po wykwaterowaniu),
 • opcjonalnego lunch pakietu na stok – 35 euro/os/6 lunch pakietów – płatne na miejscu,
 • fakultatywnego wyjazdu na termy w Kaprun – ok. 30 Euro/os,
 • opcjonalnego ubezpieczenia SIGNAL IDUNA SKI + 60 zł/os – zalecane, obejmuje sprzęt narciarski i OC (szkody rzeczowe i osobowe),
 • opcjonalnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji + 80 zł/os  – wariant standard lub 140 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę.

Podmenu Ubezpieczenie

Wszyscy uczestnicy objęci są ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 15 tys. złotych), Kosztów Leczenia za granicą (KL – 10 tys. euro), bagaż (BP – 1000 zł), Kosztów Ratownictwa (KR – 6 tys. Euro podlega pod KL).

Obóz snowboardowy Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia obejmującego sprzęt sportowy (SS – 1000 zł) oraz OC rzeczowe i osobowe (OC 30 tys. Euro) – 60 zł oraz ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy – 80 zł/os- wariant standard lub 140 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę*.

* Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania potwierdzonego diagnozą medyczną, śmierci, obowiązkowej kwarantanny, izolacji, odmowy wpuszczenia na
pokład samolotu / autokaru Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży.

Podmenu Dodatkowe informacje

 • Należy zabrać ze sobą: wypełnioną kartę kwalifikacyjną wraz z załączonym regulaminem i oświadczeniami rodziców w trybie COVID, sprawny sprzęt snowboardowy, mały plecak, ważny paszport lub dowód, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, ważny certyfikat szczepień przeciw COVID-19 lub ważny negatywny test na Covid-19 wykonany zgodnie z obowiązującymi przepisami w dniu wyjazdu.
 • Kaski snowboardowe obowiązkowe dla wszystkich uczestników.
 • Prosimy o zabezpieczenie karty ubezpieczeniowej EKUZ.
 • Program snowboardowy realizowany jest przy min. 10 uczestnikach.
 • Organizator z powodu małej liczby uczestników zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu z wyznaczonego miasta, możliwość zmiany miejsca i godziny wyjazdu oraz środka transportu.
 • Maksymalny  bagaż: 1 torba podróżna lub plecak max 15 kg + bagaż podręczny + 1 deska.
 • Możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu: snowboard + buty od 95 euro/6 dni, same buty od 45 euro / 6 dni (ceny orientacyjne)
 • Uaktualnione godziny wyjazdów i miejsca zbiórek zostaną podane na 7 dni przed wyjazdem.
 • Wyjazdy z Lublina, Rzeszowa, Gdańska – dzień wcześniej.
 • Powroty do Piotrkowa Tryb, Łodzi, Rzeszowa, Lublina, Gdańska – dzień później.
 • Cena imprezy skalkulowana przy kwocie 1 Euro = 4,6 zł.

TRYB COVID-19 (obowiązuje do odwołania):

 • Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, obóz snowboardowy Austria 2021MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
 • Zaopatrz się w maseczki na nos i usta do użycia podczas imprezy.
 • Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan
  zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.
 • Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne. Spowodowane może być to ewentualnym wprowadzeniem dodatkowych obostrzeń przez GIS, MZ i MEN.

BON TURYSTYCZNY 500+

Rezerwując tę imprezę niestety nie masz możliwości realizacji BONU TURYSTYCZNEGO.

 

Sprawdź również inne obozy zimowe!

Zajęcia

Podmenu PROGRAM

Snowboard - codzienne (6 dni) szkolenie snowboardowe w grupach 10-15 os, ćwiczenia poprawiające technikę jazdy. Jazda grupowa pod nadzorem instruktorów-opiekunów. Wyjeżdżamy na stoki zaraz po śniadaniu i mamy zajęcia ustalane przez instruktorów. Ok. godz. 16.00 kończymy jazdę i wracamy do hotelu na obiadokolację z ewentualną przerwą na zakupy w sklepie.Austria 2021

Przez 3 pierwsze dni jeździmy w regionie SAALBACH – czeka nas tam aż 270 km urozmaiconych tras. Przez ostatnie 3 dni jeździmy w regionie KAPRUN - ZELL AM SEE, w którym mamy do wyboru Lodowiec KITZSTEINHORN – jazda na wysokości 3000 m n.p.m., oraz stację narciarską Schmitten oferującą 77 km tras.

SkiMovie – stwórz profesjonalny film dokumentujący Twój zjazd na specjalnie do tego przygotowanym stoku narciarskim. Po zalogowaniu się na www.skiline.cc/skicircus i podaniu numeru karnetu będziesz mógł przeanalizować film z twojego przejazdu, podzielić się nim oraz go zachować.

Nagrody i certyfikaty - każdy uczestnik otrzymuje dyplom ze stopniem zaawansowania w jeździe, a najlepsi puchary.

Apres-ski - wieczorem gry i zabawy rekreacyjne i integracyjne.

Podmenu Program fakultatywny

Tauren Spa – fakultatywny wieczorny wyjazd do term w Kaprun: 11 basenów termalnych – koszt ok. 30 Euro (realizowany przy min 15 os chętnych).

Lunch - pakiety: możliwość wykupienia dodatkowo lunch - pakietu na stok (6 lunch pakietów – 35 euro).