Dostępne wyjazdy

Niestety, obecnie nie ma dostępnych miejsc.

Ogólne

Obóz snowboardowy kierujemy dla młodzieży w przedziale wiekowym 12-19 lat, która posiada już doświadczenie w jeździe. Oznacza to, że masz już za sobą pierwsze kroki w jeździe na snowboardzie (min. 1-2 przejechane tygodnie) oraz jeździsz bardzo długi czas, ale chcesz poprawić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

Snowboard Austria 2021

Podmenu Kadra

Kierownik pełniący funkcję pilota, wychowawcy-instruktorzy snowboardu. Grupy 10 – 15 osobowe.

Podmenu Wyżywienie

HB – 2 x dziennie:

śniadania w formie bogatego, szwedzkiego stołu z kawą, herbatą, sokiem podawane już od 7.30. Obiadokolacje, na które składają się: zupa lub przystawka, bufet sałatkowy lub gotowane warzywa, drugie danie oraz deser. Do obiadokolacji woda lub sok w cenie. Pierwsze świadczenie: obiadokolacja w dniu przyjazdu. Ostatnie świadczenie: śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na powrót.

Ponadto jest możliwość wykupienia dodatkowo lunch – pakietu na stok (6 lunch pakietów – 35 euro, płatne na miejscu).

Podmenu Zakwaterowanie

 

Hotel młodzieżowy ZELL AM SEE Seespitzstraße  położony w sercu miejscowości Zell AM See nad samym jeziorem.  Oferuje pokoje 3-6 osobowe z łazienkami. W pokojach są łóżka piętrowe i praktyczne umeblowanie z użyciem drewna, co sprawia, że pokoje są nie tylko funkcjonalne, ale również przytulne. Ponadto z pokoi roztacza się piękny widok na panoramę jeziora lub góry w kierunku lodowca. Na miejscu także stołówka, WIFI, narciarnia, pokój telewizyjny, a także parking.

Podmenu Gdzie jeździmy 

Austria 2021SKICIRCUS SAALBACH – HINTERGLEMM – LEOGANG – FIEBERBRUN

www.saalbach.com/en

To z pewnością region narciarski, który oferuje przeżycia narciarskie na najwyższym poziomie. Jest przede wszystkim jednym z największych rejonów narciarskim w Austrii. Z 270 km tras od tras dla początkujących do najtrudniejszych: 140 km niebieskich, 112 km czerwonych i 18 km czarnych. Obsługuje je 70 kolejek i wyciągów narciarskich, które łączą wszystkie doliny tworzące region. Ponadto 60 schronisk, barów i restauracji, wiele snow parków (Nitro Snowpark, Lern-To-Ride Park, Nightpark, Funcross, EasyPark)  freeriding parków (Fieberbrunn, Leogang). W związku z tym wszystko to czyni ze Skicircus Saalbach najbardziej zróżnicowany region narciarski w Austrii.

KAPRUN – ZELL AM SEE – LODOWIEC KITZSTEINHORN

www.schmitten.at/enwww.kitzsteinhorn.at/en

Region oferuje łącznie 138 km dobrze przygotowanych tras narciarskich, o wszystkich stopniach trudności 29 km tras czarnych, 57 km tras czerwonych i 52 km tras niebieskich. Jest jednym z najbardziej znanych i lubianych regionów narciarskich w Europie u  stóp najwyższego szczytu austriackiego Grossglockner wznoszącego się 3798m. n.p.m.  Ponadto do dyspozycji 4 snowparki, liczne bary i restauracje oraz najwspanialszy widok na Wysokie Taury z punktu widokowego na wysokości 3029 m n.p.m.

W sezonie 2019/2020 dwa regiony SKICIRCUS SAALBACH  – HINTERGLEMM – LEOGANG – FIEBERBRUN zostały połączone nową kolejką kabinową z ośrodkiem KAPRUN – ZELL AM SEE – LODOWIEC KITZSTEINHORN.

Podmenu Transport

Autokar LUX:  z Łodzi + 130 zł,  Katowic + 100 zł, Piotrkowa Tryb. + 120 zł, Częstochowy + 110 zł, Knurowa + 80 zł, Żor + 80 zł, Gliwic + 90 zł, Jastrzębia Zdroju + 60 zł, Gorzyczek + 60 zł.

Dojazdy antenowe (realizacja przy min. 4 chętnych):  Lublin + 190 zł, Rzeszów + 220 zł, Gdańsk + 220 zł. Dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, Flixbusem lub samochodem osobowym.

Podmenu Cena obejmuje

 • zakwaterowanie w pokojach 3-6 osobowych z łazienkami,
  Obóz snowboardowy Austria 2021
 • wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje) + suchy prowiant na powrót,
 • codzienne dojazdy do wyciągów,
 • całodobową opiekę kadry wychowawczo-instruktorskiej,
 • program wg oferty,
 • ubezpieczenie Signal Iduna Travel (NW do 15000 zł, KL do 10 000 Euro, bagaż do 1000 zł, Koszty Ratownictwa do 6000 Euro),
 • opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL,
 • serwis podstawowy sprzętu (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany przez instruktorów.

Podmenu Cena nie obejmuje

 • dopłat za wyjazdy z miast: Łódź + 130 zł, Katowice + 100 zł, Piotrków Tryb. + 120 zł, Częstochowa + 110 zł, Knurów + 80 zł, Żory + 80 zł, Gliwice + 90 zł, Jastrzębie Zdrój + 60 zł, Gorzyczki + 60 zł, Lublin + 190 zł, Rzeszów + 220 zł, Gdańsk + 220 zł,
 • obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 10 zł i Turystyczny Fundusz Pomocowy + 10 zł,
 • 6-dniowego karnetu narciarskiego bez limitu przejazdów obejmującego regiony SAALBACH  oraz KAPRUN – ZELL AM SEE:  130 Euro dla urodzonych w 2003 roku lub później + karta chipowa – 2 Euro depozyt (możliwość wykupienia karnetu narciarskiego przy rezerwacji + 595 zł), osoby urodzone przed 2003 rokiem płacą 302 Euro + 2 euro depozyt,
 • obligatoryjnej kaucji zwrotnej –  20 Euro/os (na pokrycie ewentualnych zniszczeń w hotelu, oddawana po wykwaterowaniu),
 • opcjonalnego lunch pakietu na stok – 35 euro/os/6 lunch pakietów – płatne na miejscu,
 • fakultatywnego wyjazdu na termy w Kaprun – ok. 30 Euro/os,
 • opcjonalnego ubezpieczenia SIGNAL IDUNA SKI + 60 zł/os – zalecane, obejmuje sprzęt narciarski i OC (szkody rzeczowe i osobowe),
 • opcjonalnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji + 80 zł/os  – wariant standard lub 140 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę.

Podmenu Ubezpieczenie

Wszyscy uczestnicy objęci są ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 15 tys. złotych), Kosztów Leczenia za granicą (KL – 10 tys. euro), bagaż (BP – 1000 zł), Kosztów Ratownictwa (KR – 6 tys. Euro podlega pod KL).

Obóz snowboardowy Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia obejmującego sprzęt sportowy (SS – 1000 zł) oraz OC rzeczowe i osobowe (OC 30 tys. Euro) – 60 zł oraz ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy – 80 zł/os- wariant standard lub 140 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę*.

* Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania potwierdzonego diagnozą medyczną, śmierci, obowiązkowej kwarantanny, izolacji, odmowy wpuszczenia na
pokład samolotu / autokaru Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży.

Podmenu Dodatkowe informacje

 • Należy zabrać ze sobą: wypełnioną kartę kwalifikacyjną wraz z załączonym regulaminem i oświadczeniami rodziców w trybie COVID, sprawny sprzęt snowboardowy, mały plecak, ważny paszport lub dowód, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, ważny certyfikat szczepień przeciw COVID-19 lub ważny negatywny test na Covid-19 wykonany zgodnie z obowiązującymi przepisami w dniu wyjazdu.
 • Kaski snowboardowe obowiązkowe dla wszystkich uczestników.
 • Prosimy o zabezpieczenie karty ubezpieczeniowej EKUZ.
 • Program snowboardowy realizowany jest przy min. 10 uczestnikach.
 • Organizator z powodu małej liczby uczestników zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu z wyznaczonego miasta, możliwość zmiany miejsca i godziny wyjazdu oraz środka transportu.
 • Maksymalny  bagaż: 1 torba podróżna lub plecak max 15 kg + bagaż podręczny + 1 deska.
 • Możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu: snowboard + buty od 95 euro/6 dni, same buty od 45 euro / 6 dni (ceny orientacyjne)
 • Uaktualnione godziny wyjazdów i miejsca zbiórek zostaną podane na 7 dni przed wyjazdem.
 • Wyjazdy z Lublina, Rzeszowa, Gdańska – dzień wcześniej.
 • Powroty do Piotrkowa Tryb, Łodzi, Rzeszowa, Lublina, Gdańska – dzień później.
 • Cena imprezy skalkulowana przy kwocie 1 Euro = 4,6 zł.

TRYB COVID-19 (obowiązuje do odwołania):

 • Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, obóz snowboardowy Austria 2021MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
 • Zaopatrz się w maseczki na nos i usta do użycia podczas imprezy.
 • Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan
  zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.
 • Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne. Spowodowane może być to ewentualnym wprowadzeniem dodatkowych obostrzeń przez GIS, MZ i MEN.

WARUNKI KONIECZNE, ABY PRZEKROCZYĆ GRANICĘ Z AUSTRIĄ ORAZ POBYT W AUSTRII W ZWIĄZKU Z COVID-19

Zgodnie z zasadą „2-G” do wjazdu bez kwarantanny będzie potrzebne jedno z dwóch zaświadczeń:

Zaświadczenie o pełnym zaszczepieniu (cyfrowy paszport covidowy):

Ważność certyfikatów szczepień to dziewięć miesięcy od momentu przyjęcia pełnego szczepienia. Następnie konieczne jest przyjęcie kolejnej dawki (zwykle trzeciej) dla utrzymania ważności certyfikatu (dla osób powyżej 18 lat). Uwaga! Jednorazowa szczepionka Johnson & Johnson będzie uznawana tylko do 3 stycznia 2022 r., po czym konieczna będzie szczepionka przypominająca.

Zaświadczenie o byciu ozdrowieńcem:
Przebycie infekcji wirusem Sars-Cov-2 będzie uprawniało do przekroczenia granicy w ciągu sześciu miesięcy od wyzdrowienia. Podczas kontroli należy okazać zaświadczenie ozdrowieńca.

Noszenie maski FFP-2 jest obowiązkowe w sklepach, w kolejkach linowych i na wyciągach

Z uwagi na miejscowe przepisy, które podczas korzystania z usług gastronomicznych, obiektów rekreacyjnych i sportowych, wymagają koniczność certyfikatu szczepienia lub zaświadczenia ozdrowieńca wymagamy aby uczestnikami obozu były osoby zaszczepione lub będące ozdrowieńcem.

Wszelkiego rodzaju testy na koronawirusa (zarówno testy PCR, jak i testy antygenowe) nie są już honorowane jako dokument upoważniający do wstępu/wjazdu.

 

BON TURYSTYCZNY 500+

Rezerwując tę imprezę niestety nie masz możliwości realizacji BONU TURYSTYCZNEGO.

 

Sprawdź również inne obozy zimowe!

Zajęcia

Podmenu PROGRAM

Snowboard - codzienne (6 dni) szkolenie snowboardowe w grupach 10-15 os, ćwiczenia poprawiające technikę jazdy. Jazda grupowa pod nadzorem instruktorów-opiekunów. Wyjeżdżamy na stoki zaraz po śniadaniu i mamy zajęcia ustalane przez instruktorów. Ok. godz. 16.00 kończymy jazdę i wracamy do hotelu na obiadokolację z ewentualną przerwą na zakupy w sklepie.Austria 2021

Przez 3 pierwsze dni jeździmy w regionie SAALBACH – czeka nas tam aż 270 km urozmaiconych tras. Przez ostatnie 3 dni jeździmy w regionie KAPRUN - ZELL AM SEE, w którym mamy do wyboru Lodowiec KITZSTEINHORN – jazda na wysokości 3000 m n.p.m., oraz stację narciarską Schmitten oferującą 77 km tras.

SkiMovie – stwórz profesjonalny film dokumentujący Twój zjazd na specjalnie do tego przygotowanym stoku narciarskim. Po zalogowaniu się na www.skiline.cc/skicircus i podaniu numeru karnetu będziesz mógł przeanalizować film z twojego przejazdu, podzielić się nim oraz go zachować.

Nagrody i certyfikaty - każdy uczestnik otrzymuje dyplom ze stopniem zaawansowania w jeździe, a najlepsi puchary.

Apres-ski - wieczorem gry i zabawy rekreacyjne i integracyjne.

Podmenu Program fakultatywny

Tauren Spa – fakultatywny wieczorny wyjazd do term w Kaprun: 11 basenów termalnych – koszt ok. 30 Euro (realizowany przy min 15 os chętnych).

Lunch - pakiety: możliwość wykupienia dodatkowo lunch - pakietu na stok (6 lunch pakietów – 35 euro).