Rezerwacje

Jak zapisać się do Róży Wiatrów?

Najprostszym sposobem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się przy każdej ofercie na stronie www.roza.pl. Formularz zgłoszeniowy składa się z 3 części:

  • wybór terminu
  • wybór rodzaju dojazdu i powrotu na imprezę oraz wybór opcji dodatkowych i imprez fakultatywnych
  • formularz osobowy

Po rezerwacji obozu, wyślemy Państwu maila z potwierdzeniem oraz informacjami odnośnie imprezy i płatności. Dodatkowo, w mailu będzie załącznik z kartą obozową oraz dokumentami niezbędnymi do uczestnictwa w wybranej przez Państwa imprezie (karta obozowa, dokumenty niezbędne do uczestnictwa w egzaminie, itp.).

Na nasze imprezy można się również zapisać: 

Uwaga!

Rezerwacja zaczyna obowiązywać po otrzymaniu przez Państwa maila z potwierdzeniem. Wstępna rezerwacja obowiązuje przez 3 dni od momentu wysłania maila z potwierdzeniem. Rezerwacja ostateczna następuje w momencie wpłaty zaliczki na nasze konto. Zaliczkę w wysokości 500 zł lub 350 zł (za imprezy kosztujące mniej niż 1000 zł) należy wpłacić po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji na konto podane w mailu z potwierdzeniem rezerwacji. W przypadku wybranych rejsów morskich zaliczka wynosi połowę ceny imprezy. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w mailu potwierdzającym rezerwację.

Wpłat można dokonywać w banku lub za pośrednictwem przelewów elektronicznych z kont internetowych.
W przypadku wpłat na poczcie prosimy dokonywać przelewów pocztowych na adres biura, a nie na konto bankowe.

W sprawie rezerwacji grupowych prosimy o kontakt telefoniczny: 42 630 73 01