Współpraca z Navigare

Informujemy o tym z ogromnym zadowoleniem i prawdziwą przyjemnością, ponieważ jest to dla Róży Wiatrów idealny partner do współpracy w zakresie mody i wizerunku. Navigare to włoska firma produkująca odzież o najwyższej jakości inspirowaną morzem. Jest to  propozycja dla wymagających ludzi, którzy poszukują wolności na co dzień. Potrafią czerpać siłę z natury i prowadzą aktywny tryb życia. Przywiązują uwagę do swojego wyglądu i niezmiernie cenią dbałość o detale i wysoką jakość wykonania. Jednym słowem dla nas – załogi Róży Wiatrów.
 Produkty Navigare przeznaczone są dla osób, które lubią wyglądać elegancko, mając jednocześnie do dyspozycji sportowe ubrania, które doskonale sprawdzają się w każdych okolicznościach.
W ramach współpracy w odzież marki Navigare zostaną wyposażeni pracownicy biura, recepcji, komandorowie rejsów i instruktorzy żeglarstwa. Już niebawem, bo w dniach 12-15 lutego będziecie mogli zobaczyć jak prezentujemy się w nowych ubraniach podczas targów Wiatr i Woda w Warszawie. Liczymy, że licznie nas odwiedzicie i chętnie podzielicie się wrażeniami. 🙂

Dodaj komentarz

Uwaga: komentarze na stronie odzwierciedlają poglądy autorów, a niekoniecznie portalu internetowego Róża Wiatrów. Prosimy o powstrzymanie się od obelg, przekleństw i wulgarnych wypowiedzi. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia każdego komentarza bez wyjaśnienia przyczyn.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone za pomocą *

*
*